2008 Kasım Anneleri

Akşama tarhana çorbası, musakka yaptım.Ispanakda var.Makarna yapmış koca akşam o da var.Salataylan yeriz:)

Lorem kaynana çok gurur yapıyo ya..Gereksiz bişi.Asla tamah etmez..

Polipe benimki laf söz etmez ama buz gibi bir kadın.Ne yaparsa yapsın, sallaaa...

Çilekom ütüleri bitirmiş akşam teyze.Akşam dantelleri falan yıkadım.İnşallah onlarıda ütüler:KK53:

polipp naptii hatunn,baya kizdirmis seni..Bu ara benim k.validee cok mutluu..

cocugu birak sen istedigin yere git gez diyor.deniz bana ilac gibi geliyor diyor.

saolsun cok severde hic belli etmezdi,hayirdir insl.

yasminn cok ütüm varyaaa,tatile gitmeden koltuk ve hali silcemm birde ütüm var iste.

of pof pöf.

yaw hiç bişey yok çilek diyorum ya çocuk doğdu değişti kadın bıt bıt
öncesinde bana gözünün üstünde kaşın var demezdi diyemezdi
çocuk doğduğundan beri konuşuyor 3,6kg doğdu çocuk zayıf dedi sonra maşallah sütüm yaradı yine gayet sorunsuz ilerledi herşey yok zayıf bi yürüyemedi falan 11.ayında yürüdü çocuk napacaktıki doğar doğmaz hastanede deparmı atacaktı
işte şu bu neyse şükür rabbime ben çocuğumdan ötürü yatıp kalkıp şükrediyorumda rabbime kadın hala konuşuyor benim kocaya göre çocuk üstünden benle uğraşıyomuş yapmasın yiyosa gelsin bana desin bişey bende veriyim cevabını.insan nasıl bi mantıkla bunu yapar analamadım yok açarsam ağzımı biliyorum atmam adımımı bidaha olduğu yere o beğenmediği torununuda rüyasında görür ne bileyim ya gereksiz yere stres yapıyor.
Gazlı bebek gibi gıcırdayıp duruyor alayımmı gazını patlasın gitsinmi kendi kendine bilemedim.kocamıda üzmeyi istemem arada ona olacak olan

merhaba kuzularım
dunkı yarım kalan ıslerıme bugun hıc bakamadım hafta sonuna kaldı hıcde yapasım yokk
aksam cok felaket yagmur yagdı o yagmurda sırılsıklam ıslandım ayakkabılarım ıcı su oldu
eylul aksama kadar hıc bırsey yememıs cok ıstahsız bugunlerde , cok kotu oksuruyor aksam cıkısta doktora goturucem sofrada kucagıma aldım sızdı kaldı yawrum erkenden yattı sabahta kalkamadıı cok halsız ınsallah bısı cıkmazz
dıyete tam gaz devam dunkı halsızlıgım ve donuklugum kalmadı bugun daha ıyıyım bı kac gunu atlatırsam dahada ıyı olacak ınsallahhh

yaw hiç bişey yok çilek diyorum ya çocuk doğdu değişti kadın bıt bıt
öncesinde bana gözünün üstünde kaşın var demezdi diyemezdi
çocuk doğduğundan beri konuşuyor 3,6kg doğdu çocuk zayıf dedi sonra maşallah sütüm yaradı yine gayet sorunsuz ilerledi herşey yok zayıf bi yürüyemedi falan 11.ayında yürüdü çocuk napacaktıki doğar doğmaz hastanede deparmı atacaktı
işte şu bu neyse şükür rabbime ben çocuğumdan ötürü yatıp kalkıp şükrediyorumda rabbime kadın hala konuşuyor benim kocaya göre çocuk üstünden benle uğraşıyomuş yapmasın yiyosa gelsin bana desin bişey bende veriyim cevabını.insan nasıl bi mantıkla bunu yapar analamadım yok açarsam ağzımı biliyorum atmam adımımı bidaha olduğu yere o beğenmediği torununuda rüyasında görür ne bileyim ya gereksiz yere stres yapıyor.
Gazlı bebek gibi gıcırdayıp duruyor alayımmı gazını patlasın gitsinmi kendi kendine bilemedim.kocamıda üzmeyi istemem arada ona olacak olan

Hakkaten ilgincmiss kadin..5 kilo dogsa dahami iyiydik iacaba,allah korusun kilolu bebelerde seker bile cikabiliyor dogar dogmaz.polipimm takam diycem ama zor bilyorum,duymamamya yada onu bastirmaya calis.ne münasebetyaa oturdugu yerden ahkam keser gibi hallerr,cok kiziyorum böylelerine ben.bosverr aile durumunuzu bilmiyorum ama fazla sIk görüsme bari.

insanlar cok garipyaa,kime neyi begendircegini kim neyi istedigini bilmiyor.cesit cesit fesatliklar,cekememzlik kiskanclik biyerden sonra yeter dedirtiyor.

sIkma canini sen,saglikliya kuzun yeter o sana.

yok bulacak olduktan sonra kulp bulunur takacak
sözde inançlı insanlar insan sağlığından sonra şükredeceği ilk şey ben ce bu yavrular ama işte şükürleri bu kadar.
Allah büyük o görüyor bende ona havale ediyorum 60yaşında kadın ne denir

heyyy napıyonuzzzzz

polip çok ayıp hiç sana yakışıyormu yine kaynana çekiştiriyorsun :KK20::.gelin milleti işte buluttan nem kapıyor uğraşıcakları bii kaynanaları var uğraşıyorlar .ayyy allah polip ve çilek gibi gelinlerden korusun cumlemizi
:KK36::KK51::KK33:

geldım geldım
polıpe bıber sursen ne olur cıcım
oyle kızılcık serbetlerı ıctım kı bıberde reaksıyon gostermez artık benım bunye
ama aılemde hala prensesım

cılekom erkencısın maasallah
o nazlı gazlı danalardan bırı de benım kı maalesef

yasmın bosver kaynanayı sen davetını etmıssın
gelmezse de kendı bılır

mucıze naber :KK34:

slm güzeller herkes iyimi bakayım eve geldim yemeğimi yedim,oğlumu yatırdım şeytan dürtüyor sende yat diye ama kursa gideyim ders çalışayım karlı çıkayım

heyyy napıyonuzzzzz

polip çok ayıp hiç sana yakışıyormu yine kaynana çekiştiriyorsun :KK20::.gelin milleti işte buluttan nem kapıyor uğraşıcakları bii kaynanaları var uğraşıyorlar .ayyy allah polip ve çilek gibi gelinlerden korusun cumlemizi
:KK36::KK51::KK33:

kız bende tam dövecek adam arıyordum iyi oldu yanaş bakıyım seni bi kaşıyım ben:KK57:

beyazmelek hoşgeldin şu sınav ne zaman sen anlatırken benim içim daraldı walla

ah ıcır nasıl akıtılacak arkaya ben içimde tutamam bişeyi sıkarım ümüğünü herkezin

iyidir lore takılıyoruz işte
sen yoğunsun herzamanki gibii
pasopport işlerrine başlladığına göre kaçacan herhal,

benimde yarın misafirim var buğunden bişeyler yapmaya çalşcam buğunden yoksa yarın şaftım kayar:KK43:((

lore ağır tahrik var bunuda gözardı etme
bakınız yukarıya:44:
Iyi gelin mucize neler diyor görmüyomusun
yoksa ben melek gibi kadınım maşallak etliye sütlüye görümceye eltiye hiç bulaşmam:KK6:

evet kacıcam ınsa allah canlarım
ama kader ne cıkarır karsımıza bılınmez
zaten pasaportumun suresı olmustu uzatmam lazımdı sımdıden halledeyım de gıdecegım zaman sorun cıkarmasın bana

mısafırın de pek sık gelıyor bu sıralar maasallah
hamarat hatunların halı baska oluyor

naber kızlar,
ben yoruldum yavv.. evi topla oyuncakları kaldır mutfakta aklandı paklandı kaan beye rağmen çocuk ikide bir gelip su istiyor üstünü ıslatıp oyun oynuyacak güya bağrış çığrış hallettik sonunda ay ağlaması değişti sinirden o sokaklarda tepinip ağlayan çocuklar gibi tepiniyor resmen... herşeye rağmen suyu verdim eline tabi üst başı ısalndı.. bu arada kerem bey kendi yastığını alıp uyudu üstünü örttük şimdi kaan beyinde üstünü değiştirdim süt keyfi yapıyor ağlamaktan yorgun düştü inş. birazda o uyur...

daha tvtozu felan alınacak veee akşama ikram yok yufka aldım börek yapıcam.. dünden kabartma tozunu görünce keke diyorlardı benimkiler havuçlu kek birde benim olmazsa olmazım adamda ondan yana istek yaptı tavuk göğsüm salata türüde bişeyler yaparım sanırım yeter daaa...

ay yasmin maşallah teyzenizede demeden geçemedim...
kaynananda çok inatmış kıı..

tüm hasta kuzulara geçmiş olsun bu arada..
benim keremde burnu akıyordu şimdide öksürüyor.. gece şurup verdimde rahat yattı. kaanında burnu akıyor...
ay bu gece koca yatakta tek yattım ya oh be dedim.. kaan içerde uyuyordu mızırdanınca benimki biz burada yatalım şimdi uğraşma yoruldun dedi yanına yattı keremde yatağında bende kendi yatağımda rahat yattım 3,30da kerem uyandı geldi kuzumla yattık birazda..:)))
ben bu yazıyı yazarken kaan beyde uyumuş mutfak işlerime kaldığım yerden rahatlıkla devam edebilirm artık...
ay ne çok yazdım sanki biriktirmişim demekki..:))))

X