2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

18 kilo aldım ama hiç kimse kilo almışsın demedi,kalçam kocaman oldu.Eşimde geçen baktı böyle iyi zayıflama sen diyor.Zayıf sevmiyor.81 kiloyum şu an.Geçen yaz 58 kiloydum.Kiloyu asla takmıyorum kafama bi çok insan daha iyi olduğumu söylüyor fakat selülitlerimi müthiş derecede takıyorum kafama.Ağlarım böyle kalırsa bunlar..:1no2:

Bende kiloyu takmiyorum ama selülit olayi benimde canimi sikiyor,ben şimdiye kadar selülit nedir bilmezdim.bacaklarim haritaya döndü selülitten..kilo bir şekilde verilirde ya bunlar kalirsa diye korkuyorum..

aynı şeyin bebeğinde de oluyor canım...kucağmdayken gözlerim hep dou dolu Alllahım onu koru diye dua ediyorum..ona birşey olursa en ne yaparım diye ağlıyorum....Allah herkesin bebişlerini ve eşlerini korusun...

selülitler suan bendede var arkadaaslar..
ya ama en az 14-15 kılo alıpta selülit olmasın dıye beklemek de cok mantıksız olur yanı.. kılo verınce onlar oldugu gıbı gıdecek merak etmeyın..
ozellıkle bacak ve kalca egzersızlerıyle sutun gıbı olur bacaklar.. yerimseniben

Betülcüm inşallah dedğin gibi olur...benim şimdiye kadar karnimda çatlak olmamişti, 1 hafta kala olan oldu dün bir baktim çatlamiş biraz.. Nasil seviniyordum çatlamaycak diye..sizin göbeklerde durum ne?

bende tamı tamına 18 kilo aldım kızlar, ya sizinkilerde birşey mi? hamileliğine 43 kilo ile başlayan bir kadın için 18 kilo acayip birşey oluyor, kendimi dünya gibi hissediyorum üsten basık yanlardan şişkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3, tabiki bu işin şakası herşey bebişlerimiz için değil mi kiloda ne imiş allah ın izniyle o da gidecek sonunda yeter ki moraller yüksek olsun.....kaydirigubbakcemile5

amınn derya.. Allah sevdiklerimizi bıze bagıslasın.. :Saruboceq:
eylül meltemi, benım de karnım cok buyuk olmadıgından orada hıc catlagım olmadı..
ama kalcalarım da var catlak oda durdu durdu son zamanlarda cıktı.. :1no2:

Son düzenleme:
kızlar ne cok yazmıssınız ya bır yemek yapıp geldım valla hızınıza yetısemedım:1shok:
rekor bende arkadaslar ben 21 kg aldımmm:1shok:ama olan oldu artık su saatten sonra yapıcak hıc bırsey yok.esım sagolsun bır kere bıle cok kılo aldın demedı.hatta sen o kadar kılo nasıl aldın anlamadım hıc gostermıyorsun dıyor kıyamam:asigim:

bende cok takıyorum kılomu kalın bacaklarımı aydede gıbı olan yuzumu...ama sonra dusunuyorum benım yerımde olmak ısteyıpte olamayan yıllarca tedavı goren ama bır turlu cocuk sahıbı olamayan kadınları...o zaman sukur edıyorum..emınım onlara desenkı hamıle kalcan ama 50 kılo alcan seve seve kabul ederlerdı...allahın ıznıyle butun kılolarımızı verıp eskı gunlerımıze gerı donucez.:Saruboceq:

bende son bır haftadır o kadar duygusalımkı ızledıgım dogum vıdeolarında bıle aglıyorum ..dogumda ben aglamaktan helak olucam gıbıme gelıyor..evlat sevgısı gercekten cok baskaymıs..sımdıden senı cok ama cok sevıyorum canım oglum benıma.s.

Şimdi doktordan geldim.11 Eylül sabahı hastaneye yatıyorum. Doğum için bağkur yaptırmıştım. Malesef yetişmedi. Hem bağkur ücreti hemde doğum ücreti ödeyeceğiz. Kocam sağolsun her işi son dakikaya bırakır (((

benimde sağlam kalan tek yerim kalça oldu heralde..göğüsler bile çatladi,bünye meselesi sanirim..

çok haklisin canim biz insanoğlu böyleyiz işte..aslinda nankörlük yapiyoruz şükretmek gerek..
Duygusalliğa gelince bende sendden farkli değilim,elimde peçete burnumu çeke çeke ağliyorum

üzülme canim ya herşeyde bi hayir vardir mutlaka..moralini bozma bak çok az zamanin kalmiş..bebeğini kollarina alacağin ani düşün,gerisi boş..

duygu aferın senın kocana, benım kı ne de aferın :).
bende de tam tersıne hamıle kalmadan once dogum hıkayelerı fılan okurdum baska sıtelerden..
gözyaslarımdan ekranı goremezdım.. ama farkettım kı hamıle kaldıktan sonra okurken o kadar etkılenmıyorum.. :sm_confused:
ya hormonlar gercekten etkılıyor ınsanı bazen gereksız seylere fazla duygusal oluyorum..
bazen de duygusal olmam gereken yerde olmuyorum.. :roflol:

nurdant tarıhın hayırlı olsun 8 gun var az kaldı senın ıcın..
Allah hayırlı dogumlar nasıp etsın ınsallahh.. :Saruboceq:

ya kızlar bu arada göğüslerimde ıkı gundur hummalı bır calısma var..
sızlıyor ıcerıden bırseyler akıyor gıbı, sancı gırıyor, iğne batıyor bırseyler oluyor baya.. :sm_confused:
son surat hazırlanıyor sanırım.. mirmirmirmir

kızlarrrrr
ben yarın hastaneye yatıyorum
kızıma kavuşma zamanı geldi işte
dualrınızı eksik etmeyin olurmu teyzeleri
çok ihtiyacımız olacak

sarıkaya allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin allah kurtarsın........:Saruboceq:

darısı bizlerin başına:CüvCüv:

normal olan seninki galiba canim.benimkide tam tersi ya,hiçbir hareket yok,hatta çok yumuşadilar buda beni endişelendiriyor,önceki sertliği kalmadi,acaba diyorum sütüm gelmeyecekmi???

benımde oyle yumusak canım sert değil...
herkesın aynı olmaz muhakkak benımde normalde bırsey yoktu ama ıkı gundur boyle..
sutun gelır canım olur mu oyle sey.. merak etme..

duygu kııı ne yemek yaptın.. bende yapıcam bırazdan.. :1rolleyes:
valla bır yandan buraya laf yetıstırıyorum bır yandan soru cozuyorum,
bırde aklımdan ne yemek yapayım dıye dusunyorum.. dersten kalırsam görücem günümü de işte.. :mymeka:
ayrıca hava harıka kızlar Allah nazarlardan saklasın..
bu arada bı gozum de dısarıda buradan da bu anlasılıyor.. :roflol:

betulcum bende daha bır ay oncesıne kadar allahım acaba ben cok rahat bır annemı olucam dıyordum sankı duygularım alınmıs gıbıydı..hatta burdakı arkadaslar melegım askım bır tanem dıye severken bebıslerını ben eksıkmı sevıorum falan dıyor uzuluyordumsenağlama

ama bu ay sankı hersey degıstı ona bırsey olcak dıye içim eziliyor sankı...benı tek mutlu eden sey onun hareketlerı ve saglıklı olması oldu...ultrasonda bıle gorunce aglamamak ıcın zor tutuyorum kendımı..sımdı dıyorumkı evlat sevgısı boyle bırseymıs...almadan verdıgın tek sevgıymıs...rabbim bizlere bu duyguyu yasattıgı ıcın minnettarım sana...
tedavı gorupte bebek sahıbı olamayan butun kadınlara allah bu guzel duyguyu yasatsın ınsallah mubarek ramazan ayında...

kız hergun ne yemek yapcam derdı valla bendede...
ayıptır soylemesı bıber dolması domates corbası yaptım yanınada yogurt tamam ıste:)))

Valla bende yavaştan hareketleneyim bari..evde yemek yok eşimde oruç..herşeyide yemiyor öldürüyor beni..adam sebze düşmani..işi güç et pilav benimde midem bulaniyo artik onlardan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…