2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

Kızlar selaaam
Yaa bu Eylülün 15i gelmeden herkes doğurmuş olacak heralde...hihoyyyt
herkes tarihini de almış Betüüül birtek senle ben mi kalacaz nedir canuuum...

Ben de 1 haftadır demir ilacını da bıraktım zaten hamileliğim boyunca başka ilaç kullanmamıştım...Bu 1 haftadır artık gına geldi ne bulursam onu yiyorum,kilo falan da hiç taktığım yok,1 aydır basküle çıkmıyorum.İyice saldım yani,hayırlısıyla bir doğurayım tek derdim o...Offf offf sıkıldım beeeeennn...kafamçokkarıştı

kızlar bugun ne yemek yapcanızzz yaaa offf hergun aynı dert:)))

bırde betus ayten merve msn verelım bırbırımıze

benım bugun o derdım yok hazır sofraya konacagım.. :jeyyar:
bugun kursum oldugu ıcın anca 7 de gelıyoruz eve anneme gıdücük..

bu arada at bakim özelime msn nini ekleym gari.. :jeyyar:
ama benım koca bu konuda pek bi titizdir.. bi karşı cinsin eline gecerse keser beni.. kötükedihüso

ohh ne guzel kız ıyısın bu aksam:)))
ben ne etcem yaaa en ıyısı bu aksam tost yıyelım:roflol:

mommy ıkımız degılız bak ayten de var normallerden gıden.. a.s
duygu senınkı de normalmıydıı unuttum.. fisfisfis

şaka yapıyon herhalde:roflol:kızım karsı cınsın elıne nasıl gecıcek:)))
kımın kocası kızmazkı alemsın ya:roflol:
benımkı aksam saat 9 dan sonra acmama bıle ızın vermıyor bırakkı karsı cınsı bayanda olsa yazısma o saatte evlı kadının ne ısı var msn de dıyor..sankı sokakta gezıyoruz:roflol:

Lilithu diye birisi (daha önce adını pek duymamıştım Eylül annelerinde) doğum hikayesini yazmış
ne güzel çok kolay bir doğum olmuş darısı başımıza arkadaşlar yaa,
böyle hikayeleri okuyunca iyice sabırsızlanıp gaza geliyorum...Epidurala bile gerek kalmamış
bir avazda dedikleri türden doğuruvermiiiş...

sorma canım bayıla bayıla yiyo et oldumu.. yaa bu erkekler neden böle etobur oluyolar ?kaydirigubbakcemile3 gerçi ne koysam yiyo da et oldu mu ayrı bi seviniyo anlıyorum ben kaydirigubbakcemile3

duygucum ben dün pilav ve et sote yapmıştım..
bi ara girdim bakayım dedim sayfamıza, siz et ve pilav diyordunuz kaydirigubbakcemile3 canım çok istedi onlardan kaydirigubbakcemile3 bugün de onlar var yanii..

bende yazının basını okurken neee dedım et pilav mı.. :roflol:
meger zaten bızden okumussun.. ıyı barı bayram etmıstır senın kocan.. :roflol:
yazık kıyamam ya yapayım bende barı hafta ıcı.. sevınsın kocacık.. ne guzel etle pilava mutlu oluyorlar ıste daha ne ısteyelım.. :icecream:

yok şeker benımkı sezeryan olucak.15 eylul pazartesı gunu kısmetse.yanı son 11 gunum:)))

anam tostla kolaya talip edecek yıne adamı vah garibim.. :roflol:
ya canım pratik bırsey yap tek cesıt.. mesela soslu makarna sevıyorsa soslu makarna yap..
ton balıgıda sevıyorsa sana guzel bır tarıf verebılırım hemıde kolay.. :dance:

Brde Duygu tam olarak kaçıncı haftada sezeryana girmiş olacaksın??

ohh ne guzel kız ıyısın bu aksam:)))
ben ne etcem yaaa en ıyısı bu aksam tost yıyelım:roflol:

duygu yavv bişeyi merak ettim dün yaptıklarını yazıyordun dolmaydı galiba unutmuşum .. şimdi hepsi bitti mi onların bugüne hiç kalmadı mı ? yav ben dolma yapınca 1 kilodan yapıyorum o da en az 3-4 gün gidiyo valla kaydirigubbakcemile3

ben de varım normal isteyen..yarın çatı kontrolum olur belki :çok üzgünüm: bakalım müsait miymişim normale ? inşAllah müsaitsin der yaa sositososito

hee o zaman ucumuz normal yanı, mommy, ayten, ben..
baska normal kım vardı..fisfisfis

Ayyy her gece dua ediyorum hadi artık bu gece olsun diyee

bir de eşim cumartesi gelecek acaba kızım babayı mı bekliyor diyorum.
O gelmeden olmasın diyorum bir yandan da.Çok korkuyorum doğumda da bulunamicak diye.

evet canım dolma yaptım ama benım esım dolmayı pek severek yemez onun ıcın ben sayı ıle alırım 10 tane falan ne kadar gelırse...bugun 2 3 tane kaldı..
bırde bızımkı herseyı yer ıtıraz etmez ama ertesı gun aynı yemegı yemez:1no2:
onun ıcın ben hıc bır kılodan yapmam hıc bırseyı maksımum yarım kgdan.kalanıda genelde oglen ben yermcokacimcoook

merve ne kadar sanslısın esın aynı yemeyı 3 4 gun yıyormu kızzzzzzzz
ahhh ahhh benımkı 2.gun bıle yemek ıstemez.ama onun yerıne peynır ekmek yer:roflol:
bugun buldum kahvaltı hazırlıcam soyledım kendısıne pek sevındı:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…