2008 Kasım Anneleri

nazlimoo suan bizdede ahududu sefasi var:))

kaliplarindan canim,neden bilmiyoru mama tr nin kaliplari buradan hep bir beden kucuk..

günaydın çilek mucizede gelmiş hoşgelmiş

orda bi standart varmı bilmiyorum ama etikete hiç kanma çileğim ardanın omuzları kolları geniş gelen sözde 92cm olan üstleri var bide küçük gelen 98/104cmleri:)bi tanesi belçikadan gelmişti 98/104 ama benim çocuğum 92cm civarı yani bi göz kararın olacak ada giydirirek deniyceksin almadan yoksa yaş..ben tişörtü bi bakışta anlıyorumda pantolonlar zor bie boyu iyi poposu bol oluyor sağolsunlar tr de çuval gibi pantolonlar bende terziye daralttırıyorum accık hoş olsun diye

polipim bu iskandinavlar makina gibi insanlar,bi numara yaptiysa hepsi ayni oluyor degismiyor hic..

denemeden alirim cuk oturur cocuga.neysee halletcez insl..pasa caillou keyfine pc den devam edicekms
gelirim yine.

türklerle onlar birmi çileğim tabi farklı olcak:)
ben burdan şu export ürün satan bi yerden 36 beden bi pantolon aldım deneme kabininde pantolon bacağımdan yukarıya çıkmadı 38 aldım ııhh fermuar kapanmadı 40ı iyi oldu noluyo len dedim pantolonlar rusyaya ihraç mallarmış hatunların bedeni öyleymiş 36sı minicik poposu var boyuda benden 10cm uzun çok gülmüştüm her ülke kendine göre standartları oluyor

bence türk vuçutlarının çeşitlliğinden de kaynaklanıyor.standart yok bi bakıyon 2 yaşında ki çoçuk 4 yaşındaki gibi semirmiş yada 1 yaşşş kalıbı giyiyor gelişimlerde denge yok denğe

bence türk vuçutlarının çeşitlliğinden de kaynaklanıyor.standart yok bi bakıyon 2 yaşında ki çoçuk 4 yaşındaki gibi semirmiş yada 1 yaşşş kalıbı giyiyor gelişimlerde denge yok denğe

Yaw mucizehafta sonu markete ardayı almadan çıktık etrafa şöle bi baktımda ne kadar çok şişman çocuk varya:KK43:gözüme çarpardı eskiden tektükde böle dikkatli izleyecek fırsatım olmamıştı üzüldüm yaw eskiden olmazdı bu kadar nesil çok değişiyor hemde çok yaw

evet ya benim dayımın istanbul osmanbeyde mağazası var uğradıkmı bir iki parça bişey verirdi ama hep 2 beden büyük alırdık oda rus hanımlara çalışıyor ..:)) kıyafetlerde dandirik şeyler çoğu janjanlı yanii.. içlerinden en ustruplularını alırdık ama geçmişte kaldııı.....

ben kuzulara alırken tişörtte göz kararı iyi tutturuyorum ama hakkaten hep aldıklarım 4-5 yaş için olanlar diğerleri makinede küçülmüş gibi geliyor kuzulara...
polim haklısın pantolonlarda bol kesim bellerini içten en son düğmeye alıyorum paçaları bükülüyor aslında memlekette olsam anacığım terzi olduğu için daraltır kısaltır ama zaten benim oğlanlarda çabuk boy atıyorlar sanki... kurbanda almıştık kot paçası bükülüyordu şimdi tam oluyor birde yıkanınca çekme payı var...

Son düzenleme:
boyda sıkıntı yok nazlimoda enleri dede pantolonu gibi neymiş rahat kesimmiş:)asıl çocuk o çuvalla zor hareket eder bacak arası azcık otursa çocuk daha rahat eder ama işte hafta sonu güzel bi pantolon buldum 89,90 yazıyordu etiketinde çocuk bu ya 2 gün sonra giyemez 90 liraa ne kotu satıyorsa artık arkadaşlar

anam çocuk pantolonu bu neyden yapılmışta 90 lira oluyormuş vay bee.. onada para veren vardır heral... ben o parayla iki kuzumada altlı üstlü takım alırım valla..

garip ya tabi alıp almamak herkezin elinde onunda kumaş yada dikiş kalitesi farklı değil diğer mağzalardan ama görmezden gelinmez bi kesim ve detay hoşlukları vardı pantolonların kesimi çok farklıydı niye diğerleri bi kaç seçenek bulundurmazlarki dede pantolonu isteyene yine yapsınlar ama insan bir ikide dar kesim koyar

yasom hggg,ev sahipligi sirasi sende desenee,kolay gelsinn sana:)

ya tr dee acik pazaaar cok oldugu icin,bisiy alirken altarnatif cok fazla.ama burda oyle diil.

atiyorum su pantalon cok pahali dersin,ama hayattaa daha daha ucuzunu bulamazsin cunku

magazalar bellidir.kaliteler hep aynidir,hani aldimda cok kuculdu bianda cekiverdi diyemezsin.

o anlamda cok iyi ama,tamamen somuruyorlar insani,bu hafta pasama bi convers aldim

oderken yaglarim eridi resmen,kasadaki kizda dityorki bunalr tr de daha ucuz aslinda..

he saolda bana simdi lazim dedim,3 ay sonra kesin giyemiycek biliyorum ama,napim ikinciye sakliycam bende..

yasmin hoşgeldin..
eve geçmişinde misafirin bile varmış..
poli doğru diyor yavaş yavaş yaparsın yahu kaygana ile teyzede azcık tutsunlar bir işin ucundan ne olcek..
çileko güle güle giysin paşa converse'ni... tuhaf olacak bende sevmeme erkekte oturmayan pantolu ne bilim hoş gözükmez gözüme.. totoşa iyi oluyorda kerem beye ne alırsam döt yokki doldursun..:))

düsük beller cok güzelyaaa,birde bez oluyorya popolardaa bende oyle seviyorum.pacos gibi dusuk bell guzel duruyor bence gibi..

X