2008 Kasım Anneleri

ben açanlarıda severim hani birde yaprağı güzel derler ya yaprakları renkli küçük büyük bir çok çiçek var bazısı çiçekte açar onlarıda severim..... ilk evlendiğimde çok çiçeğim vardı düğünde gelenleride bana verdilerdi..:))
2 sene çok güzel gitti sonra ya biri gelenin çocuğunun elinde kaldı ya biri çoşttu aşk merdivenimö vardı çok genişlemişti gelenin hoşuna giderdi ama oda yeni eve gidince sararıp soldu.. ev değiştrince birazda yoğunsan çiçekleri kurtaramıyorsun...

polim bekarkende küçük saksılarda değişik kaktüslerimiz vardı benden sonra onlarda donmuş kışın...

evde çiçek yetiştirmek ne biliyim apartman dairesinde hayvan beslemekten farksız sen eğleniyorsunda bide ona sormak lazım bahçeli ev istemezmiydi?yinede evi naylon çiçekle süslemekten iyidir ama ne biliyim bahçe olsa ne çiçekler yetiştiridim kimbilir:))

çiçekten bahsediyormuşsunuz çiçek gibi bir hatun geldi beeeen

merhabalar şekerlerim benimkiler pazara gitti,bende bi bakayım dedim güzel bir tatil günü daha kahvaltı sofrası ortada,evi ancak topladım,duşa giricem,arkadaşın doğum günü partisi var oraya gidicem,sonra da başka bir arkadaşla alışverişe çıkıcaz yani çok yoğunum bgün

atama tercihlerimi de akşama yollayacağım sanırım 3-4 gündür uykusuz geceler geçiriyorum ne zormuş tercih yapmak ay kafayı sıyırdım valla orası burası yok olmaz bura olur sığmadi yetmedi derken son şeklini aldı nihayet akşama kadar değişmezse tabi

selamlar,
meleğim naber çiçek gib hatuna çiçek yakışır değilmi
hayırlısı olsun senin için dualarım seninle..
bugün tatilin tadını çıkar valla yoğunmuşunda hadi bakalım doğum günü partisinde çoşarsında şimdi sen... ohhh...

nazlımeleğim sen çiçeklerden daha güzelsin sağol arkadaşım

dualarınızı esik etmeyin artık inşallah birinde olacak bunda olmasa bile umudum var

siirt yazmıştım merkez evren anaokulunu ama 25e elemek zorunda olunca silinenlerin arasında o da gitti hala tereddütteyim

bir arkadaşımın öğretmen arkadaşları var anaokulu biride ilkokul öğretmeni memnunlar anlttığına göre hatta biri polisle evlendiş eş durumdan polisliğini burada yapıcak kociside... şaşırtıcı ama okullar çok faaliyette burada arkamızda var okul o müdür hergün ne konuşması yapar bilmem birde düzenli ymiş sınıflar felan komşumun oğlu var bizim okulda bende ondan öğreniyorum hep bilgisayrdan ders veriyor öğretmenler.. bilg. derside varmış 1 . sınıftan beri 3 e gidiyor sanırım onun oğlu..okullardan ayrı anaokullarıda var ama özelmi bilmiyorum diğer yerlere bakınca siirt her açıdan iyi bizim için.. :)))

seninde şansın bir yerden çıkacak eminim... benim yiğenim çok bekledi işde meleğim şimdi yerleşti çalışıyor çok sevindik ailecek...

Canlarım günaydın.Su gibi geçti dün ya.İş, yemek, misafir vs.Eşimin arkadaşı yatılı kaldı dün.Akşam yemeğe geldi, annemlerde vardı.Yatana kadar hiç oturmadım.Anılı yarım saat parka götürdüm o kadar işte dinlendiğim zaman Parkda bi çocuk vardı, kaç yaşındasın dedim , 6 dedi.Anıl da "ben de dokuş" diyo.Allah'ım nasıl bişi bunlar:) Oğlumla vakit geçirmek güzeldi...

gunaydınlar hatunlar
ay ben pek bır sevındırık oldum
bır haber aldım kı faceden bu sabah fecı mutluyum

canım arkadasım senı cok sevıyorum (o kendını bılıyor)

dun bızde tatıldık
oglumuzu da alıp gezmelere gıttık
bıraz da alısverıs yaptık donuste
yorulduk ama mutluyduk cok sukur

salı gunu doktora gıttım bas agrım ıcın
net bır sey soylemedı
norolojı de gorsun dedı
ama hastalıgım ve kullandıgım ılacların yanetkılerı varmıs
bakalım henuz norolojıye gıtmedım
belkı de hava degısımındendır dıye kendımı avutmak ıstıyorum

yarın bır bebek mevlutune davetlıyım
ayy nedense pek cok bebek goruyorum bu sıralar cevremde ve cok mutlu oluyorum

neyse daha ıyıyım
ama bu hafta cok devamsızlıgım oldugundan cok da ısım var
yapmaya gonlum yok ama basagrım baslamadan azıcık calısayım barıı

yasmınım evdeymıssın ama dınlenememıssın
ınsa allah hafta sonu dınlenırsın canım

ben de bu hafta sonu kıslıkları kaldırmayı ve gardrop duzenlememı yapmayı dusunuyordum
eger yarın erken gelırsem bu ıslerımı halledecegım ınsa allah

kızlar günaydınnn hafta ortası garip oldu bu tatil:))oğlumla misafir yorganlarını hurçlardan çıkardık havalandırdık hurçları yıkadık yıkanacakları yıkadık yazlıkları çıkardık.ama bitmedi bi sürü döküntü var evin heryerinde biri girse yeni taşındık sanır:))gardrop elden geçecek kışılklar kalkacak çıkan yazlıklar yıkanıp ütülenmek istesede hiç bakmadım dün bakalım yaparım inşallah çok yoruldum dizimi çarptım bi ara o kargaşada oğlum öptü iyileştim:))anne şen işini bitiy baraber boya boyayalım dedi durdu işimin arasında araa oturup onunla boyama yaptım :))

selam kızlar,
hayırlı cumalar olsun...
tatilde olanlar tatili yoğun geçirmişiniz yasmin misafirle uğraşmışın anılın dokuşuna bayıldım maşallah..
polim sende temizlikle uğraşmışın dağ gib olmuştur ütü kolay gelsin .. tabi bu arada küçük beyin boyama isteğinide geri çevirmemişin onada kocaman bir aferin
lorem sende güne iyi başlamışın, böyle devam eder inş.. doktor sonuçlarıda iyi çıkar inş...

bizde kuduruklarla çoşuyoruz... evin altını üstüne getirdiler yine tüm yastıklar yerde artı yatak odasından alıp gelmişler... kıyamet kopuyor almay kalkışınca.. neyse artık azcık çoşsunlarda toplayım...

selam kızlar

19 mayıs tatili bize yaradı eşim bugunde kafadan izinli böylece 4 gün tatil oldu.evden de kaçtık güya ama hava bulutlu ve serin.hatta fırtına gelecekmiş,umudumuz yarın ve öbür güne.

yasmin dokus olmuş seninki demek.bizim en favori rakamımız 3

lorecim baş ağrın mevsimseldir önemli bişey değildir inş.

polip ohhhh maşallah bizim eve de böyle bi el lazım

bizim kız kendi kendine uğrasıyr bi yandanda anne betüle yardım edermisin diyo .yermisin yemezmisin.

selam millett,fena yorgunum.habire valiz hazirliyorum..ne zor ismisyaa..Deniz beyin kocaman bi valizi oldu,kenime tuncaya derken bi ton esya oldu iste.neysee sali günü gidiyoruz insl..herkez iyi anlasilan..

nazlimo mucize hoşgeldiniz

tatilin kötüsü olmaz dimi:)evdende kaçtık güya ne demek mucize şehir dışındamısınız?

nazlimo senin kuduruklar az dağıtsın bakalım çocuk kısmı sevmiyor derli toplu olmayı bende kullanmadığım odanın birisini ardaya oyun odası gibi bişey yapıyım dedim bakalım heryeri dağıttım neye benzeyecek

şehir dışındayız (adapazarı çok uzak değiliz) polip ama yağmur yağıyo odada oturuyoz kuzumla savaşıyoz

Son düzenleme:
evet sevmiyorlar 5 dk anca duruyor ev düzenli olarak oda çizgifilme dalmışlarsa...
mucize çileko hoşgeldiniz..
mucu facede gördüm gezmelere gitmişiniz iyi olmuş...aman olabildiğince tadını çıkarın canım...
çileko kolay gelsin.. az kalmış gitmeye.. aman yeter gı çok dolandın zate olduğu kadarıyla artıkın...

gel bakalım çileko hoşgelecen eminim:)hafta sonu bende anneannemin köyüne gidicem yıllar var gitmedim özledim samanlığın kokusu burnumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…