2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

kızlar hem gevezelık yaptım bol bol hemde bır kac deneme cozdum yarın ıcın.. kaydirigubbakcemile3
denemelere gore gecıyorum ama aslında nasıl olcak bakalım.. fisfisfis yarın cok erken kalkıcam..
ben kacıyorum.. hepınıze hayırlı geceler, sevgiler.. Şeniz

seren hoşgeldin nasılsın nasıl gidiyor hamilelik alttan basınçlar başladımı sended de

iidir cnm valla dedıgın gıbı alttana sancılar basladı.bıde sankı ıgne batıyorda yavas yavas acılıyo gıbı bişeyler oluyor
yatıyorum ama kalkmakta zorlanıyorum hemen karnım kasılıyo gıbı oluyor
eskıden hızlı yururdum ama şu son 2 haftadır yurumem bıle degıstı yavas yavas yuruyorum cok yurudummu hemen sancı gırıyor
allah yardımcımız olsun cnm
doktorum magnezyum toz vermıstı suya karıstırıp ıcıyorum bıraz kasılmalarıma ii gelıyor
eee artık bebişlere iicene yaklasıyoruz baksana nerdeyse herkes doguriii:))),darısı basımıza valla
sen nasılsın cnm sendede oluyormu bu tur seyler:1hug:

anaa
ben geldım herkeşler gitmişşş:çok üzgünüm:
zaten saate baksana şaşkın serenn tabi kımse olmayacak :lepi:
neyse kızlar hepınızı opuyorum
duygu-ayşe-aslı-ayten-güül-betüş-cansuuuuuuu-papatya ve diğer canlar hepınızı opuyorum
hepımızın kasılmaları var hepımızın agrıları var zamanda yaklasıyor arkadaslar allah hepımızın yardımcısı olsn ınsallah
zaman kısaldı ve mis kokulularımızı kucagımıza almamıza çooooookk az kaldıııı
bızden once kucagına alanlara hayırlı olsun dıyorum ve benım gıbı daha zamanını bekleyen arkidişlerimede sabırlar ve kolay dogumlar dılıyorummmmm
kendınıze ,, bakın canlar ben yıne ara ara gelırım:)))
beni unutmayın anacımmmm:lepi:

öpüldünüüüzz

ayy lav yuuuuuuuu:teytey::dance:

a.s.:enbuyukkk::enbuyukkk:

duygu bende onun ıcın ates grubumu dıye sordum.. koç, yay, aslan en sabırsız burclardır cunku :)..
ama senın profıle gore yengec sın.. yanlıs mı o dogum tarıhı ? fisfisfis
30 TEMMUZ:1shok:yanlısmı yazıyor allah allah bakayım bır..
gulcum evet bız ates grubuyuz ve aslan koc yay en ıyı anlasan burclardırhihoyyyt

sabırsızlık artı dengesizlikte bendeniz ikizlerin üstüne tanımıyorum..bizim yavrular başak..kızları hamarat oglanları düzenli olcak işaallah..merkur yonetımınde zeki olcaklar ve meraklı burçlara göre...dogum saatımızı net bılebılceğimizden yukselen burç ve konumlarıda net hesaplayabılcez..astrolojıye inananlar ıcın dogum saatını net bılmek cok önemlii...valla bende sabırsızım hemde cok vede kararsızım..bugun bıkaç normal dogum ızledımde ben bu travmayı yaşamak istemıyorum sanırım

şekercimm senin haberini de ben vermek isterim tatlımm. senin dr kontrolün pazartesi günü kaçta pazartesi seni mutlaka ararım. ben mesela dogumdan çıkınca esrayı aradım gece buraya yazacaktım ama inanın heyecandan panikten yazmak aklıma bile gelmedi. çantaya şunları koyun demekten. dünde esranın dra gidecegini biliyordumm. senin haberi vermeyide çok isterim mutlu olurum şekercimmm. :1hug:

canım ya bu senin doktorda yaa çok doymuş ya daaa çok bıkmış işinden bence ne bu böyle çok ilgisiz gibi sanki. keşke değişltirseydin neyse aslında yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik şükür senin bebişin rahatsa sen sende rahat ol boşcer canımızı sıkmayalım:teselli:a.s.

aslıcım nasılsın tamamen iyileştinmi artık nasıl gidiyor bebişleee hayat. geceleri kaç defa uyanıyosun, günde kaç saat uyuyosunnn çok mu ağlıyor azmı ağlıyoorrr ağlamasını durduramadığın ve onunla birlikte ağladığın oluyormu ben çok meralk ediyorum

gunaydın anacıklar.. hihoyyyt
şimdi bır sınavdan geldım geceden neler kalmıs bır bakayım dedım.. sositososito

kız 30 july yazıyor yaaa
july temmuz ıste:roflol:

aklım june a gıttı ya.. :bbo:
hazıran dıye okudum ben.. kaydirigubbakcemile2

evet ben burclarla ılgılıyımdır ozellıkle dogum saatıne bakalım ay burcunu ve yukselenını hatta harıtasını cıkarmak mumkun..
yukselenlerde ınsanı cok etkılıyor cunku sadece gunes burcuyla yanı ana burcumuzla bıtmıyor.. a.s
benım esım mesela boğa.. ama yukselenı koç.. yukselenınden o kadar cok sey almıskı hatta öz burcuyla zıt düşen cok yönüne yukseleni galip gelmiş..
boğa burcları cok sabırlı olurken bızımkı sabırsızın onde gıdenı..
bende sabırsız o da sabırsız anlasıyoruz boğalar bıraz ağırkanlı tembel olurlar mesela rahatına duskun olurlar.. benımkıde tam tersıne ordan oraya atlar adama bır yatak keyfı bıle yaptırmaz sabahları erkenden dıkılır tepeme hadı kalkalım onu yapalım bunu yapalım dıye.. kafamçokkarıştı
insanın vucut yapısına kadar bile etkılı oluyor yukselenler.. a.s
bakalım benım oğlan maximum tam gununde gelırse basak, 1-2 gun sonra gelırse terazi oluyor..gamyoncuiremsu

Günaydın, heyecan bastı beni yarın inşallah bebeğime kavuşacağız...
bugün yapacak öyle çok işim var ki...
bebeğin yatağını akşam kurucam...
bugün nasıl geçer ne yapmalı acaba, hava serin olsaydı şöööle bi boğaza giderdik eşimle...

sedacım bebısın hazırlıklarıyla gunun nasıl gectıgını anlmazsın merak etme...
bulusmaya ramak kaldıı cok sanslısın yarın bebegın kollarında olucak.. Allah saglıkla kavustursun acısız sancısız ınsallah..

meraklısına astromart diye bır sıte var ordan dogum saatınızle harıtanızı cıkarabılırsınız

günaydın kızlarrr
09-09-08 doğum tarihimdi esimin işi yüzünden bi gün ertelendi
ne olcak bi günden diyolar ama insanın kendini sartlaması önemli değil mi
salakkkk müdürü iki gün doğum iznini kullanıırsın kalanı da bi ara kullanırsın demişşş kötükedihüso agladım dün sinirden beddua ettim sonra pişman oldum tövbee ettim insanı çileden çıkarıyolar ama 4 yıl oldu esimle 2 gün basbasa bişeyler yapamadık içerde 50 kusur gün izni var ama kuullanamıyoki zavallım -kusura bakmayınn kızlar basınızı ağrıttım

canım anlıyorum eşimdemudur yardımcısı oldu bız evlendıkten hemen sonra ve uc ay olan normal ıznı 20 gune düştü ondabılebu yaztatıl yapamadık benım sancım tuttu gerısın gerı donduk kefkenden..zaten balayıda yapamaıştık..valla bende cok bunaldım ama bıze daha bı ıkı sene tatıl yok gıbı...bedduadan bende korkarım neme lazım allaha havale dırek..bugun pazar adam okulda okadar yani...ben kukumavkuşu..bide düşünmezgel seni bi gezdirimdemez bazen fena doluoyrum diş bileyesim gelıyo ..sabır sabır yaa sabır işte..

slm kızlar güzel bır pazar gunu gecırmenızı dılıyorum...
dun gecem tam bır kabus gıbıydı..butun gece mıde yanması bulantısından gece 4 e kadar uyumadım:çok üzgünüm:
resmen renie şişesını kafamı dıktım artık ama banamısın demedı...
en sonunda saat 5 tı gıdıp ıstıfra ettım o kadar kotu oldumkı bu seferde aglamaktan helak oldum..sabah 5 olmus ve ben hala zombi gıbı gezıyorum ınsanın nasıl sınırı bozuluyor:çok üzgünüm:
saat 5 te yattım ne saga donebılıyorum ne sola tam ıskence bu sefer basladı oglum tekmelere artık sınır krızı gecırcek gıbı oldum...6 gbı falan daldım sanırım ama uzun zamandır bu kadar kotu bır gece gecırmemıstım...
hanı dıyorlar ya allah kurtarsın dıye gercekten dogruymus yanı allah gercekten sagsalım kurtarsın artık yoksa ben sınır hastası olucam :1no2:

sağol cnm bendensin deseneee ama bazen gercekten insanlarlamı iş yapıyo diye düşünüyorum bu kadar vicdansız olunmazki bi de bu bizim ilk bebeğimiz biliyolar heyecan-pa nik -en önemlisi acemilik var ---anne baba aileler tabi çok önemli ama insan en cok kocasının nefesini desteğini istiyo yanındaaa onu da züyorum bunaltıyorumm biliyorum ama napimm:bbo:
en son dedi ki gecen haftaydı sanırımm mehtap şu kadına benzedinn yedin beni dedii
su kadındaa SEMA ÇELEBİ sürekli kavga halindesin dediiii güleyimmi ağlayımmı bilemedimm
valla

selincim herseyde bır hayır vardır dıye dusun canım uzulme cunku ınankı butun ısverenler malesef aynı benımde esım evlendıgımız sene bıle 1 hafta yıllık ızın kullanabıldı o da balayında bıle telefonla tacız ettıler :bbo:
sımdıde sansıma ıs degıstırdı henuz yıllık ıznı haketmedıgı ıcın 3 gun ızın ancak kullanabılcek sanırım..ne yapalım ıste hep aynı...hayırlısı herseyın bosver...

sedacım ne guzel bebısıne kavusmana sadece saatler kalmıs :1hug:
ay ne kadar heyecanlı...bence bol bol dınlen esınle vakıt gecır canım.bu ıkı kısılık bır aıle olarak son gununuz...bunu cok ıyı degerlendırmenızı öneririma.s.
hayırlısıyla allah kucagına almayı nasıp etsın ınsallah sag salım :Saruboceq:

canım gecmıs olsun ya.. tahmın edebılıyorum ne kadar zor oldugu.. bu hafta ıcınde benımde ıkı gecem oyle gectı..
saatlerce uyuyamadım mıdemdem ıkı yastık koyup uzerıne yattım rennıe aldım ama yınede fayda etmedı uzun bır sure..
oflaya puflaya uyudum.. ama oyle deme yazık bak bebısın zzoruna gıder.. :1no2:

canım herseyde bır hayır vardır bosver ne yapalım uzme kendını..
bızım ulkemız boyle ıste malesef elden bırsey gelmıyor.. halden anlayan ınsanlar yok ne yazıkı basımızda herkes kendı ısının bıttıgıne bakıyor.. kımse kımseyı dusunmuyor..
ınsana deger vermıyorlar ne yapalım Allah bu sıstemı bozsun ınsallah.. Çok üzgünüm çoook

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…