2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ya zaten buzlukta ıkı ekmek duruyor oda oncekı gunden kalma.. :1no2:
pideleride atayım barıı.. bır aksam almasa oncekılerı ısıtcam yenıcek ama bı bakıyorum yıne elınde torbayla gelıyor..
almıcaktım tatlım ama pastanedekı adam ısrar ettı verdı dıyor yaa.. :roflol:
bende dedım bak tatlım mıllet ekmek bulamıyor bız atıyoruz yazık alma bak ne yapacagımı sasırıyorum gunahı bana kalıyor dedım..
tamam haklısın dedı dusundu bakalım bu aksam nasıl gelecek.. :roflol:

Son düzenleme:
benim mönü deeeeeeeeeee karnıyarık veee pilav varr dün yapmıştım baya kaldı yanına birdeee makarna falan yaparım soslu tamam dır.

hangı sostan gıı... :jeyyar:
sana da mı pazarladım yoksa benım makarnayı.. naniknanik

tünaydın hamişler sabah sabah yemek muhabbeti yine başlamış hatunlar.................
ben iki gündür sanırım ceryanda kaldım boğazlarım kötü olmuş sesim çıkmıyor aşkım ballı süt yaptı içtim biraz önce sesim çıkmaya başladı...................
doğum zamanındada hastalık çekilmez kötü olurum ya inş.geçer ............

ay anacım bizimkide tam tersi hep tam karer:sm_confused: alır hatta o bana tutumu öğretti valla hep bugünlk yiye bilcemiz kadr alır tatlımıda ben yaparım dün revani yaptım dünden kalan var onu yeriz zaten dediğiniz gibi yoruluo adamcağzlar kan şekeri düşüyo insanın ramazanda bide sıcak allah yardım etsin valla en güzel tatlılarda şu havada gidebilcek sütlü tatlılr ayyy
hakkatten canımz çekio yaww kız betül ne açtınz şu yemek olayınııı hımmm:mymeka:

bu akşam annenlere gidicektiniz di mi hepsini topla oraya götür kalabalıkta biter hepsi kaydirigubbakcemile3 ben öyle yapıyorum bakıyorum iki kişi hayatta bitiremiycez annemlere giderken götürüyorum fazlalıkları kaydirigubbakcemile3

gulan geçmiş olsun canım sıcak diye cam kapı açık yatıyorum ben de sonra boğazım şiş uyanıyorum hemen geçiyo Allahtan..ama midem felaket üşüttüğüm için..geceleri mide şikayeti ile uyanıyorum

karçiçek valla dün de böyle bahsettiler yemeklerden ben de kalktım yaptım dayanamayıp :) insanın çok canı çekiyo gerçekten :)

Ben de annemdeyiim
benim kociş de annesinde
anneciği ne pişiriyorsa onu yiyodur zavallım
kayınvalidem de ot,sap çöp cinsinden şeyler pişirir ve hastane yemeği gibi olur yemekleri hep

ahh,acıdım şimdi aşkıma ben de bir de oruç ne bulursa onu yiyodur yazıııık.

hangı sostan gıı... :jeyyar:
sana da mı pazarladım yoksa benım makarnayı.. naniknanik

seninkine yakın canım ben yeni gördüm seni tarifi benimkinde ton balığı yoktu iyi fikir bir deniyeyim benimkinde maydanoz varrr sarımsak birdeee hihoyyyt

yahu canınız cekecegını bılemedım hee.. :a015:
benım nedense canım hıc cekmıyor ben ondan yazıyorum rahat rahat.. naniknanik
burayı okuyan herkes mutfaga kosacak heralde.. :roflol: valla benım yemekte tatlıda canım pek cekmıyor..
cok nadır canım tatlı ısterse 1-2 lokma yıyorum yetıyor fazlası cok bayıyor benı.. kafamçokkarıştı
anam hepınız ac kalmıs kurt gıbı olmusunuz yahu son zamanlarda :roflol: bende tersıne son zamanlarda ıstahım gıttı...

Betüüül ne iştahı canıım,
ben 23 kilo almışııımmmm,hala da iştahım süper
ben napacam yaa bu kilolarıııı:1no2:

Kızlar mide yanması yüzünden kaç gece ağlaya ağlaya sabah ettiğimi biliyorum ama doktorum öyle bi şurup verdiki içtiğim an geçiyo..geceleri sadece tuvalete uyanıyorum artık..Rennie duo...hiçbi yan etkisi yok..tavsiye ederim

aklıma gelmedi değil..kaydirigubbakcemile3 ama kurstan eve ugramadan gıdecegımız ıcın yıne kalacak..
o yuzden aklımdayken kalkıp buzluga attım yıne.. kaydirigubbakcemile2

kızlarr sahura ne yapıyosuz yine yemek mi kahvaltk falan mı ben çoğunlkla zararlı ama hamurişicokacimcoook yapıyrn eşim çok sever bendeeeea.snaniknanik

seninkine yakın canım ben yeni gördüm seni tarifi benimkinde ton balığı yoktu iyi fikir bir deniyeyim benimkinde maydanoz varrr sarımsak birdeee hihoyyyt

hımm tonbalıgıyla maydnoz ve sarımsak nasıl olur onu bılemıcem kafamçokkarıştı
ama dedıgın ton balıksız sekılde ıyı oluyordur..
ama tonbalıklı yapmayı dusunuyorsan bence sakın maydonoz ve sarımsak koyma.. :roflol:
deneyım dersende yanına yedek bır yemek yap ac kalmayın.. :roflol:

ayyy benim mide berbat laelaelaelaelaebiraz soda içince rahatlıorm sona yine başlıo ayyy başlamasın şimdi ama bi dediyim bakalım son günlerimi bari rahat geçiriyim ayol:1no2:

newlife;
rennie bendede var hatta hamılelıkten oncede en cok kullandıgım yanımdan ayırmadıgım ılaclardan bırıdır..
diğeride talcid.. ınanılmaz yardımcı oluyor dayanılmaz agrılarım oldugunda hep kurtarıcım olmustur.. a.s
benımkı tablet seklınde cıgneme tableti.. midem kac yıldır cok cektırdı bana cookk.. :1no2:
Allahtan hamılelıgımde duruldu bıraz.. cok sukuurrr..

ayten zıyaretcı mesajlarına yazmıssın.. orasıda yasaktıı..
özel mesaja yazman gerekıyordu.. ama ben aldım adresını ıstersen sıl ordan yazını..

Salı günü doğuma giricem..(ay ne çok söledimmm ::))))) ) çok merak ediyorum çookkkkkk...en çokda gözlerini :) tabi 2 aydan önce tam belli olmuyomuş göz rengi ama 2 ayın geçmesi için önce doğması lazım ama dimi :)))

ben de şu son bir haftadır aynı şekilde uyanıyorum.. taa 5 te 6 da yediğim yemek ağzıma geri geliyo sanki senağlama
dr. bana da Gaviscon verdi o da çok iyi geliyo ... dr. diyo ki ağır yemek yeme geç saatte yeme vs.. ama ya zaten ağır yemiyorum erkenden de yiyorum hatta iftarda eşimle bile yemedim sırf bu yüzden..ama yine de oluyo işte maaleseff benneyaptımki neyse ki az kaldı atlatırız inşAllah sağlıkla....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…