2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

duygucum sagol doğru vardır bi hayır hem eşimle nişan günümüzz sağ salim kurtulalımda yoruldum cünkü.hepimiz aynıyız heralde ne varsa devlette varr en azından calışanlar hakkını arayabiliyorlar ,özelde maalesff
sana da cok geçmiş olsun ben hiç istifra etmedim hamileliğimde ama mide yanmam var cok zor gercekten resmen midemden boğazıma kadar hissediyorum acıyı ama rennie iyi gelio sana niye gemediki acabaaa süt içsen biraz belki iyi gelir

eh işte canım bakalım sonuclar gelınce anlayacgım daha cok ıyımıymıs kotumu.. benneyaptımki
1 saat sonra bır sınava daha gırıcem ve artık bıtıcek cok sukur.. bakalım hakkımızda hayırlısı ınsallah ne dıyelım.. :çok üzgünüm:

Allah zihin açıklığı versin betül, hürriyette bu sabah bir haber vardı dünkü sınavda bir kadını sancısı tutmuş apar topar ambulans çağırmışlar inşallah seninkide öyle birşey yapmaz

aytencimm iyiyim güzelimm tamamen iyileştim canımm çok şükür hiçbir agrım sızım yok. bebiş 2-3 kere uyanıyor geceleri pek huysuz bebek degil maşallah durduramadıgım olmuyor ama bütün gün gündüzleri gögsümden indiremiyoruz sürekli agzında istiyor yalancı memeye alıştırmaya çalışıyoruz onuda almıyor bakalım ne olacak.

betülcüm hadi geçmiş olsun inşallah geçersin sınavlarından daaa kafan rahat olur son sınavında da başarılar canım.

selincimm hiç kendini üzme tatlımm herşeyde vardır bir hayır bakarsın bebişin erken davranırda önce gelir belli mi olur. yeterki saglıklı olsunda zamanında gelsin bebişler.betülcümm sanada sınavında başarılar dilerim.

duygucum geçmiş olsun yaa bende çok uyanıyorum kalkarken kasıklarımda basınç oluyor yatarkende öyleee zor olmaya başladı artık son günler birde benim aşaıda sanki arad sırada bıçakla kesiyolar gibi ağrılarımda oluyor. allah hepimize sağsalim bebeklerimizle bir uzun bir ömür nasip eder inşallah.a.s.

ayyy yerim ben onun uyumasını , gerçekten öylemi gerçekten peki anne karnındayken çokmu zıpırdı yoksa sakinmiydi yani anne karnındaki hareketleriyle dış dünyadaki davranışları benziyormu anne karnında çok hareketliydide dışarıdamı sakin oldu. çünkü ben çok merak ediyorum benimki anne karnın da çok sakin acaba diyorum çıkıncada böyle sakinmi olacak.kaydirigubbakcemile yoksa tam tersimi?:sm_cool:

aman aslıcım yok erken gelmesin ya şimdi ayın 10 una hazırlamaya calışıyorum kendimi daha panik olmıyım bide

seda senin de 9 uydu heralde sen 1 gün erkene aldın ben de bi gün ertelemek zorunda kaldım
newlife tek kaldııı desene
Allah yardımcın olsun bebişini yarın görceksin inşallah ne güzell
bu arada bebişin hareketleri nasıll benim baya azaldıı da

selam hamiş arkadaşlar......................

hepinizin pazarı güzel geçmesi dileğiyle............

ben bugünde kötüyüm.sanırım cumaya kadar bekliyemiyeceğim...............

hast.aradım randevumu yarına aldım..........

dr.görüşüp bişeyler yapmam lazım sabahları çok kötü oluyorum öksürük arttı.................

öksürürken doğurmaktan korkuyorum..............:)

cok gecmiş olsun bikaç gün öncede boğazım kötü demiştin sanırım nasıl üşüttün böyle cnmya dikkat et kendine cumayamı doğum

betulcum sınavında basarılar dılerım allah zıhın acıklıgı versın...
selıncım bende hamılelıgım boyunca bır kere bıle kusmadım.ınanırmısın ılk olarak dun aksamdı..
yemegı bıraz fazla kacırdım onun etkısı dıcem her gun fazla kacırıyorum zaten:roflol:süt deli gıbı ıcıyorum sevıyorum ama benım mıdemı hıc bırsey kesmıyor:1no2:
sözde son haftalarda bebek asagı ınıyordu ve mıde sıkayetlerı tamamen bıtıyordu ama nerdeee.neysekı kızlar hepımızın cok az zamanı kaldı ve gunlerı sayıyoruz...allah hepımızın yardımcısı olsun..
bız esımle bıraz temızlık yapmaya calısıyoruz..onun ıcın sonra gorusuruz.opuyorum hepınızı...a.s.

Slm.herkese güzel bi pazar günü dilerim,ben dün berbattım ya salak gibi dışarı çıkıp 2 saat boyunca ordan oraya yürüdüm,koca gebeyim falan dinlameden neyimeyse bu kadar yorulmak,sonrası malum tabi,yolda feci bi bel ağrısı tuttu,eve zor geldim,sonrada sırtımda bi basınç sırtımdan karnıma doğru yayılan berbat ağrılar,sancıların arasıda sıktı,baktım kesin doğuruyorum sandım,eşimde panik zaten,neyse Allah a şükür sancılar azalmaya başladı sonra biraz uyumuşum,şimdi sancılarım fazla kalmadı ama dün ömrümden ömür gitti resmen,telefonda annem kızar ablam kızar,sen bu gidişle yollarda doğurucan artık bırak şu gezme işini diyolar haklılar ne diyim,bugün aklım başıma geldide ne olur ne olmaz diye hastane çantamı hazırlayabildim sonunda,yarın dr.la randevum var şükürler olsun bakalım inşallah hayırlısı olur,Allah ım şu mübarek ayda hepimizin yardımcısı olsun evlatlarımızı kolayca dünyaya getirmemizi nasip etsin...

cok gecmiş olsun bikaç gün öncede boğazım kötü demiştin sanırım nasıl üşüttün böyle cnmya dikkat et kendine cumayamı doğum

ceryanda kaldım soğuk su içtim ondan hasta oldum ilaçta alamıyoruz........:çok üzgünüm:
canım cumaya ara görüşme yapıp sonraki cumartesine doğum ama erkende olabilir...........hihoyyyt

ceryanda kaldım soğuk su içtim ondan hasta oldum ilaçta alamıyoruz........:çok üzgünüm:
canım cumaya ara görüşme yapıp sonraki cumartesine doğum ama erkende olabilir...........hihoyyyt

bence ona uygun ilaç varddır hamileliğini etkilemeyecekk ihmal etme cnm drunla görüş

aytencimm benim bebiş hamileyken başlarda çok hareketliydi ama sonraları sakinlemişti birde geceleri çok hareket ederdi yandık diyordum geceleri uyutmayacak herhalde diye ama pek anne karnındaki gibi olmuyor. banada demişlerdi anne karnında nasılsa dogdugunda da öyle oluyor diye ama alakası yok canım.

canımbenim yaaa....vallahi okadar iyi anlıyorumkiii e doğal olarak diceksin ama hayırbenimdesinirlerim hakketen laçka...ben anladım neden depresyona gırıyo anneler dogum sonrası..insan kendını okadar sıkıyo sonra bı rahatlık gelınce depresyon başlıyo..şimdi istesekde tam gıremıyoruz depresyona bebeğe bişi oplur korkuları ağır basıyo..benim de kötü yanım var unutmuyorum yapılanları çabuk afffetsemde hep biyere yazıyorum içimde...amaann hakikaten dediin gibi allah kurtarsın işte.

dr um bana 12 veya 15 ine olabılırsın demişti...sanırım artık üçgün dahi bekleyemiceem..ama bakalım bu salı son kontrolde sorucam yınede ama üç günle bişi olmazheralde..neblim yahuu..bende boyle delıyımdır işte..dururumdururm sabrederım son dakkada çeker giderim hiç bakmam ne fedakarlık ettım bu mantıkmı diyemem çogukez..bizim evin önüde kazılı araç çıkaramıyoruz..oturdugum semtten nefret edıyorum..ama yapcak bşide yok...hiçbikere hayat bayram olmuyo yanii..veben kendı adıma yavrumdan gelecekte kendıme daır hıcbı beklentı ıcıne gırmııcemı daha ıyı anladım..kaynanam der iki oglu ıcın bunların yerıne kaya dogursaydım bana daha faydası olur dıye tamam anadır kızmıştır demiştir ama benım anam da beklentılı biridir bılıyorum..ben oyle olmicamm...yavrumun kendıne hayrı olmasından başka hiçbi beklenti içine girmicemm..çünki onun bi seçim hakkı olmadıkii..bu haksızlıkk.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…