2008 Kasim Bebekleri Cinsiyet

belki seninki daha farklı olabilir gram olarak falan.ikizler biraz miyon oluyorlar ya.allahtan bulantım falan olmadı sürekli yiyiyorum.kendim hiç kilo almadım.ay olarak normal gidiyor gelişimleri dedi doktor.iyi olsunlarda şimdiden sorumluluk başladı herşey onlar için

merhaba arkadaşlar herkesin bebişleri hayırlı ve sağlıklı olur inşallah
ben eylül annesi olacam inşallah, bende 1-2 haftaya kadar cinsiyetini sizler gibi merakla bekliyodum
17. haftamda öğrendim oğlum olacağını, 12. haftalarda 2li test yaptırmaya gidince öğrenen arkadaşlarda çok var
inşallah en kısa zamanda öğrenirsiniz

mrb kizlar..11.haftamda ultrasona girdim ama bebegi gorunce ne biz bisiy sorduk neden doktorum bize söyledi..
bakalim hayirlisiyla bekliyoruz ne oldugunu..

ama resmine bakiyorum habire orada bisiy kafama takildi acaba cinsiyetimiki diye:)
tabi bisiyde anlamadim..

Ben de 13 haftalık hamileyim. geçen hafta ikili test için gittik. Doktor erkek olabilir mi acaba diye kendi kendine yorum yaptı ama tam emin olamadı. Bu arada kızlar ne kadar çok erkek var kasım anne adaylarında :) Kız ya da erkek olsun farketmez yeter ki hepsi sağlıklı olsun.

bublegum bizde seni ekim anneleri listesine almıştık doğum tarihinmi değişti canım

bende haftaya ikili test için gideceğim bakalım doktorumuz yorumda bulunacakmı sağlıklı olsunda başka bir şey istemiyorum ama insanın elindedeğil merak ediyor

günaydın şekerler. dün dr a gittim. minnoşumuzu gördük. çook hareketli kıpır kıpır maşşallah. 11+3 teydim dün ve dr %80 ihtimalle kızım olacağını söyledi. %80 büyük bi yüzde ama çok fazla örnek biliyorum 4. aya kadar kız denip de sonradan erkek olduğu anlaşılan. hayırlısı bakalım. sağlıklı sıhhatli olsun da inşallah. ikisi de birbirinden güzel. hepinizin de haberlerinizi bekliyorum merakla

kızlar öğrenen hemen yazsın insan çok seviniyor duyuncasırnaşık şey

ya hamişler çin takvimine bakan var mı cinsiyet için?? acaba doğru çıkıyor mu cok merak ediyorum.%90 doğru cıkıyor yazıo ama emin değilim.bebeişlerinin cinsiyetleri belli olan arkadaşlarımız size zahmet bakar mısınız??doğru mu acaba CADIARZU cok merak ediyorum coook laelaelaelaelae

evet bencede belli olan arkadaşlar şu takvime bir bakın bakalım tutuyor mu? Eski zamanda olsak ve 9 ay beklemek zorunda kalsak herhalde biz çıldıracaktık:)))

bende cok merak edıyorumya 8 mayısa 2 lı test ıcın cagırdılar ....................

evet canım ya kesin çıldırırdık sırnaşık şey ya cok merak ediyorum
insanlar neye göre alışveriş yapmış ve en çnemlisi nasıl dayanmıs fisfisfis
bu arada benim çin takviminde kız çıktı ama emin değilim haliyle
bende yarın dr ye gidiyorum ikili test yaptırıcam.inş cinsiyeti belli olur yaaa Şeniz

olursa eğer hemen yaz olur mu? burada merak eden arkadaşların olduğunu unutma çünkü ben haftaya salı gideceğim ikili test için 11+6 olacağım ogün yani 12 sayılır belkide gösterir tabi en önemlisi sağlıklı olması ama merak etmem diyende yalan der sanırım. Benim bir kızım var 5 yaşında bu sefer çin takvimi ve yorumcu diye bir site var onlarda erkek gözüküyor eğer tutarsa gerçekten çok güzel olur bir kız bir erkek insan daha ne ister dimi ama? Yinede öncelikle allahım sağlıklı ömürlü evlatlar versin bizlerede onlara bakacak ömür ve güç versin inşallah.

bu aksam 17,30 da randevum var yazrın yazarım hemen sırnaşık şey amin canım ya tabi ki en önemlisi sağlıklı olması da cinsiyet de merak ediliyor.ya bu arada dua edin lütfen içimde acaip bi korku var testimiz normal çıksın.ama sonuçlar 1 haftada geliyor nasıl beklicem bir hafta bilmiyorum ya fisfisfis hamişler umarım hepimiz sağlıklı bebişlerimi kucağımıza alırız biran önce

inşallah canım inşallah herşey hepimiz için güzel olur rahat bir hamilelik sağlıklı bebekler kolay doğumlar allahım hepimize nasip etsin inşallah

inşallah canım burdaki tüm hamişlerin testi iyi çıkarda sağlıklı bi şekilde yavrularımızı kucağımıza alırız 12. haftadada göründüğünü öğrendiğimiz kötü oldu şimdi daha çok meraklandık :) inşallah gösterir önemli olan sağlıklı olması ama yinede merak ediyorsun işte

halecim çin takviminde oğlan gözüküyodu benim ama dr kız dedi. ama yanolma da olabilir tabi. üstelik rüyalarında görenler falan da hep erkek görüyorlardı. bakalım 5 hafta sonra kesinleşecek. hayırlısı olsun hepimizin hakkında

bakalım benim doktorum da görür inşallah bugun.benm takvimde de kız yazıo ama hayırlısı hepimiz için.ya ama belli olsun da ben alışveriş yapmak istiorum bebişime ve bu düşünce bile beni heyecanlandırıyorrrrrr:teytey:

Çin takviminde benimki erkek çıktı.

Bugün muayene oldum 12+1 olmuşuz ama bacaklarıyla kapalıydı,eşim ultrasonda iyice bakmış görememiş.Kız heralde diyo :))

Doktora sorduk,doktor,kız ya da erkek dedi :)))
3 hafta sonra bakalım dedi.İnşallah o zaman gösterir yaramaz.

kızlarrrr öğrendim sonunda bizim ufaklık hemen gösterdi sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…