2008 Kasım Anneleri

yaa lorecim nedemezsin ne hamarat nne hamarat:KK43:(

polip daha demin demediğini bırakmadın gül gibi kaynana.torunu için endişelenmesi bile suç zavallının.sende kaynana olacan kızımmm görecez senide:KK6:

Mucize bugün muhalefetlik yapmak istiyo sanırım.Gerçek babanneler torununu dünyanın en tatlı, en güzeli görenlerdir.Kusur bulanlar değil :) Çocuk daha nasıl olacak, terliğine kadar yerine koyuyo, tuvalet alışkanlığı yapmış.Herşey bir gr et mi? Ya terbiye ne olacak..Maşallah yavrusuna akıllı bıdık.Polipe bu benden sana..

Salla polipe salla,
O yanada bu yana da sen salla
Sallamazsan nazlı Polipe
Gençliğine doooyma,
Dırının dırının dırının :KK52:

Beyazım, adultum hoşgeldin.Gittin gideli buralar 7+ kıııı:)

aşkolsun yasmin:KK19:

belki polipin kaynası torunu için daha faslasını istiyor alla alla yaa

aaahh ahh görecem ben sizin kaynanalıklarınızı inş

walla ben oğluma hiç evlenmesini tavsiye etmeyeceğim ben kendimde kırdım birsürü tabuyu oğluma hiç bırakmam gelinmiş kaynanaymış gereksiz prosedürler.. Geçen günü varmış gel dedi gelin gibi ne demekse bin303 kere söledim ben gün mün katılmadım katılmam diye hala gel gelin gibi deyince sende gelin gibi kadınsın bana ne hacet dedim tıpışladım omzunu kızdı alleym onun ve bu gibi şeylerin acısını çıkarıyor.o kocamın annesi ben onun gün arkadaşımıyım yaw eli maşalılıksa eli maşalıyım gelemiyom ben bu törenlere 6yıl oldu hala çağırması saçma değilmi

Mucize bugün muhalefetlik yapmak istiyo sanırım.Gerçek babanneler torununu dünyanın en tatlı, en güzeli görenlerdir.Kusur bulanlar değil :) Çocuk daha nasıl olacak, terliğine kadar yerine koyuyo, tuvalet alışkanlığı yapmış.Herşey bir gr et mi? Ya terbiye ne olacak..Maşallah yavrusuna akıllı bıdık.Polipe bu benden sana..

Salla polipe salla,
Sallamazsan nazlı Polipe
Gençliğine doooyma,
Dırının dırının dırının :KK52:QUOTE]

GEÇENLERDE DEMİŞTİM HERHALDE ZAYIF YAZIK BU ÇOCUK DEDİ, BENDE BABAANNEN YAĞLARINDAN BAĞIŞLASIN SANA AZICIK OĞLUM ONDA YETERİNCE VAR DEDİM
HERKEZ VARDI KIZAMADIDA YOK ÇOCUK O ZAMANDA YERİNDEN KALKAMAZ FALAN DEDİ BOZUNTUYADA VERMEDİ SİNİR OLDU NE DESE BİLEMEDİDE:KK9:

napsın kadın gelin günü görecek ahanda gelinim işte .diyecek.sen hizmmet edecen o gurur duyacak.

benim de kayınvaldem çağırıyorrr acık acık diyor gell günümde hizmet et diye ama ben ne olumlu ne olumsuz bişey demiyorum sadece bi sebepplee gitmiyorum.bu sefer hangi sebeple yırtcam bilmiyorum zor da gözüküyor ama bişekilde yırtcam işte.

bende birazz kötüyüm galibaaa.

benimkide 67 yasında ve ilk gelinim bu ddurumdan da muzdaribim,eltim olsada bi işe yarıyacağı sanmıyorum.senede bir kere görünür ben yine ilk gelin tek geelin devam ederim:KK43:((belki yyeni gelinle kıymetimi anlarlar böyle bir umudum var.

Salla polipe salla,
Sallamazsan nazlı Polipe
Gençliğine doooyma,
Dırının dırının dırının :KK52:QUOTE]

GEÇENLERDE DEMİŞTİM HERHALDE ZAYIF YAZIK BU ÇOCUK DEDİ, BENDE BABAANNEN YAĞLARINDAN BAĞIŞLASIN SANA AZICIK OĞLUM ONDA YETERİNCE VAR DEDİM
HERKEZ VARDI KIZAMADIDA YOK ÇOCUK O ZAMANDA YERİNDEN KALKAMAZ FALAN DEDİ BOZUNTUYADA VERMEDİ SİNİR OLDU NE DESE BİLEMEDİDE:KK9:

Vay Polipe vay.Dilde pabuç haaa:) Ben diyemem onu.Bazen asi olduğumu düşünürüm ama sen anlattıkça ne kadar uysal biriyim diyorum:)

bende tam tersini istiyorum 2.gelini kendisinin kapı kapı arayıp bulduğu başı kapalı,çalışmayan,gün mün çeyiz dürü adet bilen (bunlar kaynananın kriterleri)birisi olur inşallah sevişirler bol bol birde birlikte yaşarlarsa inşallah benide gelin kadrosundan çıkarır.rabbim çokşey istemiyom ver bana böle bi şanss:)))

ülenn ne insanlar varr,sükredi nsizinki yine cagiriyormus.Benimkisi daha birdefa gel kizim misafir gelcek demedi.Benim burda hic akrabam yok halbuki,onun bi ton arkadasi var.insan hicmi birinde cagirmazyaa..beni men yakin arakdasim taziye icin gitmisti ona o zaman bile cagirmadi beni.

yalniz benimkinin kotu niyetinden diil,hani benim bir isim varsa duzenimi bozmayim diye.cok ince zarif bi kadin ama iste bu ince dusunceleri ister istemez mesafe koyuyor aramiza.
evime gelip namazlik dahi alamzdi cekmeceden,son bir iki seferdir al diyorumda aliyor:) buzdolabimi acamaz,hayatta oturdugu koltuktan kalkip ev dolasmaz.aslinda cok iyi ama iste bunlar mesafe yaratiyor.

evine giderim ki en son 4 ay once gitmistim:) salata yapar bana yaptirmaz biberler aci elelrin yanamsin diye.sanki evimde kim yapiyosa,bulasik yikar yikatmaz sen sevmezsin diye.nebilim iste ben samimiyetten yanayim aslinda ama kadin cok dantel dantel dusundugu icin aramiz hep mesafeli.

ohh doktum icimi.

cılek bosver boylesı daha ıyı bence
bız de hıc samımı olmadık kayınvalıdeyle ama dogum yaptıgım zaman 2 kez laf sokmuslugum vardır
sonra da hep anlattım ben boyle yaptım kayınvalıdeye kotu gelınım dıye
sonra pısman oldum cunku laf soktugum ıcın
hos o cok ıyı haketmıstı o lafları ama 70 yasındakı kadına laf soksan neee sokmasan nee
kızlarına sahıp cıksın basımın ustunde tasırım kendısını deeee
kendının bır ayagı cukurda oldugundan korkuyor zaar kızlarını salıyor uzerıme bızımkı de

sizinkide bir aşk evliliği sanırım.

senin başının açık olmasından ziyade geleneksel ev gelini olmamandan rahatsızlık duyuyordur bence

konyada öyle bir durum var çünkü.

çilek o kadarı da fazla yaaa mesafeyle aile olmak çok zor.tatlı mesafeden yanayım ben.ben onun sınırlarıma girmeyim oda benim tatlı muhabbet geçinip gidelim.ben 4 ay gitmesem kaynanam tefe koyar lenn.şu halimizde bile söyleniyor.

ülenn ne insanlar varr,sükredi nsizinki yine cagiriyormus.Benimkisi daha birdefa gel kizim misafir gelcek demedi.Benim burda hic akrabam yok halbuki,onun bi ton arkadasi var.insan hicmi birinde cagirmazyaa..beni men yakin arakdasim taziye icin gitmisti ona o zaman bile cagirmadi beni.

yalniz benimkinin kotu niyetinden diil,hani benim bir isim varsa duzenimi bozmayim diye.cok ince zarif bi kadin ama iste bu ince dusunceleri ister istemez mesafe koyuyor aramiza.
evime gelip namazlik dahi alamzdi cekmeceden,son bir iki seferdir al diyorumda aliyor:) buzdolabimi acamaz,hayatta oturdugu koltuktan kalkip ev dolasmaz.aslinda cok iyi ama iste bunlar mesafe yaratiyor.

evine giderim ki en son 4 ay once gitmistim:) salata yapar bana yaptirmaz biberler aci elelrin yanamsin diye.sanki evimde kim yapiyosa,bulasik yikar yikatmaz sen sevmezsin diye.nebilim iste ben samimiyetten yanayim aslinda ama kadin cok dantel dantel dusundugu icin aramiz hep mesafeli.

ohh doktum icimi.

seninkide fena değilmiş rahat batmış sanada:76:takas edersen benimkini veriyim

cılek bosver boylesı daha ıyı bence
bız de hıc samımı olmadık kayınvalıdeyle ama dogum yaptıgım zaman 2 kez laf sokmuslugum vardır
sonra da hep anlattım ben boyle yaptım kayınvalıdeye kotu gelınım dıye
sonra pısman oldum cunku laf soktugum ıcın
hos o cok ıyı haketmıstı o lafları ama 70 yasındakı kadına laf soksan neee sokmasan nee
kızlarına sahıp cıksın basımın ustunde tasırım kendısını deeee
kendının bır ayagı cukurda oldugundan korkuyor zaar kızlarını salıyor uzerıme bızımkı de

bi ayağı çukurdaymış ne güzel:KK53:70güzel yaş bi kaynana için:KK9:

X