2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Evet canım dene bakalım bu yağları.Suna Dumankayanın tarifleri baya etkili diyorlar.

Bende çok sık adet krampları oluyo,hele dün sırtımdan karnıma yayılan berbat bi sancım oldu hemde kısa aralıklarla şükürler olsunki sonra geçti,bide nefesim daralıyo zaman zaman karnım taş kesiliyo sanırım yalancı sancılar bunlar,benimki 40 haftaya kadar beklermi bilemiyorum:ecrin_bebek:

slm senin ne zaman doluyor günün sancın varmı??* dikiş korkutmasın bebek çıktıktan sonra ona bakayım derken hemen dikiveriyorlarmış anlamıyormuşunhihoyyyt

benim 8 günüm var kısmetseee inşallah. ama bu dikiş olayını geçen gün doğum yapan bir arkadaşım anlattı çok canı yanmış canlı canlı diktiler diyorr annecimm yaaa nolu benimki canlı canlı olnmasın uyuştursunlar beni yaakafamçokkarıştı

kimsecikler benlen konuşmuyor yawssssssssssssssssssw:sm_confused:

Arzucum,biz çatlaklarla selülütlerin derdine düştük yaw.Yalancı doğum sancısını sormuşsun valla tık yok bende bilemeyeceğim,deli deli iş yapıyorum hala,sancı mancı yok.Tek zorlandığım şey eğilmek.Bu aralar biraz belim kalçama vuruyor topal topal yürüyorum.Yalancı sancıda adet ağrısı gibi yada ne biliyiim kasılma gibi bişeydir herhalde

Benim oğlan sırtını kaldırdığı zaman bi taraftan ayaklarıyla diriyor,ellerimin içi terliyor valla canım o zaman yanıyor baya ama 2 snye sürüyor.Özellikle yorulduğum zaman yapıyor.Bi doğsun dirseklerini ayakları ısırcam,çok kıpırdak bi bebek,saatlerce durmadan nasıl hareket ediyor aklım almıyor canımı yakmasa iyide bazen nefesimi kesiyo valla.

hnmm benimde yokta merak ediyorum nasıl bişi ondan sordum benim karnımda harita gibi o aktarlarda satılan yağlardan bende aldım kakao kayısı felan ama fayda yok harita gibi oldum bende bide selülit var tabe senağlamasenağlamasenağlama

bazen böle çiğer gibi oluyor çok belirgin bazende beyaz gibi görünmüyor oyy oy
kaydirigubbakcemile

Benim oğlanında son zamanlarda maşallahı var yani öncelerden fazla hareket etmezdi sakindi şimdi elleri ayakları durmuyo,sırtını dayıyo böyle tabi öyle yapınca rahatsızlık veriyo biraz nefesim kesiliyo benimde,bide son zamanlarda feci mide yanmalarım başladı çok kötü ya hiçbişey fayda etmiyo

ben kasılma h,ç yaşamadım yavvv acaba normalmiii, ben çok hafif adet ağrıları gibi ağrılar hissediyorum arada ama uzun süreli değilll. beni en çok yoran çişim geldiği zaman canım yanıyor çok birde gecelri habire tuvalete kalkıyorum. yataktan kalkması bir dert yatması bir dert oluyor.kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

Ben dikişte canı yanan duymadım Aytencim.CADIARZU.Aman çatı muayenesinede çok can yakıyo demişlerdi hiç bişey anlamadım.Düşünme bunları ne olur için daralır gece uyuyamassın sonra.Bende kafama takacaktım biraz ağladım sonra Allah tarafından bi güç geldi iyiym şimdi.Kendi kendine deki daha günüm var şimdi düşünme bunları.Ben hep böyle diye diye rahat geldim bugünlere.Hele bi bebek doğsunda iş dikişe kalsın.Kesi atarken uyuşturuyorlar zaten.Uyuşukluğu ne çabuk geçmiş arkadaşının

Son düzenleme:

Çatlayacaksan hiçbişey kar etmiyo,benim enteresan şekilde karnımda bişey yok ama bacaklarım ve kalçam harita gibi bide kırmızı kırmızı iğrenç ya,dünyanın en pahalı kreminide sürsen cilt tipine bağlı bu tür şeyler,merve ve betülün önerdiği bi krem var madecassol ondan alıp deneyeceğim o kerm zaten göğüs yaralarınada çatlağada iyi geliyormuş

:1no2:ayyy ayyy bende perşembe olcem çatı muayenesi bakalım sıkmamam lazımmış kendimi hayırlısıgamyoncuiremsu

Canım o tuvalet meselesini hiç sorma zaten geceleri kaç defa gidiyorum bilemiyorum çünkü alt tarafımda bi baskı var hep,zaten kalkarken yataktan çok canım yanıyo alt taraftaki kenmikler acıyo sanki yürümekte zorlanıyorum,galiba hepimizde benzer sorunlar var ama ben sizden daha gerideyim o yüzden oğlumun erken gelmesinden korkuyoru :ecrin_bebek:

:1no2:ayyy ayyy bende perşembe olcem çatı muayenesi bakalım sıkmamam lazımmış kendimi hayırlısıgamyoncuiremsu

Sıkma kendini,ilişkiye girmenden farklı bişey değil,sonuçta el girmiyorki oraya iki parmak giriyor.Daha önce girişi yasak olan bi yerde değil orası(Anladın sen)Kendini sıkarsan değil iki parmak parmağın ucunun bile girmesi can yakar.3 saniye sürüyor anlamıyosun bile.

öyle canım uyuşukluğu çabuk geçmiş salı günü benimde çatı kontrolüm var aslında yarın gidecektim ama salıya kaldı bakalım nasıl bişeymişşş.:Saruboceq: inşallah çok can yakmazzz.

Parmağınımı sokuyo oraya,aman ya eşimde yanımda oluyo hep adam parmağını sokarken odamı görcek,öf ne berbat bi durum,hadi daha önce ultrasonla alttan muayene olmuştum ama parmak olayı girince işin içine bi garip oldum yaakaydirigubbakcemile3

Ben bi duşa gireyim,iş güç sonrada dinleneyim derken pc başına oturdum kaldım.Suyum muyum gelir temiz gideyim hastaneye..

ay bende deneyeyeyim bari rejene fos çıkmış bişi değilde ben yeni doğum yapan bi arkadaşımı gördümde karnı Yarabbim çok kötü böle ayy ayy 2 ay oldu halen düzelmemiş ama sezeyanla oldu bende normal olursa sıkı sıkı sarcam banyoda kese yapcam sert sert o zaman ölü deri atılıp toparlanıyormuş burda vücut bakımında okuuştum hayırlısı bakalım kız karnı gibi olmas tabe ama kaydirigubbakcemile3

Eskiler yaparlarmış ya canım karnını çarşafla sıkıca sararlarmış zaten inşallah normal yaparsam bende sardırıcam anneme,korsede giyerim bişey kalmaz,umarım normal yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…