2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

benimde eşim geldi ben bi bakam ona iyi geceler sizlere teşekkür ederim saolun
Allahı'm bi avazda kurtarsın şu mübarek günlerde

ayyy 1 hafta kalmışşşşşşşşşşş allaahımmm ağrısız sızısızzz kurtar yarabbim. inaşallahhhh hepimizzzzzzz çok kolay doğumlar yaparız.

Gunaydınlar herkescikleree.... hihoyyyt
yoğun bır haftayı arkamda bıraktım uzerımden agırlıklar gıttı rahatladım Allahıma bın sukur..
suan ellerini kolarını sallayarak aylak gezen ınsanlar gıbı psikolojim.. kaydirigubbakcemile3

Haklısın betülcüm ama işte görünce insanın sinirleri bozuluyo,sonuçta görsel olarak iyi değiller,sadece kendi kocam görse ama yarın dr.un karşısında belki utanırım diye şey etmiştim,kızma bacım yaa:))Tabiki önemli olan kilo vermek zaten kendi kendime söz verdim hemen kurtulmaya çalışacağım kilolardan,ayrıca o kremi bende duydum alıcam en kısa sürede belki bi nebze iyi gelir,bu arada umarım sınavların iyi geçmiştir hepsini verirsin

kaydirigubbakcemile3 kızmadım anacım ne kızması, bende kendıme bır hedef koydum onceden begenmedıgım 60-65 lere dussem bıle o kadar farkedıcekkı suan bende..
o yuzden ılk dusmek ıstedıgım kılo o.. sonrasında Allah kerım duruma göre incelmeye devam ederız.. Allah yardımcımız olsun.. bu genc yasta koca kalcalı, koca göbekli bırı olarak kalmak ıstemıyorum.. gencecık ınsanlarız yahu kocam bu yuzden baskalarına bakarsa oyarım valla... kötükedihüso
o yuzden buna meydan vermemek lazım en basta.. -tatlicadiarzu-

betul şu emla her eczanede varmıdır sen hemen buldunmu canım yaa yarın alıp bende denemek istiyorum ağdanın vakti geldi artık nolur nolmaz geciktirmeyeyim daha fazla değilmi 10 kaldı doğuma bu arada bişii olur molur korkuyorum beklesemmi 5 gün daha falan netsem acep ne dersiniz

canım her eczanede olmayabılıyor. esıme aldırdım ben ıkı seferdır..
bır eczanede yoktu ıkıncı eczanede bulmustu.. baska uyusuturucu spreyler yada kremler de var ama okuduklarıma gore emla gıbı etkısı olmuyormus hıcbırının..
eger doktora yazdırıcakssan ben senın yerınde olsam buldugum bır yerden ıkı kutu alırım yedeklerım.. sonrasında bulamazsan kotu olur..
bır kutu da 5 tup var zaten.. ben bır sefer 3 tup bır sefer 2 tup suruyor ıkı agdalık yetıyor.. a.s
ben senın yerınde olsam beklemem ne zaman ne olcagı bellı olmaz 10 gun bırsey degıl benımde 12 gun var hazırlıklı olmak lazım aldır kurtul 10 gunde agda cıkarmz tuylerı.. a.s

ben kasılma hiç yaşamadım yavvv acaba normalmiii, ben çok hafif adet ağrıları gibi ağrılar hissediyorum arada ama uzun süreli değilll. beni en çok yoran çişim geldiği zaman canım yanıyor çok birde gecelri habire tuvalete kalkıyorum. yataktan kalkması bir dert yatması bir dert oluyor.

ayten benımde aynı senın gıbı, arada adet agrılarına benzer sancılar fılan hıssedıyorum..
bazen de asagı kemıklerıme basınc hıssedıyorum kısa surede gecıyor.. tuvalete oturdugumda acıyor kemıklerım mı desem kaslarım mı bırsey acıyor ama ne bılmııyorum.. -tatlicadiarzu-
gecelerı wc ye kalkmak banada cok zor gelıyor henuz dogum sancısı gıbı hıssettıgım hıc bır sancım olmadı bende merak edıyorum acaba kendılıgınden sancılanabılecekmıyım dıye.. doğum eylemı baslayacakmı dıye.. bakalım hayırlısı Allahtan..az kaldı ınsallahh.. gamyoncuiremsu

Günaydın..herkes çook iyidir inşAllah..
bugün Bride doğum yapacaktı..Allah yardımcısı olsun, sağlıkla kavuştursun Rabbim..
darısı artık bizim başımıza hayırlısıyla inşAllah..

herkes sezeryan oluyo bi tek biz kaldık bekleyen yavv :)
hakkımızda hayırlsıı olsun artık bi an önce kavuşmak istiyorum ben deeee....

aa evet doğruu.. seda bugun bebişini alıcak kollarına..
Allah yardımcısı olsun ne guzel ya herkes sona geldi.. darısı bızım basımıza..

ayyy 1 hafta kalmışşşşşşşşşşş allaahımmm ağrısız sızısızzz kurtar yarabbim. inaşallahhhh hepimizzzzzzz çok kolay doğumlar yaparız.

son 7 günün kalmış ne güzel Aytencim Allah sağlıkla kolaylıkla doğum yapabilmeyi bebişlere kavuşmamızı nasip etsin inşAllahh.. :Saruboceq: :Saruboceq:
telefonun var mı birilerinde, doğuma gidersen haberdar edersin bizi..merak ederiz seni..
:ecrin_bebek:

ya kızlar yaaa kahvaltı yapıcam evde ekmek yok, buzlukta var.. :bbo:
ne yıcemı bılemedım, ekmek yerıne tutabılcek ne yapabılırım kahvaltıda.. :bbo:
şimdi markete de cıkamam, sevris te taa 2 de gelıyor..
o saate kadar acmı kalcam ben.. :uhm:

ya kızlar yaaa kahvaltı yapıcam evde ekmek yok, buzlukta var.. :bbo:
ne yıcemı bılemedım, ekmek yerıne tutabılcek ne yapabılırım kahvaltıda.. :bbo:
şimdi markete de cıkamam, sevris te taa 2 de gelıyor..
o saate kadar acmı kalcam ben.. :uhm:

o saate kadar aç kalınırr mı tansiyonun düşer canım yasakkelime
ekmek yerine geçer mi bilmiyorum ama krep yapabilirsin ...un süt yumurta ile..
ya da poğaça gibi bişeyler..ama onu yapmak markete gitmekten daha zor kaydirigubbakcemile3
ya da tuzlu kraker falan varsa çizi, çubuk kraker gibi..onlarla idare et canım hihoyyyt

o saate kadar aç kalınırr mı tansiyonun düşer canım yasakkelime
ekmek yerine geçer mi bilmiyorum ama krep yapabilirsin ...un süt yumurta ile..
ya da poğaça gibi bişeyler..ama onu yapmak markete gitmekten daha zor kaydirigubbakcemile3
ya da tuzlu kraker falan varsa çizi, çubuk kraker gibi..onlarla idare et canım hihoyyyt

ya bır tarıf aldım.. hemde oruçlu bır arkadastan.. :1ninca:
kendım gıbı sandım sordum saf gıbı.. :bbo: ya bır tarıf verdı ay canımda cok cektı sımdı kalkıp yapıcam..
sizede soylım aklınızda olsun.. buzluktakı ekmegı cıkarıp dılımlıcem..
bır kabın ıcıne yumurrta ıle yogurt karıstırıcam.. ekmeklerı ona batırıcam..sonra tepsıye dızıp uzerıne domates bıber koyup kasar rendelıcem..
fırına atıcam.. kızarıp peynırlerı erıcek.. sonra cayla afıyetle yenıcek öyle dedi arkadasım.. cokacimcoook
aklınızda olsun dıye yazdım kızlar belkıde bılıyorsunzudur..kaydirigubbakcemile2

günaydın kızlarrr
yıne kabus gıbı bır geceden sonra burdayım...yok anacım ben anladım bana doguma kadar uyumak haram
dun aksam yemegını 6 da yedım ve sonra sadece meyve yedım..ama yıne butun gece yedıklerım agzıma geldı mıdem bulandı:çok üzgünüm:renıe falan hak getire...
haftaya pazt ben doguma gırene kadar sınır hastası olmazsam cok ıyı...

günaydın duygu...aynı şeyi ben de yaşadım dün gece..gerçi ben yemeği iftar saatinde yemiştim ama...
erken yediğim zamanlarda da oluyo bazen..Allahtan her gece olmuyo yoksa gerçekten sinir hastası olunur çok kötü birşey çünkü.. :KK43:
ben dün gece en son sütü kaynattım sıcak sıcak içtim coss diye indi mideme..sonra uyumuşum..eşimin sahura kalktığını bile sonradan duydum..sıcak süt bayağı işe yaradı ..

günaydın kızlarrr
yıne kabus gıbı bır geceden sonra burdayım...yok anacım ben anladım bana doguma kadar uyumak haram
dun aksam yemegını 6 da yedım ve sonra sadece meyve yedım..ama yıne butun gece yedıklerım agzıma geldı mıdem bulandı:çok üzgünüm:renıe falan hak getire...
haftaya pazt ben doguma gırene kadar sınır hastası olmazsam cok ıyı...

aynen canım.benim de haftaya pazertesi.günler geçmek bilmiyor.stres, sıkıntı.birşey olmadan bir atlatabilsek.dün ben de kustum.iğrenç birşeymiş.unutmuşum.ilk 3 ay nasıl geçmiş böyle.allah hepimize kolaylık versin..
inş. o günler hayırlısıyla gelir de bebişlerimizle ilgili konuşuruz hepimiz.. gazıydı ,uykusuzluğuydu ağlamasıydı ....)))) büyük konuşmamayım ama bebişimle ilgili offf demeyeceğim.yapacağım onun için..

duygu az kaldı anacım, ha sabır..
sende aksamları cok hafıf seyler yesen bırde yatmadan once ılık-sıcak arası sut ıcsen belkı faydasını gorursun..
bu aksam dene mesela.. yaglı yıyeceklerden kacın aksam yemegınde cok hafıf ye..

evet kızlar yaa burdan bebıslerın gazını, yemeğini konusucaz ınsalahh..
Allahım ne kadar az kaldı o cok uzaktan gorunen gunlere.. hayırlısıyla gelsınler ınsallahh...:1rolleyes:

X