2008 Kasim Bebekleri Cinsiyet

bu arada çin takviminde de kız çıkmıştı bende.

canım benim çok sevindim umarım gönlündekine uymuştur. artık güzel güzel elbiseler alırsın kızına bende salı günü gideceğim ama 12.0 olacak herhalde göstermez neyse sağlık olsun bakalım artık

hayırlısı olsun halecim
ne güzel erkenden öğrendin prensesini
bakalım biz ne zaman öğreneceğiz
takvimde benim de kız çıkıyor pazartesi ikili test için gidiyorum
12+3 olacak nasip belki gösterir değil mi?
sağlıklı sıhhatli hayırlı mutlu bir evlat olsunda gerisini Rabbim bilir artık
tekrar tebrikler

tesekkur ederim canım.evet erkenden öğrenmek gerçekten çok güzel oldu.
alışveriş yapıcam birşey alamıyorum şimdi çok iyi oldu.darısı hepinizin başına
inşallah.sizde erkenden öğrenirsiniz.hadi bakalım belki senin bebişin d3e pazartesi bi süpriz yapar annesine ne kadar güzel olur di mi a.s.

ben 13 haftalık hamileyim ve 2 gün önce ikili ultrasonda erkek oldugunu ögrendım darısı sızın basınıza.bılırım beklemek cok zor bende sabırsızlıkla beklıyodum.allah hepınıze hayırlı evlat versın arkadaslar :))))))))))

Arkadaşlar ikili testinizi 11. veya 12. haftada yaptırdıysanız free beta hcg değerinizi yazar mısınız, 50 nin altında erkek üstünde kızmış diyorlar, sizde tuttu mu?

benımkı 13 haftalık ve 2 gün önce ögrendim erkekmiş :) allah hepinizin gönlüne göre versin arkadaşlar :)))

ben yaptırdım erkekmis ama sonucu bugun alıcam alınca sana yazarım canım

a.s.
benımkı 13 haftalık ve 2 gün önce ögrendim erkekmiş :) allah hepinizin gönlüne göre versin arkadaşlar :)))

arkadaşım tebrik ederim darısı cinsiyetini bilmeyenlerin başına mesala benim... acayip merak ediyorum da..tabi önce allah hepimize saglıklı bi bebek dünyaya getirmeyi nasip eder inşallah :teytey:

izde 12 haftalık olduk bu gün akşama ense ölcümü var inşallah görürüz cinsiyetini allahım herkeze sağlıklı hayırlı evlatlar versin

Gözün aydın canım,ama bence alışveriş için acele etm.
Kız denilipde değişen çok oluyo sonra üzülürsün.Aldıklarını giydiremezsen
Benim arkadaş 9 ay kız sandıda.Sen 4 ayı bitir ondan sonra hala kız denirse ona göre yap alışverişini.

ben yaptırdım erkekmis ama sonucu bugun alıcam alınca sana yazarım canım

Seninde gözün aydın canım,erkekler daha çabuk belli oluyormuş.
Kaç haftalıkken öğrendin.?

nazar:Bebeğim12+2 bugün)

kızlar sonuçlarımı aldım Allah'ıma çok şükür temiz çıktı.darısı tüm içtenliğimle hepinizin başına.o kadar rahatladım ki bu arada beta hcg değerim 55 .50 nin üstünde olursa kız oluyordu benimki de kız.umarım tesadüf değildir a.s

canım tebrik ederim çok sevindim demek minik prenses için herşey yolunda
darısı başımıza inşallah bende pazartesi gidiyorum dr.a
Allah herkese sağlıklı mutlu hayırlı evlatlar versin

amin canım amin.çok saol.allah hepimize sağlıklı melekler nasip etsin inşallahh

gunaydın cnm sonucların temız olmasına sevındım bende senı merak edıyodum aksam baktım yoktun

halecim testlerin güzel çıkmasına sevindim canım.. sen atlattın darısı bizim başımıza..

saolsun arkadaşlar darısı başınıza inşallah.allah size de rahat nefes almayı nasip etsin a.s.

amin hale

inşallah bütün anne adayları olarak her zaman en güzel haberleri alalım.

Anneler günü yaklaşırken en büyük temennim seneye bu vakitte inşallah bebeklerimiz kucağımızda en güzel hediyenin onun olması olacak bana göre.... ahh ahhh
a.s.

Hadi gözün aydın canım.Ama sen çokda alışverişe başlama.Bir sonraki randevunu bekle.Ordada kız derse başlarsın alışverişe.

Benim sonuç gelecek haftasonuna çıkar.Bakarım beta hcg ye nasıl çıkacak.
Bir de benden 2 ay önde bir arkadaştan ikili test sonucunu istedim bakmak için.Onunda kızı olacak bakalım betası kaç çıkmış:))
Onu da yazarım doğru mu değil mi araştıralım di mi

kesinlikle araştırmak lazım :1rolleyes: ya daha baslamayı dusunmuyorum alısverıse ama kendımı tutamıyorum :1rolleyes: hamileliğimde bir problem olmadığı için bir dahaki muayene haziranda o zman kesin belli olur yani a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…