2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Umut canım yine sinirin tepende,kız sakinleş biraz herşeye kzımışsın,artık valla benimde ne kendime ne başka bişeye ne şu sıcaklara hiçbişeye ve hiç kimseye tahammülüm yok.Bak bir gelsin melekler biz nasıl pamuk helva gibi olucaz inşallah...

Aslıcım,benim müjdemi de sen ver inşallah sen güzel müjdeliyon...
Yarın saat 4te doktor kontrolüm var sizi bilgilendiririm akşama inşallah...

Betüüş sınavın nasıl geçti,güzel haberlerle gelirsin umarım,ay canın çıktı kız
kaç aydır şu sınavların stresinden...

Yarın Pazartesi..sonra Salı........:1shok:Yani büyük gün..hihoyyytyani Asya geliyo...Allahım biran önce geçsin zaman...:asigim::ecrin_bebek:

Newlife
şimdiden geçmiş olsun canım..
Bizi çok bekletme doğum hikayenei hemen yaz emi.

canım parmağında oje olacaksa o zaman işarte parmağını bırak gerçi doktoruna sor hengi parmağıma sürmeyyeim diye :)))anestezi dolayısıyla...

Yarın Pazartesi..sonra Salı........:1shok:Yani büyük gün..hihoyyytyani Asya geliyo...Allahım biran önce geçsin zaman...:asigim::ecrin_bebek:

:çok sevindim canım allah kurtarsın..............
darısı bizlerin başına..........hihoyyyt:CüvCüv:

canım inşallah değildir..beyin cerrahı arkadaşımız var baktı..her ay kontrol edecek...omurilik kapanmış dedi..ama belinde gamze gibi delik var onun kapnamsı ve kılların dökğlmesini bekliyoruz...folik asiti hep kullandım doğuma kadar...hatat hamilelikten 1 ay önce başladım.....ama kısmet..inşalah geçer ....:Saruboceq:

canım yine de sen bir parmağını bırak...senin için önemli o...anestezi dolayısıyla sendeki tepkilere bakablirle....

selam kızlarrrr herkese iyi pazarlarr hava çok sıcak valla yanıyor ortalık gene evden dışarı çıkmayınnnn

sağol canım..maşallah seninkide çok tatlı....elelri ne tatlı öyle ya...

canım ben taç aldım..kurdela ile sarıp fiyonk yaptık..onu taktım...ama asıl ziyaret gelenlerin olduğu sırada saç baş dağınık...taç falan yok...pembe ameliyat önlüğü üstümde ..onun ğstünde yeşil amliyat örtüsü...rezildim anlayacağın....

onunla birlikte ben ağlıyorum..sinir oluyorum...nefes alamıyorum sanki............

arkadaşar slmlar herkese....
biz 39+5 haftalık olduk, daha kızımızın gelesi yokmuş doktorumuz bir hafta daha bekleyebilirsin dedi ama ben korkuyorum hemde çok sizce ne yapmalıyım...11 eylül gözüküyor normal doğum süresi ama 16 eylüle de sarkabilir diyor... sizce 11 yada 12 eylül de sezeryanla aldırsam mı kafam çok karışık

valla canım akıl mantık derki eğer ağır travmatik korkuların yoksa sezeryana ne hacet bunca beklemişsin azcık sık daha dişini yarına doğurmayacağın ne bellii..ammavelakin bendenizin akli olmayan ki genelde hayatıma bu yön verirbi ongündaha hayatından çalmaya ne gerek bebekte yeterınce buyumuş işte tamam tezden hayatan atıl al kollarına kötükedihüso kelin merhemi kendine misali hakkında hayırlısı ne ise o olsuna.s.

birde maalesef 40 sonrası hiç açılma olmayan yada başka sebeblerden ekseriye sezeryan oluyolar benim şahsi tespitim..e öylesi daha kötü...

Of ya banyodan sonra bacaklarıma bi baktım resmen haşat olmuş çatlamaktan,göbeğim dışında heryerim çatladı özelliklede bacaklar,ne yapıcam moralim acaip bozuldu,yarın dr.um çatı kontrolü yaparsa nasıl açıcam ben utanırım ya,artık bitse şu çile doğumdan sonra hemen zayıflıcam belki diyet yapmam ama az ve faydalı şeyler yersem atarım kiloları sanırım,oooff ofsenağlama

evet bugun eltimde oyle soyledı sınavda sancılanmıs bır bayan, eşide aynı anda baska bır yerde sınavdaymıs hemde.. sasırdım baya Allah yardım etsın belkıde dogurmustur.. fisfisfis

betülcüm hadi geçmiş olsun inşallah geçersin sınavlarından daaa kafan rahat olur son sınavında da başarılar canım.

Allah yardımcın olsun betülll

arkadaslar Allah hepinizden razı olsun, ilginiz ve guzel dıleklerınız ıcın.. :1hug:
artık sınavlarm bıttı cok sukur sımdı sadece sonucu beklemek kaldı.. yapacak bırsey yok ıyıyse ıyıdır kotuyse tekrar calısacagım ne yapalım..
Allahtan hayırlısı.. bugun kuaför işinide bitirdim.. yolunmuş tavuga dondum.. kaydirigubbakcemile3
ama rahatladım aklımda bırsey kalmadı cok sukur artık hazırım sanırım..kollarımı acıp oglumu beklemeye.. :1rolleyes:
Allah hayırlı zamanda hayırlı doğumlar nasip etsın hepimize.. :Saruboceq:

canım aynı sekılde benımde karnımda hıc catlak olmadı su son ayda kalcamda catlaklar cıktı bır suru.. benneyaptımki
gecen konusmustuk burda madecassol aldım bakalım onu denıyecegım faydası olursa ne ala ama olmazsada ne yapalım artık sürekli dövünecek degilim.. benneyaptımki
ben dogum yapıp bır an once cıtır bır anne olayım o bana yeter.. catlaklarda ten rengıne donuyor zaten bır sure sonra..
çözümü olmayan seyler ıcın kendımızı yıpratmaya gerek yok.. çözümü olanları çözelim yeter..
kilo vermek gibi.. kaydirigubbakcemile2

Haklısın betülcüm ama işte görünce insanın sinirleri bozuluyo,sonuçta görsel olarak iyi değiller,sadece kendi kocam görse ama yarın dr.un karşısında belki utanırım diye şey etmiştim,kızma bacım yaa:))Tabiki önemli olan kilo vermek zaten kendi kendime söz verdim hemen kurtulmaya çalışacağım kilolardan,ayrıca o kremi bende duydum alıcam en kısa sürede belki bi nebze iyi gelir,bu arada umarım sınavların iyi geçmiştir hepsini verirsin

betul şu emla her eczanede varmıdır sen hemen buldunmu canım yaa yarın alıp bende denemek istiyorum ağdanın vakti geldi artık nolur nolmaz geciktirmeyeyim daha fazla değilmi 10 kaldı doğuma bu arada bişii olur molur korkuyorum beklesemmi 5 gün daha falan netsem acep ne dersiniz

Ben yine dayanamdım doğum hikayelerini okudum.Suni sancı verilerek başlatılan doğumları okudum.Allahım neler yazmışlar öyle.Aklını oynatacak gibi oluyormuş insan felan...Cesurdum,rahattım keşke okumasaydım,şu an içim daralıyor bebek yapmasamıydımki diyorum sonra pişman oluyorum böyle dediğim için,ben nası geçircem şimdi kalan günlerimi.Nerdende okudum.Ya kendi sancım gelmesse..Suni sancı için nasıl gidicem ben hasteneye?Bacaklarım nasıl taşıycak beni?Kurbanlık koyun gibi verecekler sancıyı..Akıl oynatttıracak acı yazmış birisi.Moralim bozuldu.Yazıyı okuyana kadar rahattım.Kendi sancımla doğurmak istiyorum.Ne olur Allahım.senağlamasenağlama.Sezeryanı yinede aklımdan geçirmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…