2008 Kasım Anneleri

gunaydınlarrrr
herkese mutlu haftalar dılerım gencler

bu sabah daha enerjık kalktım
hos zor uyansam da cabuk ayıldım sanrım
basagrılarım her ogleden sonra devam edıyor
ama sımdılık ıyıyım

aslında sıradan ama guzel bır hafta sonu gecırdık
cumartesı gunu bır bebek mevlutune gıttık
damatlıklar ıcınde mınık bır pasa
cok sevdık bebeyı
hatta oglum anne bebek alalım dedı herkes guldu babana soyle oglum dedıler
ama cok kalamadık
zıra benım basagrım tutunca yıne erkenden kalkıp evımıze geldık

cumartesı aksamdan doktugum dolaplar ve bır yandan yıkanmaya baslayan camasırlarla beraber
dun temızlık ıcın abla geldı sagolsun
ben yerlestırdım dolaplarımı kıslıklar kalktı yazlıklar cıktı ortaya
camlarım sılındı evım mıs gıbı oldu
hos bız ogleden sonra cıkıp gıttık benım dolaplarla ısım bıtınce
ama mıs gıbı bır eve geldık pek bır pasaklı takılmısım ben bu aralar yaww

bu hafta doktora gıtmeyı dusunuyoruz ama hangı gun bılemıyorum
hem kuzumun kontolu var hem de ben bır goruneyım bakalım neymıs basımın derdı

sızler nasılsınız canlar dokulun bakem

günaydın güzeller herkese iyi haftalar dilerim,uzun süren sinüzitim ve devamında gribim nihayet bitti yerini regl'ye bıraktı aman buna şükür her ay alışığız nasılsa

müthiş uyumuşuz gece,dışarıdaydık şampiyonluk kutlamaları için geç geldiik sesim falan kısılmış ne bağırmışım bee :KK70:

oğlum hala fener şarkıları söylüyor,ilk defa bu sene bişeyler anlıyor,kutlamalar falan dün herkesle tempo tuttu
babasına diyor,babacım sen de fenerbahçeli oldun muuuu? olmadım oğlum diyor ama ol artık lüffen lüffen lüffen :KK52:

12.40da dersim var şöyle ehli keyf bi khv yapıcam eşimin öğrencisi var derste biz de oğlanla gidip bi simit alıp gelelim

herkeze günaydınnn,geçmiş olsun lorenin ağrıyan başına bide beyazın kısılan sesi ile sinizütüne:)

akşam uyutmadılar korna sesleri şu bu derken ama o kadar yorgundukki bi yerden sonra kopmuşumm
cmt si anneannemin köyündeydik of ki off 9-10yıldır gitmiyordum süper geldi hele arda acayip yandı açık havada:))
kapının önünde eşek, eşek kadar iri bir köpek, arada zıplayan bikaç kedi, 25-30 koyun bi o kadar kuzu civcivler inekler ve uçsuz bucaksız bir bahçe:))heryer yemyeşil ağaçlardan sallanan çağlalar sizin yerinizede yedim:))ardanın gözleri döndü yerinde çocuk resmini gördüğü yada tvde gördüğü herşeyin bi anda canlı halini görünce acayip sevindirik oldu o köpekten ben bile korktum hiç korkmadı kuzuları sevdi civcivleri kucağında gezdirdi bol kirli çamaşırla döndük

kirlenmek güzeldir polipim boşver iyi yapmışsınız ne güzel olmuş,eymen hemen hergün köye gitmek istiyor sıkılıyor burada,artık havada güzelleşti bol bol gidiyor çok eğleniyor orada

sende şampiyonluğu kutlamışın benim yerimede bağırmışın:))benim anti futbol teröristi kocam bi marş dinlememe bile izin vermedi:KK43:(maçın gollerinide sabah o vcdeyken haberlerden izleyebildim şampiyon olduğu yılllar bana uğur getirmiştir fener umarım bu yıl tüm fenerlilere uğur getirir:KK64:

tünaydın kızlarrr. ben geldimm...
nasılsınız..
geçen salıdan beri tatildeyim.bugün çok zor işe geldim bende..keşke hep tatil olsaydı diye diye...
fenerbahçeli arkadaşlarada tebrik ediyorum.

gülizim hoşgeldin tatlım

polipim benim eşimde beşiktaşlı ve maçlarla fazla ilgili değildir hatta ben ondan daha ilgiliyim diyebilirim,bekarken daha çok ilgiliydim kocişle beraber bende köreldim
ama söz konusu şampiyonluk olunca babamı tanımam :)

selam kocakafalar,co kyorgunum.aksam misafirim vardi 2 yasinda bi bebe vardi deniz rezil etti.pisman etti cocugu geldigine.kendinden buyuklerle super oynuyor ama o cocuga tahammul edemedi.iste boyle bizden yarin bu saatler cikiyoruz yola.azcik dinlenim evi supurcem bi ton isim var daha...gecmise bakamadim canim istemedi..

çileğim küçüklerle daha zor anlaşıyorlar evet eymen de öyle

polipim seninki de benimkinden betermiş ben benimkinin futbola ilgisi yok sanıyordum ama seninkine kıyasla fanatik sayılır :))

derse gidiyorum canlar öğleden sonrada evde iraz işlerim var onları halledip aydına gidicez alışveriş yapıciiiz oleyy :KK64:

gulızım hosgeldın canım

polıpe ve beyazmelek macla bayagı ılgılenıyorsunuz bellı
ben dun mac oldugunu bıle bılmıyordum

cılegım hadı bakalım yola cıkıyormussun hadı hayırlı yolculuklar olsun sımdıden
bazen benım kucuk dana da yapıyor gelen cocuklara
hos gormek lazım bu sıpacıkları

selam hanımlar,
bizde güzel bir haftasonu geçirdik sayılır.. dün gezdik tozduk baya..
hasta olanlara çok geçmiş olsun...
lorem seninde evin mis gibi olmuştur oh ne güzel bizede lazım bir bahar temizliği...
çileğim sanada iyi yolculuklar.. kolay gelsin ayrıca... benim kuzularda kendinden büyüklerle daha iyi anlaşıyorlar... kendi yaşıtı üst kattakinin oğlu var hiç yüzvermez kaan...
gülizim tatil yapmışın iyi olmuş dinlenmişindir biraz...
veeee tüm fenerli arkidişlerimi kutluyorum... akşam maç 1-1 ken fener gitti dedi benimki bende daha fener kaç gol atar dedim ve dediğim gibide oldu ay buıradada neçok fenerli varmış gecenin bir yarısına kadar marşlar kornalar susmadı.. silah atanda oldu pat pat...ne zevk alıyorlarsa..bu arada benimki itiraf etmesede gslidir samsumsporluyum der ama.:))ben doğuştan fenerli hehehe:))))

gülizim hoşgeldin tatlım

polipim benim eşimde beşiktaşlı ve maçlarla fazla ilgili değildir hatta ben ondan daha ilgiliyim diyebilirim,bekarken daha çok ilgiliydim kocişle beraber bende köreldim
ama söz konusu şampiyonluk olunca babamı tanımam :)
hoşbulduk meleğimm..
bizim evdede eşim fenerbahçeli ben galatasaraylı..benim eşiminde çok ilgisi yoktur ..sadece arada skoru takip eder o kadar..ama eniştemden biliyom maç hastalığını aman kalsın diyorumm..en güzeli bizimkiler...

güliz hoşgeldin ohh ne güzel tatil yapmışın yarasın:)))beyaz benimkide sözde bjk li ama feyyazdan başka futbolcu bilmiyor:))
hoşbulduk polipimm..
gulızım hosgeldın canım

polıpe ve beyazmelek macla bayagı ılgılenıyorsunuz bellı
ben dun mac oldugunu bıle bılmıyordum

cılegım hadı bakalım yola cıkıyormussun hadı hayırlı yolculuklar olsun sımdıden
bazen benım kucuk dana da yapıyor gelen cocuklara
hos gormek lazım bu sıpacıkları
hoşbulduk lorem. hastaneye gitmişsin çok geçmiş olsunn...

selam hanımlar,
bizde güzel bir haftasonu geçirdik sayılır.. dün gezdik tozduk baya..
hasta olanlara çok geçmiş olsun...
lorem seninde evin mis gibi olmuştur oh ne güzel bizede lazım bir bahar temizliği...
çileğim sanada iyi yolculuklar.. kolay gelsin ayrıca... benim kuzularda kendinden büyüklerle daha iyi anlaşıyorlar... kendi yaşıtı üst kattakinin oğlu var hiç yüzvermez kaan...
gülizim tatil yapmışın iyi olmuş dinlenmişindir biraz...
veeee tüm fenerli arkidişlerimi kutluyorum... akşam maç 1-1 ken fener gitti dedi benimki bende daha fener kaç gol atar dedim ve dediğim gibide oldu ay buıradada neçok fenerli varmış gecenin bir yarısına kadar marşlar kornalar susmadı.. silah atanda oldu pat pat...ne zevk alıyorlarsa..bu arada benimki itiraf etmesede gslidir samsumsporluyum der ama.:))ben doğuştan fenerli hehehe:))))

hoşbulduk nazlıcımm..ohh haftasonu sizde güzel eğlenmişsiniz..

nazlıcım nazilli nin en çok o özelliğini seviyorum bu konuda. maç bitti eşim dersten gelmemişti daha o gelene kadar balkondan izledik,içeride kutladık eşim gelince dışarı çıktık herkes sevindi sevindi bağırdı çağırdı eğlendi kadınlı-erkekli-çoluklu-çocuklu ama kimse kimseye karışmadı kavga etmedi ve tek el bile silah atılmadı en güzeli

bu arada derse gittim geldim bile hahayt :KK66:

X