2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

yaok canım ya karnım aynı.zaten eskiden beri hafif aşağıdaydı.bu son günler bir değişiklik yok.ben de ona bakıyorum.aşağıya inmemeiş.sanki yukarı çıktı)) midem de çok baskı var.büyüdü mü ne? midem çok şiş ya..patlayacak sanki.

Merhabaaaa Kızlarrrr

kimler var??????

Ben pazartesi sezeryan günümü bekliyorum.... şimdilik bir ağrı sızı bir belirti bişi yok....
kaydirigubbakcemile2

pazartesi sezeryanları üç oldu..bende bekliyorum sancım da var...yatıyorum...:a015:

muscan,hilarya ve ben...allah üçümüzünde iyi haberlerrini sizlere ulaştırmayı nasip etsin..ayy fenayım korkuyom ben yafuu..bu bir ince uzun köprü imiş hemen her kadının geçiceği dünya hayatında...yaş baş ne olursa olsun can bu işte..hele canda atan bi başka can daha varken ..ele alınca unutulucakmı bu korkular acılar..unutulur elbet derler ama ozamanda başka korkular ...allahtan çok zenginlikler,güçler istemedim...sıradan ama sağlıklı,yokluğu bilmeyecek kadar varlıklı,sevdiklerimin elemini acısını sırasız yoklugunu tattırmıcak kadar şanslı bi ömür yeter bana....

yaok canım ya karnım aynı.zaten eskiden beri hafif aşağıdaydı.bu son günler bir değişiklik yok.ben de ona bakıyorum.aşağıya inmemeiş.sanki yukarı çıktı)) midem de çok baskı var.büyüdü mü ne? midem çok şiş ya..patlayacak sanki.

allah allah yanı gorunurde bişi yok ama doktorun bebişin aşşagı ınmıs dedı yaneee
ozaman benımkıde ınmıstır belkı kıs:)))) valla bende dogurmak ıstıyorum artık yaaaaa

patik .!.:
pazartesi sezeryanları üç oldu..bende bekliyorum sancım da var...yatıyorum.
cnm sen kac haftalıksın ??
bende hıc sancı yok sureklı terlıyorum ve arada kasıgıma agrı gırıyo okadar
sancı nasıl bişi yaaaa:uhm:

kızlar ben de sancı yok ancak genital bölgeme doğru bazen çok baskı yapıyor. ozamn kemik ağrısı oluyor.kasılmalarım da sıklaştı ancak ağrıları yok yani öle.bazen hafif adet ağrısı gibi oluyor geçiyor.

selam kızlar..
canan maşaAllah bebişine annesi..zaten ultrason hata payı + / - 500 gr .. senin bebiş de doğana kadar daha tombiş olur inşAllah..en önemlisi sağlıklı olmaları zaten.. :)
umut ne güzel yamışsın son cümleni..bayıldım..gerçekten çok doğru o kadarcık şanslı bir ömür hepimizin olsun inşAllah..bebişlerimizle birlikte...

selam kızlar..
canan maşaAllah bebişine annesi..zaten ultrason hata payı + / - 500 gr .. senin bebiş de doğana kadar daha tombiş olur inşAllah..en önemlisi sağlıklı olmaları zaten.. :)
umut ne güzel yamışsın son cümleni..bayıldım..gerçekten çok doğru o kadarcık şanslı bir ömür hepimizin olsun inşAllah..bebişlerimizle birlikte...

Hoşgeldin mervecim bende yemek yapmaya başlamadan önce bi bakayım dedim sanırım yine site çok yavaş pek giremiyorum,nasıl heyecan varmı cumartesiye hiçbişey kalmadı artık,pzt.side canan,umut bide cansu doğuruyo sanırım hepinize şimdiden Allah kurtarsın yardımcınız olsun diyorum,inşallah benimde gelecek hafta falan olur çok daha bekletmez minik kuşum:ecrin_bebek:

:ecrin_bebek:doğum yapacaklar hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla alıp gelin bebeklerinizi:nazar:
biz sitenin demirbaşı olarak beklices yalım benim bebişim ne zaman olcak yaaaafisfisfis:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

kızlar bugunde sitenın yuzunden adam gıbı bırsey paylasamadık.. mirmirmirmir
bır kac sey sorucaktım hepsi içimde kaldı.. Çok üzgünüm çoook

iyi akşamlar hamişler..........
betülyğt bugün bende sinir oldum siteye doğru dürüst giremedimmmmmmmmmmm

Merhaba kızlar ben be nazlım evdeyiz az evvel doğum hikayemi yazdım...Darısı sizlerin başına...Çok uykusuzum tam 5 gündür uyumadım...emziremiyorum göğüslerim acıyor...bu arada doğuran var mı başka???

Son düzenleme:
:ecrin_bebek:doğum yapacaklar hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla alıp gelin bebeklerinizi:nazar:
biz sitenin demirbaşı olarak beklices yalım benim bebişim ne zaman olcak yaaaafisfisfis:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

sendede tam denzili şivesi var yahuuuu benim annem babamda denizli tavastan ama ben nazillide büyümüşümmm. Sen aslen nerelisin canim

Merhaba kızlar ben be nazlım evdeyiz az evvel doğum hikayemi yazdım...Darısı sizlerin başına...Çok uykusuzum tam 5 gündür uyumadım...emziremiyorum göğüslerim acıyor, bebeğim tam bir melek...bu arada doğuran var mı başka???

GÖZÜN AYDIN CANIM ALLAH ANALI BABLI UZUN ÖMÜRLER VERSİN İNŞALLAHHH. TANSİYONUN NORMALE DÖNDÜMÜ CANIM SAĞLIĞIN NASIL? BEBEİŞİN NASIL İYİMİ KİME BENZİYORRR NASIL BİŞEY ANNE OLMAKKKa.s.

Merhaba kızlar ben be nazlım evdeyiz az evvel doğum hikayemi yazdım...Darısı sizlerin başına...Çok uykusuzum tam 5 gündür uyumadım...emziremiyorum göğüslerim acıyor, bebeğim tam bir melek...bu arada doğuran var mı başka???

Geçmiş olsun seda, meleğini Allah bağışlasın..
darısı bızlerın basına ınsallah.. bebişini bizim için kokla öp bol bol..
en kısa zamanda resimlerinide beklıyoruz.. hihoyyyt

sendede tam denzili şivesi var yahuuuu benim annem babamda denizli tavastan ama ben nazillide büyümüşümmm. Sen aslen nerelisin canim

evet baya bi denizlili şivesini kapmışım:)))))))))))) aslende denizliliyim canım ben iyi iyi ana baba tarafından hemşeriyiz kaydirigubbakcemile3

:nazar::nazar::nazar:
Allah analı babalı büyütsün hayırlı uğurlu olsun darısı başımıza inşallah​
:sm_cool:

Seda hoşgeldin..bebişin nasıl bizim için de öp bebişini..geçmiş olsun ağrın kalmamıştır inşAllah..

gülşahcım sitenin malum yavaşlığı yüzünden ancak girebildim...heyecanlıyım canım cumartesi neler olacak acaba çook merak ediyorum bi an evvel atlatsam o günü sağ salim bebişimi kucaklayabilsem..Allahım hepimizin yardımcısı olsun , o yolda uzun süre hiçbirimizi bekletmesin.. inşAllah bizler de güzel hikayelerimizi paylaşacağız buradan Allahın izniyle..
ben dönmeden özellikle anneciğin de gelmeden doğmaya kalkmasın senin minik kuş :)
canım hepimiz için hayırlısı olsun hakkımızda....

Seda hoşgeldin..bebişin nasıl bizim için de öp bebişini..geçmiş olsun ağrın kalmamıştır inşAllah..

gülşahcım sitenin malum yavaşlığı yüzünden ancak girebildim...heyecanlıyım canım cumartesi neler olacak acaba çook merak ediyorum bi an evvel atlatsam o günü sağ salim bebişimi kucaklayabilsem..Allahım hepimizin yardımcısı olsun , o yolda uzun süre hiçbirimizi bekletmesin.. inşAllah bizler de güzel hikayelerimizi paylaşacağız buradan Allahın izniyle..
ben dönmeden özellikle anneciğin de gelmeden doğmaya kalkmasın senin minik kuş :)
canım hepimiz için hayırlısı olsun hakkımızda....

Çok sinir bu sitenin durumu zaten mervecim,sürekli bişeyler çıkıyo neyse,inşallah güzelim Allah yardımcımız olsun,kolayca atlatacaksın o günü canım ben inanıyorum sağsalim kollarına alacaksın meleğini bitanem sen yeterki sakin ol bolbol duanı et ve gerisini Allah a bırak,inşallah bende annem gelince hemen doğuruveririm çok beklemem inşallah çünkü bende bian önce kucağıma almak istiyorum yavrumu,dediğin gibi hakkımızda hayırlısı canım Allah ım sağlıklı şekilde yavrularımızı kucağımıza almamızı nasip etsin:ecrin_bebek::Saruboceq:

X