2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

verıyorum ehem ehemm.... şakkıdı

1 paket makarna, buyuk parcalı olanları tercıh edelım lutfen.. kaydirigubbakcemile3
4-5 carlıston biber, 2 buyuk domates, 1 orta soğan, 1 kutu tonbalığı, yarım yemek kasıgı salca, kekik, pulbiber, tuz..

çarlistonları ırı ırı 3 e bölecek sekılde capraz doğra, domateslerı buyuk kupler halıne dogra, soğanıda yarım halkalar halınde dogra..
tavaya yag koyup carlıstonları onden atıp bıraz oldur cok kızarmadan piştiğini anlayınca, soğanları ekle onlarıda cok kızartmadan öldür..
domatesi ekle bırbırıne yedır.. salcayı ekle yarım cay bardagı sıcak su ekleyebılırsın bıraz, butun baharatları ekle tuzunu ekle..
domates hafıf pişince 1 kutu tonbalıgını yagıyla bırlıkte sotenın ıcıne dok.. sotele..
3-4 dakka tıkırdat.. tamamdır.. cokacimcoook

buyuk bir servıs tabagına haslanmıs hafıf yaglanmıs sıcak makarna uzerıne yada yanına servıs yapabılırsın..
gercekten lezzetlı ve doyurucu oluyor.. a.s

Son düzenleme:

senin işin zor gerçekten o zaman canım yaa hergün hergün değişik yemek ... oo insan ne pişireceğini şaşırır tabii ki..ben 10 gün aynı yemeği koysam yer benim kociş kaydirigubbakcemile3 çoğu zaman yorgunluktan dün ne yediğini hatırlamadığı için kaydirigubbakcemile3

ne guzel valla ama ben hıc zorlanmıyorum ısın kolayını buldum haftanın ıkı uc gunu aksam yemegınde kahvaltı tost peynır ekmek yıyor:roflol::roflol:

ayyy kızlar ne çok bahsetmişsiniz ayol bu etten....-tatlicadiarzu-oyyy ben hamile kalmadan önce bayılırdım şimdi görmek istemiyorm iiiii
benim koçiş hiç sevmez ona da yeşillik olsun sositosositoet met aramaz daha ben zorlardım ye die bi köfte sever okadar uyy kocişim benimhihoyyyt hiç yemek seçmez aşkım aşkım ne buldu yer şükür:asigim::asigim:

bende herseyı sayıyla alırım.. mesela dun dolma yaptım ya 7-8 tane dolmaya yaptım..
aksam 4 tane eşim yedı, 1 tane ben.. gerıye 2 tane flan kaldı onları da genelde ben oglen yerımm.. bu oglen canım ıstemedı ama..
aksama baska bırsey yaparım yıne, yada hıc yapmam dısardan solerız, ya dısarda yerız, yada kahvaltılık.. :içelim:
meyve alırken sebze alırken hep sayıyla yok kalıyor curuyor artıyor.. :1no2:

slm kız benimde normal gidio :icecream:ama son dakikada bişi olmazsa iyidir kafamçokkarıştı yaniii dr normal gidio dedi bakalım :bbo:

o zaman 4 kişüyük.. şimdilik..
ayten, mommy, ben, sen.. :icecream:

:roflol::roflol:
o zaman her aksam geldıgınde de ki bak hayatım bugun sana ne yaptım.. :roflol:
10 gun boyunca aynı yemegı degısık mıs gıbı sur Allah sur madem anlamıyor.. :roflol:

:roflol::roflol:
o zaman her aksam geldıgınde de ki bak hayatım bugun sana ne yaptım.. :roflol:
10 gun boyunca aynı yemegı degısık mıs gıbı sur Allah sur madem anlamıyor.. :roflol:

valla anlamaz aynı yemek olduğunu..çok güzel olmuş der yer cokacimcoook
hatta dalgınlıktan bir akşam gelirken aldığı şeyi ertesi gün yine alıyo.. ben başka birşey sipariş etmeme rağmen..aa ondan var mıydı diyo ondan sonra da kaydirigubbakcemile3

bi kere ekmek istemiştim yoğurt almıştı düşünün yani durumu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kızlar ben cok sıkıldım evde valla ustume gelıyor artık duvarlar:)
dısarı cıkıcam bıraz carsıya falan gezeyım bakalım ne var ne yok:)
hadı optum hepınızı...

ayy yazık ya adamcagızlara cok yoruluyor demekkii .. :teselli:
benımkıde oyle bazen cok yorgun oluyor.. bızımkı yanlıs almazda bırseyı cok alma huyu var..
hergun tatlı alıp gelıyor karnı ac ya canı cekıyor.. Allahım sankı tatlıcı dukkanıyız.. pastaneden alıp eve depoluyor..bıraz yıyor sonra unutuyor o kalıyor dolapta.. :1no2:
bende cok sevmıyorum tatlıyı..
kac gundur ıkıser ıkıser pide alıyor yarısını yıyoruz 1,5 duruyor ya napıcam ben onları kuflenıyor atmakta cok gunah.. anlamıyor bı turlu unutup alıyor yıne.. :1no2:

Duygu o zaman sezeryan olsam yarın öbür gün gidceketim ben de
ayy iyice heyecan bastı,pazartesi olsun istiyorum ben de keşke o gün gelse cadı kızım benim..

Kızlar yeter yemekten bahsettiniz yaa,kız Betül kalkıp makarnaya girişicem şimdi haa
acıktım bak şimdiii

kızlar dün bahsetmişsiniz yaprak dökümünden izlediniz mi ayyy ben bayılıyrm o diziye yaaa ama bitcek diolar:jeyyar: ama bitmesin ya çok güsel bi dizi o ferhunde -tatlicadiarzu-ne öyle ay boğasım geli veriyokötükedihüsobi ateş parçası kız yaww ne uğraşıo öyleeeee:1ninca:

Karçiçek izklemyen yokki canım yaprak ökümünü
valla bana da saç baş yolduruyor o Ferhunde karısı
Allah düşman başına bile vermesin öyle şeytanını..

evet yazık çok yorulmaktan oluyo bi de oruçlular ya ondan her gördüklerini canları çekiyo , bizimki de sevdiklerinden alır depolar akşamdan akşama ne kadarını yiyecekse artık :) ekmek atmak çok kötü ama bu sıcakta da dayanmıyo ki..dolaba koyabilirsin ısıtıp yersiniz..

duygu sana iyi gezmeler canım :))

ohh ne guzel kız ıyısın bu aksam:)))
ben ne etcem yaaa en ıyısı bu aksam tost yıyelım:roflol:

benim mönü deeeeeeeeeee karnıyarık veee pilav varr dün yapmıştım baya kaldı yanına birdeee makarna falan yaparım soslu tamam dır.

ay kıyamam yahu canın mı cektı mommy..:çok üzgünüm: valla basıt bırsey ama ya aksama yap istersen.. şutarafagitti
benden de ıyı pazarlamacı olur hee.. ıkı dakkada pazarladım sıze makarnayı.. :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…