2008 Kasim Bebekleri Cinsiyet

hale kısmı cıktı canımya cok sevındım allahım ınsallah bızımde doktor gorurde soyler cok emrak edıyorum kıslarr

hale kısmı cıktı canımya cok sevındım allahım ınsallah bızımde doktor gorurde soyler cok emrak edıyorum kıslarr

saol canım ya darısı başınıza sırnaşık şey bu arada sağlıklı olduğuna o kadar çok sevindim ki kız olduğunu unuttum.eli yüzü görünüo resmen ya kocaman kız olmuş valla sırnaşık şey

slm kızlar ben de dün doktoroa gittim,12+1 olmuş yavrucum,ense kalınlığı normal çıktı şükürler olsun,kan testim haftaya çarşaba çıkacak merakla bekliyorum,hayırlısı inşallah,doktor kız olabilir dedi ama benimki çok hareketliydi onu öylece saatlerce izleyebilirdim,oynak bişiy olacak galiba,annemlere göre erkek olacağını söylüyorlar,kız bu kadar harketli olmazmış,hayırlısı tabii ki.benim için hiçönemli diil,ne çıkarsa artıksırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Benim de bu takvime göre erkek çıkıyor. 10+5'iz haftaya bu-gün doktor kontrolü var acaba belli olur mu kızlar. İnsan nasıl heyecanlanıyor :)

ben çin takvimine baktığımda erkek gösterdi.bi oğlum var 1,5 yaşında.2.çin takvimine göre yapmayı planlıyorum.öncelik tabiki sağlıklı olması.bu çin takvimi gerçekten tutuyor arkadaşlar.

evet kızlar bende baktım çin takvimine az önce erkek cıkıyo.ister kız ister erkek allah hepimize saglıklı bi şekilde bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin.diyorum ama bende eşim de hep bi kızımız olsun istemiştik hayırlısı olsun sıra dr da bakalım o ne diyecek kız mı erkek mi...naniknanik

selam kızlar, halecim çok sevindim bir prensesin olacakmış.. sağlıcakla gelir inşallah..
kızlar takvime göre erkek bizimki ama bende iki tane ya daha çok merak ediyorum..
bugün 10+1 olduk..

selam kızlar, halecim çok sevindim bir prensesin olacakmış.. sağlıcakla gelir inşallah..
kızlar takvime göre erkek bizimki ama bende iki tane ya daha çok merak ediyorum..
bugün 10+1 olduk..

canım benim çok sağol.ya seninde mi ikizlerin var??ayy ne güsel bende çok istiyorum ikiz naniknanik bir de biri kız biri erkek olursa harika olur ya.hayırlısı canım a.s.

Çin takviminde benimki erkek çıktı.

Bugün muayene oldum 12+1 olmuşuz ama bacaklarıyla kapalıydı,eşim ultrasonda iyice bakmış görememiş.Kız heralde diyo :))

Doktora sorduk,doktor,kız ya da erkek dedi :)))
3 hafta sonra bakalım dedi.İnşallah o zaman gösterir yaramaz.

canım bende seni merak ediyordum.. bebişini gördün ne güzel.. minik yaramaz kendini göstermedi demek... ama sağlıklı olsun da annesi birazcık daha sabret bakalım hayırlısı olsun...

canım benim çok sağol.ya seninde mi ikizlerin var??ayy ne güsel bende çok istiyorum ikiz naniknanik bir de biri kız biri erkek olursa harika olur ya.hayırlısı canım a.s.
evet canım ikizlerim geliyor benimde..:1hug: valla önce sağlıklısı sonrada biri kız biri erkek geçiyor gönlümden ama yinede hayırlısı...:eek:

selam cici anneler..
bizde10+5 olduk bugün 17 mayısta kontrol var yani 13 haftayı geçmiş olacak acaba görünürmü cinsiyeti..çok merak ediyorum...

selam cici anneler..
bizde10+5 olduk bugün 17 mayısta kontrol var yani 13 haftayı geçmiş olacak acaba görünürmü cinsiyeti..çok merak ediyorum...

canım benim işte 12+9 da gösterdi cinsiyetini.bebekden bebeğe değişiyor.arkadaşım bana öyle söylemişti kızı 3 aylıkken göstermiş oğlu ise 6 aylıkken.umarım minik meleğin sizi fazla merakta bırakmadan gösterir cinsiyetini..hayırlısı olsun a.s.

canım benim işte 12+9 da gösterdi cinsiyetini.bebekden bebeğe değişiyor.arkadaşım bana öyle söylemişti kızı 3 aylıkken göstermiş oğlu ise 6 aylıkken.umarım minik meleğin sizi fazla merakta bırakmadan gösterir cinsiyetini..hayırlısı olsun a.s.

sağol halecim sen ne güzel öğrenmişsin ah benimde bir gelse o gün meraktan ölücem hiç bişey almadaım daha bebişe..allahım sağlıklı sıhhatli evlatlar dünyaya getirmeyi nasip etsin..:emir_bebek:

Çin takviminde benimki erkek çıktı.

Bugün muayene oldum 12+1 olmuşuz ama bacaklarıyla kapalıydı,eşim ultrasonda iyice bakmış görememiş.Kız heralde diyo :))

Doktora sorduk,doktor,kız ya da erkek dedi :)))
3 hafta sonra bakalım dedi.İnşallah o zaman gösterir yaramaz.

senle benim aramda 1gün varmış dark ozaman.adetten hesaplarsak benim 1hafta önde ama doktor adetten bir hafta sonra hesaplıyor.gördün sonunda bebişini.senin kontrollerin ayda 1mi.benim öyle çok uzun geliyor.merak ediyorum

benimde takvime göre kız fakat.2tane benimkilerde.birisi erkek dedi doktor diğeri belli değil.oda kızmıdır nedir.öyle çıktığına göre.hayırlısı....

X