2008 Kasım Anneleri

SELAM KIZLAR...sadece 2 sayfa bakab,ildim..
lorecim yasminim geçmiş olsun kızlar..
polipecim sana da.

nazlı kimin düğününe gidiyorsunuz..

burası çok sıcak..sabah selini aşıya götürdük...saat 9,5 ta 25.5 dereceydi..öğlen biraz rüzgar çıkıyor ama..

ben de çok yruldum..tuna fenalarda 2 gündür..tam asi oldu..melek gibi beni üzmeyen sözümü dinleyen çocuk gitti asi mi asi biri geldi..umarım geçici bir dönemdir....

bezi bıraktık ama hala devam ediyoruz eğitime..1 aydır..gayet iyiydi ama dün yaparkn söyledi hep altına..4 kere hemde..erkneden uyudu..umarım uyanınca normale döner...tuvalet eğitimi boşa çıkacak diye üzülürüm..yoksa geçer sanırım bu dönem..

öptüm hepiciğinizi

diloks sana yazdım yazdım net gitti:KK43:(
size yaz gelmiş oh mis gibi ada...
çocukların günü gününü tutmuyor iyice havalar ısınsa onlarda relax olacak eminim:KK34:

diloksum hoşgeldin..
maşallah senin oğluşuna başlamışınya gerisi gelir...
ufaklık nasıl aşıya gitmişiniz ateşi felan olmadı inş...

dileğim biz eylülde kaynımın düğünü var samsuna gideceğiz.. o yüzden izinimizi o zaman kullanacağız oda yarısı ramazanamı denk gelir düğün başımı oraya gideriz belli değil daha..

burası çok güzel bugün balkon sefası yaptık biraz ondan öncede kaç gündür kek diye sayıklıyorlardı ıvır zıvırı kestim ya artık bugün yaptık ekstradan üzerine krem şanti neyim koydum süsleme için renkli tüpler var almıştım bir ara kullanmak kısmet olamamıştı onunla süsler gibi olduk yarsını bunlar yaptı sıktılar tüpü felan şimdi dolapta biraz kendine gelsin yiyeceğiz bende yemek istiyorum ucundan o kadar çalıştık..:)))

Diloksum hoşgeldin:)

Adaşım pazar günü bizde balkonda yedik yemeğimizi.Nasıl özlemişiz güneşi:)

Polipe kadın inşallah bizde tatil oluruz:KK43:

merhabalar hatunlar
bugun oglene kalmadan cıktım ısten
banka ısımı halledıp evıme geldım
dayanamadım basagrısına ve halsızlıgıme
sankı kafamı tasıyamıyorum
eve geldım ıstırahat daha ıyı gelıyor
dus alıp yatayım dedım ama sular akmıyordu
cok keyıfsızım gozlerımın altı coktu agrıdan
sımdı daha ıyı olsamda pek sadık cıktı bu basagrısı
bugun ıcın aksamustu randevu alamadık doktora
yarın randevumuzu alıp gıdıcez ınsa allah
koca dısarı cıktı kuzum yumurcak ızlıyor
bır bakınayım dedım ama kımseler yok yıne

gunaydın

yasmınım sevındım canım yazlıkları gıymene
ben yaklasık 1 aydır gunes gozlugu takıyorum ama hava ısındı mı hayırrr
sadece ben guneslı ortamda cok basım agrıyor dıye korumak amaclı takıyorum

neysem dun aksam kesılen sularımız gelmedı
sabaha karsı gelmıs ama artık benım ısıme yaramaz
basımda brı agırlık var su an agrı hıssetmıyorum
kahvaltımı da yaptım dune ve oncekı gune nıspeten daha ıyıyım
bugun ogleden sonra doktora gıdıcez ınsa allah

bu arada kendıme bır gunes kremı almak ıstıyorum
memnun oldugunuz markaları soylersenız sevınırım

günaydın herkeze yasm,n burda bir gram güneş yok:KK43:(ama hava ılıkk neyse havaya takılmayacağım diye söz verdim kendime

lore geçmiş olsun nasıl bir ağrıymış bu yaw bi git bakalım ne diyecekler.yarınki tatili değerlendir dinlen azcık

selam kızlar

nabersiniz .yasmin gözün aydın

lore geçmiş olsun canım.

polip hatun geldi artık yaz takılma havalara boşver.

kızlar ben bu haftalarda çok yoğunum ve yorgunum .pem giremiyorum gerçi sizde pek yoksunuz akşamları bakıyorumda sayfaları okumakta zorlanmıyorum:))

toprağım hoşgeldin walla konya karadeniz iklimine döndü patlıyo çatlıyo hava bi anda şakır şakır yağmaya başlıyor:))sıcak değil soğuk değil değüşük:KK37:
niye yoğunsun yine seçim çalışmasımı yapıyon püskevit canavarı:)

ne seçim çalışması kıı gııcık oluyom zati şeçimlere akşama kadar bağır bağır sokaklarda seslerinden durulmuyor biri geçiyor öbürü başlıyor olsada bitse bizde gürültü ve görüntü kirlilğinden kurtulsak.

niye yoğunum yardım gönüllüsü oldum.okul kermesine onlara yardıma gidiyorum.evide aksatmamak için evde olduğum dada sürekli ev için koşttruyorum.falan filan

X