2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Bende yazdım betülcüm,bende özel mesajları yazmıştım zaten görmüşsün sen onu,umarım iki sorunda en kısa zamanda hallolur

umarım canım cok gıcık edıcı bır durum.. sayende bende ozel mesajların sılındıgını ogrendm arayıp duracaktım yoksa :))

kızlarrrr ben geldım:)oglusum suan mısıl mısıl uyuyor. emıyor ve uyuyor butun hayatı bu...
gecelerı annesınıde hıc uyutmuyor ama olsun ben hıc sıkayetcı degılım.ogluma butun gece uykuları feda olsunnnn.....
sızlerde umarım ıyısınızdır ve hersey yolundadır..
arkadaslar hıc endıselenmeyın ve panık olmayın.bızler ve meleklerımız allaha emanetız.cekılen sıkıntılarda acılarda hepsı ama hepsı bıtıp gıdıyor...
morallerınızı yuksek tutun ve sadece onu koklayınca herseyın ne kadar guzel olcagını dusunun bu sıze yeter

sedacım bende dogum yaptım..allah analı babalı buyutsun hepımızın meleklerını ve tabıkı senınde..

gözünaydın duygucum şuan emin ol hepimiz senin yerinde olmak isterdik doğumun yapmış bebişini kucağına almış uyutmuş ve yine buraya herşeyi paylaşmaya gelmiş olmayı darısı hepimizin başına inşallah

canım emın ol o guzel gunlerı sızlerde goruceksınız hemde cok yakın zamanda,allah hepımıze nasıp etsın

darısı bızım basımzıa duygu, artık sabrımız kalmıyor özledik yahuuu bebüklerimiziii... senağlama

duygucum hoşgeldin :) bebişini ve seni öpüyorum :) tebrikler ne güzel kavuştun sağlıkla..darısı hepimizin başına canım..o gün kuaföre gitmişken fönünü de çektirdin mi merak ettim :)) ille de fönlü makyajlı girmek istiyordun ya :)
bir de göbişin ne durumda doğumdan sonra iniyor mu hemencik.. :))

Merhaba,
Ablamın(ayşe) herkese selamı var,kimler doğum yapmış diye merak etti benim siteye girmemi istedi:1rolleyes:
Off yaa kaç dakikadır okuyorum sayfanızda yazılanları:1shok: neyse ben birkaç kişinin doğum yaptığını okudum onlarıda ablama bildirdimkaydirigubbakcemile5
Allah bebeklerinizi kucağınıza sağlıklı bir şekilde almanızı nasip etsin..

mervecım aynı soruyu aytencım de sormus ama malesef agdam daha yapılmadıgı ıcın ve banyoya gırmem gerektıgı ıcın yaptıramadım:roflol:ama makyajımı yaptımşutarafagitti
sacımıda dogumdan sonra toplayıp bant takıp ıdare ettım.yanı anlıycagınız evdekı hesap carsıya uymadı:1no2:

DUYGU CANIM ONU ASLINDA İLK BEN MERAK ETMİŞTİM DOĞRUSU AMA YİNEDE MAKYAJINI YAPMIŞ BANTINI TAKMIŞSIN BOŞVER ZATEN FÖNÜ MÖNÜ ÖNEMLİ OLAN BEBEĞİNE KAVUŞMAN,EN GÜZEL ŞEY BU :ecrin_bebek:

kızlar yardım edin yawfff oğluşuma bi isim bulamadım yawf bulamadım aslında buldum ama kimse beğenmedi bi kulp taktılar yok kro adı o o neymiş

emirhandı bulduğum isim ama of of
şimdi yağızmı koysam diyom bide

allah analı babalı büyütsün canım.hihoyyyt
darısı benim başıma ve bütün hamiş arkadaşlara:CüvCüv:

Kim söylüyorki kıro adı diye anlamadım bence hiçte öyle değil güzel bi isim emirhan hem senin ve eşinin içine siniyorsa niye milletin lafıyla değiştiresinki,sen bilirsin ama baştan o isim sindiyse içine bana kalırsa değiştirme derim

bu kararsızlık of offf aslında eşiminde içine sinmedi tek benim gönlüm var diye o babasının adını istiyor içinden recep olcak ben bi karar veremessem

recep kaşıkcı
emirhan kaşıkcı
yağız kaşıkcı

iyi geceler..nasılsınız arkadaşlarım ?

gülşah buradasın di mi ?

arzu ; emirhan kaşıkçı çok uygun bence...recep ten daha güzel yani :) ama neden kıra ismiymiş ? sen boşver öyle diyenleri gayet de güzel isim bence de..

İyi geceler tatlım şimdi geldim

Amaann şu aile büyüklerinin isminin konmasınada gıcık oluyorum resmen benim kayınpederimin ismi muzaffer eşim bi ara çok ikna etmeye uğraştı beni neymiş annesine söz vermiş,ama annesi eşime istediği ismi koymuş ee benim hakkım yokmu çocuğuma istediğim ismi koymaya,boşver recep filan koyma o isimler tarih oldu artık tabi koymak isteyenede saygım var ama emirhan bence hepsinden güzel

ben de yeni geldim canım..
doğum hikayelerine bakıyorum da..
seda da sezeryan isteyen iki kere düşünsün demiş..
gül de aynı şeyi demişti..
off her iki doğumun da ağrısı sızısı var mecbur ama sanki sezeryan sonrası daha sancılı mı oluyo ne ?
amann düşünmek istemiyorum bunları ama..elimde değil..inşAllah en sorunsuz şekilde olsun doğumlarımız Allahın izniyle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…