2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

cnm gözün aydın :1hug:allah uzun ömür versin dua et :Saruboceq:bizde kurtulalım sağ salim inş.... rabbim sana bağışlasınnn

Yarın sabah 9:30 da hastaneye yatıyorum. Bizim için dua edin. Siz de bebişlerinize hayırlısıyla kavuşursunuz inşallah.

Yarın sabah 9:30 da hastaneye yatıyorum. Bizim için dua edin. Siz de bebişlerinize hayırlısıyla kavuşursunuz inşallah.

Allah yardımcın olsun canım inşallah sağlıklı şekilde bebeğine kavuşursun,dualarımız seninle sende bizler için dua et:Saruboceq:

Sevgili Nurdant,

Allah hayırlı doğumlar nasip etsin... Sağlıkla bebişini al kucağına inşallah....

canım allah acil şifalar versin biran önce kurtulursun inşallah agrılarından a.s.
bizler içinde hakkımızda hangısı hayırlısı ise o olsun

allah analı babalı buyutmeyi nasip etsin canım
inşallah agrılarındanda biranönce kurtulursun..
dogum hıkayenı sabırsızlıkla beklıyoruz :CüvCüv:

duygu Allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun yaz hikayeni okuyayyım ağlayayım ben biras gamyoncuiremsu

nurdant canım sağlıcakla kucakla gel anlat bize doğum hikayeni kaydirigubbakcemile2

karçiçek odanız çok güzel olmuş güle güle büyüt bebeşini
kaydirigubbakcemile

Son düzenleyen: Moderatör:

Duygucum Allah analı babalı büyütsün canım,ne güzel yavrunu kollarına almışsın,doğum hikayeni en kısa zamanda bekliyoruz,Allah bizlerede nasip etsin inşallah:1hug:

kızlar ya son 1 saattır pek ıyı değilim..
midem karnım bır tuhaf.. az once istifra ettim durduk yere midem bırden cok bulandı ve cıkardım..
oğlum cok hareketlendi.. karnım fılan cok acayıp hıssedıyorum yaa...

Bende yemeği fazla kaçırmışım galiba,1 saat mide ağrısı çektim lavoboya gittim geldim gittim geldim,geçti şimdi.Kuş gibi rahatladım.Biraz uzan pc başında oturma.Geçmiş olsun.a.s.

Gözünaydın Allah analı babalı büyütsün...Rabbim bizede nasip etsin.İNŞALLAHHH..

ben yatıyorum kızlar uyumaya calısıcam bakalım..
hala asagıdan arada da karnımdan sancı gırıyor.. ne oluyor anlamadım midem karnım fılan cok tuhaf..
umarım uyuyabılırım.. benneyaptımki

Dua edelim canım geçecek bitecek bunlar..İki komşumda sezeryanla doğum yaptı.Biri çok ağrım olmadı dedi,diğeride valla adet sanısı sezeryan ağrısından zor dedi.Belli olmaz canım kişiden kişiye değişir.Ağrısa bile her geçen gün azalacak ve bitecek.Hem bebeğin kollarında olacak varsın biraz ağrısın,bebişine baktıkça azalır ağrısı.Diğer korkuların içinde mübarek günlerde dua edelim,Allahım her duamızı kabul etmeye hazır,yeterki isteyin diyor.Hem normal doğum sancısıkadar acımaz merak etme:jeyyar:

Bende yemeği fazla kaçırmışım galiba,1 saat mide ağrısı çektim lavoboya gittim geldim gittim geldim,geçti şimdi.Kuş gibi rahatladım.Biraz uzan pc başında oturma.Geçmiş olsun.a.s.

saol canım ama ben doğru duzgun bırsey yemedım bıle..
en son ıkı saat once bır bardak sut ıctım ve bır muz yedım..
zaten fazla bırsey yıyemıyorum hemen doyuyorum..
durup dururken bırden bozuldu midem, aynı zamanda karnımda bozuk..
neyse bakalım uyuyabılırsem gecer heralde..

bu arada ben msn e ekledım senı ama daha kabul etmedın.. doğrumu eklemedim acaba..
herkese ıyı gecelerr...

Bende artık ayakta kalamıyorum ya hemen acaip şekilde belim ağrıyo sonrada acaip ağrı çekiyorum Allah ım hayırlısıyla kurtarsın inşallah hepimizi,yattığım zamanda alttaki kemikler çok acıyo zaten sonrada kalkınca yürüyemiyorum hakkımızda hayırlısı artık Allah yardımcımız olsun

aynı şikayetler bende de var canım :çok üzgünüm:
dedigin gibi allah yardımcımız olsun
hayırlısıyla bebişlerimizi kucagımıza almayı nasıp etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…