2008 Kasım Anneleri

eymende iyi şükür teyzesi nasıl olsun,koşuyor oynuyor,susmuyor büyüyor işte :))

senin kızın beyaz renge karşı bir korkusu var heralde,pamuk ve kar deyince aklıma o geldi

beyaz melek hoşgldin gülegüle diyeceğim artık :)
ıcır bu yaşta başladımı oje falan sürmeye kokoş bu kızlar yaa
ama benim oğlumda traş olmaya başladı dün babasının yanağını okşadı tıyaşmı oldun diye sordu babasıda sen uyurken oldum dedi.benimkileyde uşadı bende olcam diyo:))deli

makyaj malzemelerı cok dıkkatını cekıyor ben cok fazla yapmam aslında cıldım kaldırmıyor alerjı oluyorum hemen ama bakıcı ablamın genc kızı var onda goruyor heves edıyor oje ve ruj coksevıyoruz bu arada bılezık yuzuk hastasıı kız cocugu ıste :))
senınarda pasada tras damı oluyormus masallahhh

buraları ziyaretçilere bırakmışınız bugün..:KK20:
yasmin bacımda yok bugünn...:85:

meleğim tam sana yazıyordum hoşgeldin diye koci yemeğe geldi mutfağa geçtim sonra toparla felan bu saati buldu...evet bizde şaşırdık buralara gelince aslında kültür merkezimiz her daim faaliyette tiyatrolar sinemalr kent faaliyetleri vs..bizde kısmet olup yarın gidicez oraya bakalım...

ıcırm maşallah kızına süslü fıstık .. ee ne olacak kız kısmı takıp takıştıracakki yakışsın...
poli senin oğlanda pek werken başlamış traşa..:))))))
benimkileri diyimmi onalrda biz dışarı çıkarken bende fazla makyaj yapmama ama kalemimi ve parlatıcımı yada sade bir ruj sürmöeden çıkmam her dışarı çıkışımızda azcık ucundan parlatıcı sürdürürler koku illaki sıkılacak yoksa olmaz... birde göz kalemi isterler kapağı ile sürermiş gibi yaparım artık 3 ümüz dışarı çıkmak için hazırızx..:)))))))))))))):KK1:

haha seninkilerde iyiymiş nazlım sürsem benimkide ister erkekler yapmaz dimi anne der durur:)allık fırçasınıda alır ben tıyaş oluyum der:)çantasında bi parfümü var sıkar muhakkak

bende kaçıyım yavaştan iyi tatiller herkeze

gunaydın hatun kısıler
herkese ıyı haftalar dılerım
ben gectıgımız hafta sonlarına dogru artık takatsız kalınca evıme gıttım
bır de uzerıne mısafır agırladım son dakıka haberı ıle
sonuc ıtıbarıyle cumartesı ogleden sonra kendımı yataga bırakmak suretıyle aksam 5'e kadar uyudum
yetmedı ama olsun
hafta sonunu dınlenmeye calısarak gecırdık
kısa alısverıse falan cıktık ama evımde keyıfteydım

herkesler nerede hadı gelın garıı

günaydın hanımlar,
bizde haftaya çok erken başladık..
haftasonumuz güzeldi babamız cumartesi kayuya götürdü koca kafalı kayuyu gördük sonunda..:)))
kuzular ilk girişte kalabalıktan biraz korktular ama severek seyrettiler sonlara doğru sıkılmaya başladık çok oturmaktan ama vaktinde bitti programda kalktık.. alışverişe gittik oradanda ..
pazar günüde temizlik yaptım baya kokmuşuz paklendik...:)))) yine küçük bir alışveriş turu misafirm gelecek hafta içi benim almam gerekn şeyler vardı oyüzden çıktık yağmurluydu kuzular ilk defa yağmura yakalandı uvvf diyorlar.. arabayla gidp gelsekte üşüdüler birazcık...
cuma kerem grip gibiydi kaanada geçti burunları akıyor ama keyifleri iyi kendi hallerinde dolanıyorlar...

selam millett,kimseler yokmu?

gecen hafta alisverise cikmistimyaa,pasaya tisört aldim..etiketlerine hic dikkat etmedim.

ikisi banglades ikisi turkey maliymis.buraya kadar hersey iyi hosta,turkiyenin 98/104 pasama kucuk geliyor.

digerleride tam üzerine göre oluyor 3 ay sonra yine giyemez yani.

bana birsuru is cikti,carsiya gidip degismem lazim tisortleri.H&M den almistim,cok ilginctir

banglades etiketlielr hic kuculmaz yikarken filan ama ne zaman tr olsun hemen farkeder.

neyse saglik olsunda bana is cikti iste.sabah denedim kucuk olunca canim sIkILDI YAZIM ISTEDIM :))

iyi haftalar

polip nazlı lore sorunsuz kentdinizce haftasonu geçirmişsiniz ne güzel.

bizde bol km li yyorucu ama güzel bir hhaftasonu geçirdik .betül eğlendi baya ama yorulduk.

birazdan betülllerin sergi acılışı var gidiyim bakıyım neler yapmışlar bıdıklar

ay bu kuz beni çok güldürdü yaa kaan yanıma gelmiş anne aduduu anne aduduuuu deyip duruyor aydede oğlum o diyorum ama ıııh ayıyy diye kızyor bana sonra bir baktımki kayu ahududu yetiştiriyormuş topluyor felan benim oğlanda kamyon kasasında yetiştirdi getirdi bana hemen ona adudu diyormuş..:)))))))

çileğim hoşgeldin...
kuzuya aldıkların küçük gelmiş ..ee adamlar küçülsünde tekrar alsınlar diye öle yapıyor zaar.. türkiye burası:)))))

mucuu senide gördümdü altta hoşgeldin sende..

X