2008 Mayıs Anneleri

herkese merhaba.. geçmişi okuyamadım.
canancım geçmiş olsun ecrin e. kıyamam ya.. gözlerim doldu. düşünmesi bile kötü. kocan da tez zamanda döner inşallah..
ridacım, yasemincim, gökçencim, meram alperen, kardelen, ervus , saadet, iyisinizdir inşallah bebişlerinde keyfi yerindedir. herkesi öpüyorum

deryacım Tşk. ler sende iyisindir umarım. Fırat ım biraz rahatsızdı ama çok şükür atlattı onun için daha iyiyim bugün :)

Pek kimse yok bugün buralarda oğlunun alerjisi geçtimi

bugün tekrar denicem yoğurt yptım.bakıcam yine olursa 1 ay yoğurt yok.sonra tekrar deneme.geçmezse doktor görüşelim dedi.genellikle bi süre sonra geçiyormuş.

canım ben de eylül başından beri çalışıyorum.burada yabancıyız.ailemiz başka şehirde.sırf güvenebilelim diye arkadaşımızın çocuğuna daha önce bakmış olan bakıcıyı piyasaya oranla daha fazla parayla tuttuk.ama güvenemiyorum.arkadaşımazın çocuğu büyüktü.bizimki haftasonu iyi oluyor hafta içi sık sık hastalanıyor üşütme tarzında.ben de kamera istiyorum ama bakıcımız çok da alıngan.seninki gizli değil galiba.şunu merak ediyorum.ne kadara maloldu.senin ki gizli mi değil mi

canım bende önce gizli kamera düşündüm ama maliyeti biraz fazla tuttu sadece kayıt cihazına 2000 usd istediler. ne yapayım ne edeyim diye düşünürken internetten bayağı araştırdım. ve çok uygun bir rakama buldum 250.-ytl bir tanesi görüntü kaliteside güzel fiyatıda uygun sesli de aynı zamanda. vallahi ben çok memnunum canım. ayrıca eve internet bağlattım sabit ıp istedim başvururken kablosuzda modem aldım çok rahat kullanabiliyorum. ıp adresini yazıp istediğim yerden evimiz izleyebiliyorum. bizim bakıcıya kamerayı almadan önce oğlumu çok özlediğimi gün içerisinde onu görmek istediğimi bunun içinde eve kamera taktıracağımı duyurdum. önceleri biraz rahatsız oldu ama şimdi alıştı. fakat benim bakıcım sesinide duyduğumu bilmiyor eğer sende alırsan ses özelliğinden bahsetme.

sen birkaç odaya taktırdın galiba.bana 1 tane yeter aslında.bi araştırayım bakalım.teşekkür ederim canım

teşekkür ederim canım araştırıyoruz bakalım inşallah hallderiz eşim bakıcıyı rahatsız eder bırakır diye istemiyor o çok güveniyor arkadaşı iyi anlattığı için.bakmaya zor razı ettik ikna edebilirsem alıcaz.teşekkür ederim

canım valla bence sen eşini ikna et en azından bir yere olsada imkanın varsa taktır derim. özlüyorum gün içerisinde görmek istiyorum de. Bu güzel günlerinde yanında değilim sadece hafta sonları yetmiyor. rahat çalışamıyorum v.s. bakıcıyada eşinede böyle diyebilirsin. tabi güzel güzel bir anne olarak duygusallığını bozmadan. emin ol o zaman bakıcıda eşinde sorun çıkartmacaklardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…