2008 Kasım Anneleri

günaydın hanımlar,
lorem tekrar geçmiş olsun inş. önemli bişey değildir başağrsı...
yasmin gözünaydın yazlık kıyafetlerin açılışın0ı yapmışın.. burada ben hiç dolap değiştirme gibi bir derdim olmadı kışında çok yaktıkları için hep yazlık giyorduk evler serinledi diye ince penye uzun kollulara geçtik ama şimdi kısakollularla devam ediyoruz hiç kalın kışlık bişey giyemedim bu sene..:)))
poli hatun orayada gelir artık..
mucişze kolay gelsin kermes işlerinde..
bananenede geçmiş olsun neyseki evde yokken girmiş çok bişey gitmemiştir inş...

dimi ya çalgı çengi iyi oluyordu...:)))hergün başka bir reyting canavarını ortaya çıkarıyorduk...:KK53:
bu gidişle anca kışa toplanır millet..:KK76:
onda da kimler kalır kimler gider bilinmez...:97:

Menekşelerimle renklesin biraz burası:)) Resimleri diğer topiğe ekledim:)

6f84b5f9.jpg

ilk evimde vardı marketten 3 renk almıştım açmış iyide gitti hatta dağıttım yaprağından toprağını felan değiştirdim iyiydi ama orada istanbuldaki son çıktığım eve taşınırken unuttuk biraz ilgisiz kaldılar yerleşme aşamasında hepten gitti.. yaprağındanda tutturamadım...
bu eve gelirkende yengem bana tutturmuş çok güzelde saksıya dikmiş ama oda yerinimi beğenmedi suyumu fazla geldi oda yapraklardan yavaş yavaş gitti...:KK43:(
çarşıya pazara çıkamıyorum çok düzenli bir pazarı yok sanırım benimki götürmek istemiyor herşeyi marketten hallediyoruz.. o yüzden çiçek alıcam bende boş saksılarım hala duruyor..çiçek evi şenlendiriyor renklendiriyor hakkaten...

ama anıl değmiyormu bu çiçeklere benimkiler olsa pek durdurmazlar gbi geliyor birazda o durum var ...

ilk evimde vardı marketten 3 renk almıştım açmış iyide gitti hatta dağıttım yaprağından toprağını felan değiştirdim iyiydi ama orada istanbuldaki son çıktığım eve taşınırken unuttuk biraz ilgisiz kaldılar yerleşme aşamasında hepten gitti.. yaprağındanda tutturamadım...
bu eve gelirkende yengem bana tutturmuş çok güzelde saksıya dikmiş ama oda yerinimi beğenmedi suyumu fazla geldi oda yapraklardan yavaş yavaş gitti...:KK43:(
çarşıya pazara çıkamıyorum çok düzenli bir pazarı yok sanırım benimki götürmek istemiyor herşeyi marketten hallediyoruz.. o yüzden çiçek alıcam bende boş saksılarım hala duruyor..çiçek evi şenlendiriyor renklendiriyor hakkaten...

ama anıl değmiyormu bu çiçeklere benimkiler olsa pek durdurmazlar gbi geliyor birazda o durum var ...

Geçen sene yalnız kaldığında mıncıklamak istiyodu ama şimdi hiç ilgilenmiyo.En fazla uzaktan öpücük veriyo, arabasını parkediyo yada maşşallak diyo:)

çiçekli evde büyüyen çocuk pek zarar vermiyor bizimkide ellemez yada kimi çocuğun pek ilgisini çekmiyordur bilemiycem...
Bende hep yeşil yapraklılardan var sadece birisi açıyor açan çiçeği bende severim hem kibar küçük oluyor.benim salondkiler ağaç gibi oldu yerinden kaldır yıka getir zorluyolar beni

Ben çiçek açmayan bitkiyi sevmem.Bir tane hediye geldi, kauçuk ağacı.O da bi büyüyo, kocaman oldu.Bazen eşim çiçekçide değiştirelim bunu diyo:)

yaw ben kaktüs severdim çiçek açanların haricinde ama elimdenmidir neden büyümüyo kaktüslerim diğer ağacımsılarda hep düğünümde gelenler atamadım bazen batıyor gözüme ama ne biliyim biz yaşlanıyoz onlarda büyüyor gibi geliyor bağ kurdum aramızda atamıyom:KK43:

X