2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

iyi geceler arkadaşlar............
umarım rahat yatarız sabaha kadar....ben sabaha kadar kaç kez kalkıyorum hasta olduğumdan yatamıyorum.............

EMEL CANIM BU KONUDA MADEM BU KADAR HASSASSIN NEDEN OKUYORSUN YAZILANLARI,HER KADININ AYNI OLMAZ Bİ KERE HEM NERDEN BELLİ SENİN SUNİ SANCIYLA DOĞURACAĞIN,DOĞUM ANİDENDE BAŞLAYABİLİR,KAFANI BÖYLE ŞEYLERLE BULANDIRMA BENCE,SEZERYANI DÜŞÜNMEDİĞİNE GÖRE İNŞALLAH KENDİ SANCINLA NORMAL DOĞURURSUN,BEN O KADAR OLUMSUZ ŞEYLER OKUDUM AMA YİNEDE DİYORUM BENİMKİDE ÖYLE OLACAK DEĞİL YA DİYE,BENCE BOZMA MORALİNİ SADECE GELECEK BEBEĞİNE ODAKLAN,İNŞALLAH GÖNLÜMÜZCE OLUR HERŞEY,ŞURDA AZ Bİ ZAMAN KALMIŞ ZATEN UMARIM KENDİ SANCIMIZLA KOLAYCA DOĞURURUZhihoyyyt:Saruboceq:

Ben söyliyim canım her eczanede bulursun,fiyatıda 26-27 lira filan,tabi karneye yazdırma fırsatın varsa çok daha güzel,bu arada bazı dr.lar hamilelikte tavsiye etmiyorlar danıştınmı dr.una,ben kullanmadım açıkçası,betülün dr.u izin vermiş mesela da yinede cesaret edemedim,bence kullanacaksan hemen kullan zaten 10 günün kalmış bu bebişlerin işleri belli olmuyo valla:ecrin_bebek:

Sağol canım biraz daha rahatım şimdi.Ne bileyim kendi sancım gelmeyecekmiş gibi geliyor.Hiçbir belirtide yok.Kaç gündür,daha doğrusu kaç haftadır temizlikti,eksiklerdi bunlarla uğraşıyordum.Bugün işlerin %90 ı halloldu.Doğuma odaklanmaya başladım.Güzel hikayeler bulurum diye bakıyorum arada bunlarda çıkınca korktum.Normal doğum için yazılmış şeyler çok kötü değil,fakat suni sancı için yazılanlar korkuttu.Yer gök duayla,mubarek günlerde Allah gönlümüze göre versin.Ne demiş Rabbim siz isteyin ben vereyim,yeterki isteyelim.Bak nasıl rahatlatıyorum kendimi.:jeyyar:Bi haftayı daha rahat geçirsem süper olur.Sonra taksamda bişey kalmamış olacak doğuma.Stressiz geçirdiğim her gün yanıma kâr.Niye yazarlar bu acıları bilmem.Hamilelerin okuyacağını düşünmüyorlarmı.Böylede yazılmazkiklava:

Takma sende bunları kafana,çatlakların görünümü doğumdan sonra bir miktar azalıyormuş.Ben 18 kilo aldım ama derdim selülitler.Eski zayıflığımıda özlemedim değil.Resimlerime bakıyorum bazen.Dur bak ekliyim.

Geçen yaz,58 kiloydum..

................................

Buda oğlumla ben,kilo 81

...............................

Son düzenleme:

Valla canım o yazılanları bende çok okudum,hatta o yazılanlar benim gıcık kayınvalidemin anlattıklarının yanında sönük kalır,kadın karşıma geçip en berbat şeyleri hergün anlattı bana,ama benim psikolojim onun umurundamı sanki,bende inatla ona ben doğumdan korkmuyorum diyorum,herkesin doğumu aynımı,benim çok sevdiğim bi arkadaşım iki ıkınmayla doğurmuş,böyle güzel şeyler paylaşılsa tabikide bizim moralimizde iyi olur,buradaki bazı arkadaşlarda onun bilincinde değiller malesef,bizim üzerimizde nasıl etki yaratacağını bilmiyorlar,boşver kendin bile demişsin,kimseyi tınlamıyorum bu saatten sonra Allah çok büyük ben duamı eder ona inanırım,ne gelirse Allah tan duamızı edelim şu mübarek ayda inşallah ben inanıyorum kolayca doğurucaz ve güzel hikayelerimizi burada paylaşıcaz:Saruboceq::lepi:

Maşşallah kız çok çıtırmışsın sende,ama 81 kilo halinde çok güzel inan,hiç 81 kilo gibi filanda durmuyosun ayrıca hemen atarsın kilonu doğumdan sonra merak etme,ben 90 a çıktım bu arada ve göbeğim yarım dünya gibi oldu,bacaklar kalınlaşınca çatlaklarım çıktı işte çok sinir cidden(İnşallah doğumdan sonra biraz geçer

Eskiler doğumu,çok kolaymış gibi anlatırlar genelde,iki ıkınmada doğurdum,sancımızın olduğunu bile belli edemezdik felan derler.Benim kayınvalidemde hiçmi başın dişin ağrımadı diyor,benimkide korkmayayım diye söylüyor herhalde.Kayınvalidem hamileliğimin başında her tarafın çatlayacak,bak neler olacak gibi şeyler söylemişti,geçen hiç çatlamadım anne bi kaç tane kalçamda var o kadar dedim.Şaşkın şaşkın baktı karnıma felan.Sende hiç acımadı anne amma abartmışlar dersin.yerimseniben

aboo benim doğurmama daha var yalım 39 artılar var burda halen doğurmamışlar oyy oyy uykusuz geceler

Popo fena büyüdü,eşim kamyon kasası gibi oldu diye takılıyor.65 kiloya düşsem yeter.Aslında sadece kalçam küçülse yeter.Selülit içinde neten bir sürü bilgi indirdim,yapabilirsem yapıcam doğumdan sonra.

banada dua edin perşembe dr a gideces normalmi sezeyanmı belli, olcak kızlar birde bişi sorucam bu yalancı sancılar nasıl bişi

kızlar bende normal istiyorum ama işte bu sunni sancıdır doğumdan sonra dikişin iğne yapılmadan yapılması beni korkutuyorr...........

Ben selülit için krem aldım tabi doğum sonrasına içinde kafein falan varmış sanırım,bide inşallah normal doğurursam korse filanda kullanmayı düşünüyorum,sadece kalçaysa senin takma kafana kilolar gidince orasıda gider,bide selülit için şimdi vakumlu çekme aletleri filan çıkmış geçen gördüm onlarada bi bak istersen belki faydalı bişeydir

Eşit miktarda havuç yağı, fındık yağı, badem yağı ve limon suyunu karıştırıp her gün cildinize sürün.

kakao yağı,susam yağı, kantaron yağı ve keten tohumu yağını karıştırıp çatlaklara sürün

kayısı yağı susam yağı üzüm yağı limaon yağı buğday yağı karıştır,akşamda servi yagı limon yağı susam yağını sür. Çatlaklarınız azalacaktır.

Bunları bulmuştum netten.Bu sitede yazıyordu galiba.

Vakum hiç işe yaramıyormuş,kardeşim güzellik salonunda çalışıyordu,itirafları bi duysan abla hepsi kandırmaca diyor.

kızlar bende normal istiyorum ama işte bu sunni sancıdır doğumdan sonra dikişin iğne yapılmadan yapılması beni korkutuyorr...........

slm senin ne zaman doluyor günün sancın varmı??* dikiş korkutmasın bebek çıktıktan sonra ona bakayım derken hemen dikiveriyorlarmış anlamıyormuşunhihoyyyt

İğne yapmadan dikiş atmazlar asla.Bunu takma kafana.Canlı canlı dikilirmi hiç.Suni sancıdan kişiden kişiye değişir umarım.Bi arkadaşımın günü geçmiş suni sancıyla başlatmılar doğumu elimde bi uyuşma hissettim beni rahatsız eden tek acı oydu dedi gülerek ,Ne biliyim ben bişey anlamadım dedi.:1shok:

Vakum hiç işe yaramıyormuş,kardeşim güzellik salonunda çalışıyordu,itirafları bi duysan abla hepsi kandırmaca diyor.

Hadi be iyiki almamışım o zaman zaten alsammı filan diye düşündüm vazgeçtim amaann iyiki söyledin kız,bende şu suna dumankaya varya herbalist onun tarifini deneyeyim diyorum,seninkidemi aynıydı;eşit miktarda havuç,ceviz,badem ve servi yağını limon suyu ile karıştırıp o bölgelere masaj yap diyor çatlaklar içinmiş-tatlicadiarzu-

banada dua edin perşembe dr a gideces normalmi sezeyanmı belli, olcak kızlar birde bişi sorucam bu yalancı sancılar nasıl bişi

canım yalancı sancıyla bende karşılaşmadım daha arada sırada aşağıda basınç oluyor sonra böle bıçak sağlanmış gibi saniyelik kremplar oluyor ama yalancı doğum sancısı olmadı bendekaydirigubbakcemile

Canım bende yarın gidicem dr.a benimde normalmi sezeryanmı belli olacak,ne diyim hakkımızda hayırlısı olsun,çatı kontrolü yapıcak sanırım ben normal istiyorum ama biz ne desek boş işte yarın belli olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…