2008 Kasım Anneleri

çıkarcağızda nazlı hava kötü yaaa yağıyor.dün baktığımda hafta sonu çok güneşli gözükküyordü bu gun bakıyorum 3 gün boyunca yağmurlu:KK43:(

aman napıyım 3 gün canlarımla başbaşayız ya oda ggüzel .

Yok mucizemyaa 3 aya hazirlayamam,yani ilk gittigimizde giyceklerimizi hazirliyorum..kendimin cok yotka denize baya bi koyuyorum ne olur ne olmaz diye.ordan aliyorum devamini yoksa imkansiz burdan hepsini goturmek.poff gicik oluyorum boyle ise,gelirken hemen hemen herseyimizi birakip geliyoruz ikinci yil ayni rutin yine basliyor.ama neyapalim bizimde hayatimiz boyle iste...

mecbur napcan çilekcim.abimlerde öyle onlarda erzurumda yaşıyorlarr yengem de yazı burda geçiriyor getirdiklerini burda burakiyor veriyor birillerine brdan yeniden alışveriş yapıp gidiyor.

oo çileğim bayda kalacakmışın ee sizn mesafe uzun her zaman git gel olmuyor güzel geçer inş.. mucizem yağmur kötü olmuş ama çekirdek ailenizle mutlu birlikte işde oda güzel yasminin dediği gibi nüfus patlamasına yardımcı oluverin gari...:))))

bizdetam tersi bir kaç parça alırız oralardan yüklenir geliriz anneannemiz babannemiz sağolsunlar donatırlar ..kuzuların 1 küçük valiz iki olur...:)).. bizimkilerden küçükte yok kalmadı eve gelince küçülenleri veriyorum bende...

Çilekom ne kadar sürüyo yolculuk, Alanyaya geliyon di mi?

vallahi yeni gördüm yazdigini,ben yeni cvp yazinca sayfa yenilenmis görmedim inanki..

4 saat denilir hep ama biraz hava sartlarina göre degisiyor.mesela hic 4 saattte inmedim ben tr ye,hep 3.30-3.45 filan oldu..Antallyada k.validenin evi var 1 hafta orda kalcaz sonra 1 haftada alanyaya geccez.

Nasılsınız hanımlar :)
ben bugün çok tembelim ya,hiç bir şey yapmıyorum.miskin miskin pc başında esneyip duruyorum :KK9: biri totomu yerinden kaldırsa çok memnun olucam.alt komşumda gezmeğe gitti,bir kahve içerdim kendime gelirdim ama...

safiş hoşgeldin...
ben hep öyleyim ya düzgün komşu yok bir iki kişi dışında gidecekler onlarda inş. gidenlerin yerine şöyle deli dolu birileri gelirde hem sohbet ederiz hem eğleniriz.. yoksa bende kök salıcam bu aralar..:))))

offff ki offf şimşekler çakıyor acayip bir yağmur var..kerem uyudu kaan penceredeydi korkmadı ben korktum iyimi gürültüden..:)))
Angaralılar yoksa yağmurları buramı gönderdiniz he:KK15:

safiş hoşgeldin...
ben hep öyleyim ya düzgün komşu yok bir iki kişi dışında gidecekler onlarda inş. gidenlerin yerine şöyle deli dolu birileri gelirde hem sohbet ederiz hem eğleniriz.. yoksa bende kök salıcam bu aralar..:))))

offff ki offf şimşekler çakıyor acayip bir yağmur var..kerem uyudu kaan penceredeydi korkmadı ben korktum iyimi gürültüden..:)))
Angaralılar yoksa yağmurları buramı gönderdiniz he:KK15:

Biz göndermedik, halen burdalar Nazlım:KK43:

X