2008 Kasım Anneleri

Nazlım sana..İki çocuk cidden zor, büyüttün ya..Anılda bazen gece 3-4 gibi uyanıyo.Bazen alıyorum yanıma

Mucize maşallah canım ya.Kocakız şarkılar söylüyo demek.Allah'ım nazarlardan saklasın.Anılda notaları söylüyo, sol u değişik söylüyo:))

mucu yasmin maşallah sizin kuzulara..
benim oğlanlar daha o kadar konuşamıyor şarkı söylemeyi bilmiyoruz nay nay deriz arada eşlik ederiz o kadar..
benimkilerde bir huy var
her sayı birr
her renk babi(mavi)
harflerde tümü abc diye geçiyor lügatlarında..:))

kaan renkli bişey görsün anne bak babii diyor sarı kırmızı farkewtmez sayılarda oyuncakları sayıyor bazen 1 1 1 sonra 10 ile bitiyor..
birde bu ara herşeye ayıyy (hayır) bide kokunç deniyor...az önce küçük ayıcığı getirmiş ona bebik diyor küçük old. için anne bak dedi aa bebi dedim ayıyyy bebii diyor aynı şeyi söylüyoruz ama hayırsız olmaz tabii..:))

bu arada daha yemek yok çorba yok aman ne güzel haftasonunu aparatif bir şeylerle geçiştirmiştik...yemeğe karar verdim bezelye aldım ayıklanıp pişecekde çorba yok aklımda öğlen dünden kalanı içtiler...

Bende kendime göre ayarlamıştım yiyecek ama kaynana geelcek teyzeyle.Kaynanam yemek var bende dedi.Yoğurt çorbası, makarna, baget ve ıspanak vardı akşama:)

off mutfağa girdim yemek yapmaya soğan kalmamış dereotu kalmamış markete gittik geldik.

şarkı söylemeyi çok seviyor bizimki anne hadi bana şarkı öğret diyor arabada yol boyunca çoçuk sarkiları söyluyoruz yoksa hemen sıkılıyor koltuğundan inmek istiyor.

merhabalar kızlar
nasılsınız bakem
ben bugun ıtıbarıyle dıyete gırmıs bulunmaktayım hıc ama hıc keyfım yok havalarda bı ısınmadıkı usuyorumda
aksama kadar zırt pırt elektrıklerımız gıttı geldı muhasebe ıslerım vardı yarım kaldı

ıcırım hoşgeldin...hadi kolay gelsin diyetin...
mucizem bizde şimdi oğlanlarla bezelye ayıkladık anam nasıl güzel büyük adam gibi ayıkladılar valla şaşırdım..:))
yemeğimi koydum pişiyor...
yasmin kaynana getrir sendekilerle oo sofra donanır artıkın...

hoşgeldin ıcır senin için gerçekten sıkıcı bir gün olmuş.aksilikler olunca insan sinir oluyor valla.

nazlı senin oğlanlar işe yaramaya başlamış baksana güçük elleriyle ayıklamışlar.

bende nihayet dolmalarımı ocağa koyabildim o yok bu yok bu saati biuldu.bi makarna birde semiz otu salatası yaptımmı yemek işi biter bu günlük ve yarınlık

gunaydın hatun kısıler
nasılsınız bakem

ben cok yogunum bu sıralar
hem ısyerınde hem de ozel ıslerımle kafamı kaldıramıyorum
pasaport ıslemlerım vs ıcın dun sureklı kosturma halındeydım
bugun saha sakın gıbı gorunse de
yogun gunlerde erteledıgım tum ısler benı beklıyor

ama yıne de goz atııyorum ıste
bu hafta benı ıdare edıverın garıı

günaydın hanımlar, günaydın lorem...
yoğunluğun belli canım sabahları bir cee deyip sonra kayboluyorsun..:))) kolay gelsin işlerinde...

bizde yeni kalktık sayılır kahvaltı hazırlayacağım daha sonra işler beni bekliyor.. akşama misafirim var ev tekrar bir elden geçicek pasta börek derken akşamı bulurum iki kuzuyla ..
aralarda dinlenirken uğrarım yine buralara..

hadi sizin gününüz güzel geçsin bayanlar görüşürüz....

Günaydın kızlar..Dün eve gittim, eşimin teyzesi ve Anıl evdelerdi.Teyze ütümü yapıyodu:) Kaynanamı ısrarla çağırdım ama gelmedi.Toz alerjisi, faranjiti var.Ev parkeler silindiği için toz, cila kokusu dolu.. İşim var dedi.Bende tamam yatarken gel dedim.Ama gelmedi.Nasıl bir inat yaaa..Neyse yatana kadar vitrin temizliği, yemek ile uğraştım.Yatak odamı topladım.12,15 di totom yer gördüBugün ağrım var biraz..

Lorem dün konuşurken şarjı bitti telefonun.Şarj cihazını karışıklıkta bulamadım canım.12 De eşim buldu getirdi Arayamadım sonrada

Nazlım kolay gelsin..

Günaydin fistiklar..

lorecim özledik senii gel arada canim..

nazlimoo ohhh neler yapican misafirlerine?kolay gelsin canim..

yasmin ütün aradan ciktiysaa diger isler halledilir vallahi,k.validende tam inatmis.

aman sen cagismisin geleymiss,gelmediyse kendi sorunu..

pasamin burnu tikali sabahtan uyandik,kalkarmisin tatlim dedi bana:))))))))))))))

aksam mayali poaca yaptim,hep yemek istiyorum simdi pismanim..

günaydın kızlar sabah sabah telefon trafiği oldu yazamadım bişeyler

yasmin gördünmü faydaları oldu altın kızların sana ütünü yapmış :)
kayınvaliden bence evi bırakıp gelememiştir titiz diyosun allah bilir neye takıldı kafası üstüne alınma bence

lore hadi bakalım koştur havalar güzelken çileğim sende hoşgeldin erkencisin bugün:)
nazlimoo bezelye ayıklayan elleri bezelyelerle yerim ben küccüçük paymaklarıda:)

anam geldım yıne

yasmınım canım tahmın ettım zaten canım sıkma canını
sen ıyı ol onemlı olan o
kayınvalıden de oscarlık maasallah ne alıp veremedıgı varsa mıs gıbı gelınıyle

polıpe
bugunu es gecmeyeyım ozlemıssındır

nazlım saol canım kolay gelsın sana da

cılegım anlarsın halımden buralardayım ama ıslerı yoluna koyarsam sakın kafayla hareket etmıs olucam

deyın bakalım aksama ne yesek
zerre yemek yok ve alısverıs de yapılması lazım
etlı bır sey soylemeyın adamın kolestrol tavan yaptı yıne
otla beslenmemız lazım

hiç yakışmıyor dil çıkarmak sana ama dur senin ağzına biberde süren olmamıştır normal çıt kırıldım kılementini seniiii

Taze bezelye çıkmış nazlimodan al tarifi bilmiyondur sen şimdi pişirmesinde hahah

polippp erken kalktik dedimyaa,kahfaltimizi yaptik..pasam arthur izliyor bende bakiniyorum iste.

lorecim anliyorum canim ama yinede bi cee de bize:)

aksama benimde yemegim yok,yapasimda yok ama pasa icin tavuk sulu bi corba yapcam.

polippp erken kalktik dedimyaa,kahfaltimizi yaptik..pasam arthur izliyor bende bakiniyorum iste.

Lorecim anliyorum canim ama yinede bi cee de bize:)

aksama benimde yemegim yok,yapasimda yok ama pasa icin tavuk sulu bi corba yapcam.

tamam dedin bende diyim dedim alla alla sabah sabah hepinizi dövesim geldi şimdi
içimden başkasına kızıp acısını sizden çıkarasım var benim kayganadan akşam hiç iyi elektrik almadım yine 26 gün ara vermiştik ilişkimize baktımda bu süreyi hiç değerlendirmemiş hiç değişiklik yok sabır sabır çatlamaya az kaldı elimde kalacak demedi demeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…