2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

gülşahcım annen takım olarak almıştı di mi portbebeyi falan ?
o takımların içinden kanguru da çıkıyo bildiğim kadarıyla..önümüze asıp asıp gezeriz bebişleri ..:)
ayy o günler gelecek mi yaa..sanki hala çok uzaktaymış gibi geliyo rüya gibi nedense..

Kız bebişin gelecek nerdeyse sen daha planlıyorum diyosunkaydirigubbakcemile3Al bence bian önce ne olur ne olmaz belli olmuyo valla bu bebişlerin işleri,oto koltuğuda cidden ilk zamanlar için çok kullanışlı bazen bebişler onun içinde uyuyolar falan hem gittiğimiz odalarada götürürüz bebişler her an yanımızda olurlarkaydirigubbakcemile2

evet yahu sorma.. naniknanik bu hafta alacağız kısmetse.. fisfisfis

dr.u olabilir demiş ya şaşırdım benneyaptımki benim dr. hemen atla gel öyle birşey olursa gece 3 bile olsa beni arayacaksın sabah olmasını sakın bekleme falan demişti :uhm:

Duygu ne yaptı acaba yaa..merak ettim ben..
ağdacıya mı gitti ? doktora mı :)

Belki dinleniyodur bende merak ettim inşallah dahada artmamıştır sonuçta nişanı gelmiş valla bende her wc.ye gittiğimde aklımda o var gelecekmi diye ama eninde sonunda ya bizdede olucak yada suyumuz gelecek,umarım sorunsuz kavuşur bebişine

aynen ya bende her wc ye gıttıgımde bır umut bakıyorum var mı bırsey dıye.. kaydirigubbakcemile3
ya dream adını unuttum ben ?.. bu arada burcun ne ?, merve senın kı koç sanırım değil mi ?.. kaydirigubbakcemile3

Betülcüm benim adım gülşah canım burcumda boğa,merveninki koçtu sanırım,senin burcun ne

boğa eşimin burcu, koç ta yukseleni.. kaydirigubbakcemile3 benim de yay.... hihoyyyt

koçlar iyi anlaşır boğayla di mi benim eşim de boğa gülşah..
ama yay la nasılız bilemiyorum betül nasıl olur aramız :)

Benimki mayıs mervecim 16 mayıs aramızda 1 ay var ama senin 83 değilmi,benim 81,sanırım betülcüm sen bizden küçüksün

Kızlar bizim yine isim konusunda eşimle anlaşmazlığımız çıktı bi ara karar verdik çünkü ben efe istiyordum o da mert,mert efe olsun dedik sonra eşim iki isimli olmasın dedi ee ben efe diyorum o mert,benim dediğim olucak dedim bana trip atıyo aman napiyim oysaki iki isme razı olmuştum,sizce hangi isim daha güzel

Ay ne güzel kız 21 yaşında çıtır anne olucan inşallah,valla benim otuza 3 senem kaldı 3 sene içinde bi tane daha yapmam lazım yoksa zor olur uğraşması

koçlar iyi anlaşır boğayla di mi benim eşim de boğa gülşah..
ama yay la nasılız bilemiyorum betül nasıl olur aramız :)

aa senın eşinde mi boğa.. kaydirigubbakcemile3
canım koç, aslan, yay en ıyı anlasan burclardır astroloji de.. a.s
iyi olur merak etme.. :roflol: benım kucuk abım koç benim ilk arkadasım o dur..
kendımı bıldım bılelı hep arkadas buyuduk.. eşimin burcu da boğa, yükseleni de koç yazmıstım ama.. :icecream:

nerden bildin canım ? belli oluyor mu koç olduğum kaydirigubbakcemile3

gülşah evet ben 83 lüyüm..Betülcüm sen abla diceksin bize kaydirigubbakcemile3

gülşah mert efe güzeldi bence de...iki isim ama zaten ikisi de kısa..söylenmesi zor olmaz ki.. ama mert mi efe mi dersen bence Mert, Mert, Mert.... naniknanik

Valla gülüm heralde biz iyi anlaştığımıza göre iyidir uyumları benim daha önce koç burcu arkadaşım olmamıştı yada olmuşturda ben bilmiyorum ama biz iyi dost olduğumuza göre uyumları mutlaka iyidir eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…