2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

öyle kizlar ama simdi hangi dr a inanayim onu bilmiyorum ,simdide gidip pembe pembe alirim ,oglum olurmu ..en iyisi dogunca almak heralde..cok kafam karisti ..tabiki cok sevindim kiz dedigine ama simdi bide oglum olursa ,ay ne bileyim kafam allak bullak ..hayirlisi ne ise o olsun diyoruz ama ..cok saskinim

Olsun renk farketmez sağlıklı olsun hayırlısı olsun yeterki ama çok şaşırman doğal tabi ilginç bir anı olacak sizin için benim yeğenime de erkek dediler son ana kadar herşeyi maviydi olsun büyüdü genç kız oldu bile

ya tabiki rengin onemi yok ama bi dusunun kizlar ,su ana kadar erkek bildiginiz yada kiz bildiginiz bebegin oyle olmadigini soyluyor doktor ..ben zaten bir ton gaip ses cikardim doktorda aaaaa yaaaaaa alllah allaaaahhh falan saskinligimi siz dusunun ..belki yarina kadar atarim saskinligimi ama su an resmen sok oldum yani ..

hakda hayırlısı..ama 30 uncu haftaya kadar netleştirememiş olmalarıda ne garip..bukadar gelişmiş teknolojiyle guya herşeyi bilen dr lar bi cinsiyeti tutturamıyolar..ben zaten gelişen teknolojinin bile bazen sadece para tuzağı oldugunu düşünüyorum bazen çünki herşey zaten sonuçta olcağına varıyo..yok efendim ikili test derler o biter üçlü bide bakarsın bebek yine sakat doğar napalım bunlar tarama derler aman neblim..sağlıklı olsunda ben bikez daha anladım valla cinsiyetin hiç önemi yok evlat aynıymış..

Olsun renk farketmez sağlıklı olsun hayırlısı olsun yeterki ama çok şaşırman doğal tabi ilginç bir anı olacak sizin için benim yeğenime de erkek dediler son ana kadar herşeyi maviydi olsun büyüdü genç kız oldu bile

evet canim oyle hayirlisi olsun ama isin tuhafi ben simdi kiz oldugunada inanamiyorum yani guvenemiyorum .dogumda gorene kadar seyini artik inanmam kiz yada erkek diye ..neyse ben cikiyorum kizlar aksama ugrarim ..fisfisfis

öyle kizlar ama simdi hangi dr a inanayim onu bilmiyorum ,simdide gidip pembe pembe alirim ,oglum olurmu ..en iyisi dogunca almak heralde..cok kafam karisti ..tabiki cok sevindim kiz dedigine ama simdi bide oglum olursa ,ay ne bileyim kafam allak bullak ..hayirlisi ne ise o olsun diyoruz ama ..cok saskinim

BENCE 3. BİR DOKTORA DAHA GİT 3 BOYUTLUDA BAKTIR O ZAMAN DAHA EMİN OLURSUN CANIM. NE GÜZEL BİR KZIN BİR OĞLUN OLACAK ALLAHIN İZNİYLE:içelim:

Canım Papatya da görünce buraya gelecektir sonuçta oranın devamı niteliğinde bu topic.
Orada ilk mesajı papatya atmış Ocak ayında hala da duruyor.O topic başka bu başka değil burası devamı o arşiv oldu oraya da devamı diye yazdık.Kimse kendi başına iş yapmadı yani.
yerimseniben

HAAAAAAA!!!!!!!!!!!:uhm: TAMAM MADEMMMMMMMMa.s.

arkadaşlar ayrıntılıda ultrasyonda hemen hepimizin bebişlerinin cinsiyeti belli oldu hatta bana şöyle bir resim verildi

yinede insan şüpheleniyor ben bütün resimleri açtım bakıyorum karıştım valla nasıl dr bunlar ya

arkadaşlar ayrıntılıda ultrasyonda hemen hepimizin bebişlerinin cinsiyeti belli oldu hatta bana şöyle bir resim verildi

yinede insan şüpheleniyor ben bütün resimleri açtım bakıyorum karıştım valla nasıl dr bunlar ya

canım seninki erkek yav belli maşallah

evet benimkinin resmide böyle benimki erkek seninkide erkek bence. Yaa keisnlikle üçüncü bir doktara git bence. Ben olsam öyle yapardim.

eee kızlarr yeni topigimiz hayırlı olsunn bende film seyredip geldimm ya aranızda lost seyreden varmı. mehtapcım bende şaşırdım bak ben kendimden de şüphe etmeye başladım şimdi olabilirmiki gerçi ayrıntılıyada girdim ama.

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı ANAAA ŞOK ŞOKkafamçokkarıştı
AY BENİM EGE ECE OLMASIN KISSSSlaelaelaelaelae
AMAN OLSUN BEBİŞ BİZİM BEBİŞ İŞTE AMA HAKLISIN CNM YAA İİCENE OGREN BENCE YAA OFFF VALLA BENDE BI TUHAF OLURDUM YAAAA

EBRUU CNM 32. HAFTADA RAPOR ALACAM YA 37. HAFTADAMI ALMAK GEREK IKINCIYI ONU SOR BEN 35. HAFTADA İŞTEN CIKICAM OZAMAN ALSAM RAPOR OLURMU:uhm: AMA 35. HAFTA TAMAMEN BIRAKIYORUM İŞİ ONUDA SOLE OKİİŞŞ
:1hug:a.s.

serenim onu sorucam da alabilir derse sonuç olarak para alman önemli dimi yani 35 te aldın ve ayrıldın diyelim ki sen paranı alıp almayacağını mı öğrenmek istiyon tatlım

serenim onu sorucam da alabilir derse sonuç olarak para alman önemli dimi yani 35 te aldın ve ayrıldın diyelim ki sen paranı alıp almayacağını mı öğrenmek istiyon tatlım

EVET CNM AYNEN OLE 35 TE AYRILSAMDA PARAMI ALABILIYORMUYUM ONU Bİ SOR SANA ZAHMET :1hug:

merhaba kızlar!bugün son iş günüm:dance:pek üzülmüyorum aslında.yarın inşallah doktora gidip 8 haftalık doğum öncesi izin raporumu alıcam:sm_cool:artık sabahın 6 sında kalkmak yok!bütün gün grand tuvalet oturmak yok!:sm_cool:istediğim zaman yatıp istediğim zaman kalkabileceğim!!!!!Allah'ım hayırlısıyla kalan günlerimizi de tamamlamayı nasip etsin inşallah!Zaman geçsin geçsin ki meleklerimize kavuşabilelim hayırlısıyla!a.sUzunca bi süre forumu takip edemiycem galiba eşimi ikna edip eve internet bağlatabilirsek yine aranıza katılırım inşallah!Hepinizi öpüyorum şimdilik!:1hug:KK70:ualarımızı esirgemeyelim birbirimizden!Hoşçakalın!a.s.

merhaba kızlar!bugün son iş günüm:dance:pek üzülmüyorum aslında.yarın inşallah doktora gidip 8 haftalık doğum öncesi izin raporumu alıcam artık sabahın 6 sında kalkmak yok!bütün gün grand tuvalet oturmak yok!:sm_cool:istediğim zaman yatıp istediğim zaman kalkabileceğim!!!!!Allah'ım hayırlısıyla kalan günlerimizi de inşallah!Hepinizi öpüyorum şimdilik!Dualarımızı esirgemeyelim birbirimizden!Hoşçakalın!

CANIMMM SANA ŞİMDİDEN HAYIRLI DOGUMLAR SAGLIKLI BEBİŞ DİLİYORUM
NEGUZEL ARTIK EVINDE OLACAKSIN VE DINLENECEKSIN
İNSALLAH GUZEL VE RAHAT DOGUM YAPARSIN CNM BİZLER ICINDE DUA ET OLURMU BİZDE SENIN İÇİN EDECEGIZ BUNA EMİN OL
EŞİNİDE IKNA ET GEL YINE ARAMIZA BEN IKNA ETTIM BURDAN AYRILINCA INTERNETI KURDURUYORUM VALLAA:teytey:

OPUYORUM SNEİ KENDINE VE BEBEGINE COOOOKK İYİ BAK
BAY BAYYYYYY:icecream::1hug::1hug:a.s.:nazar:

:enbuyukkk::enbuyukkk:

EVET CNM AYNEN OLE 35 TE AYRILSAMDA PARAMI ALABILIYORMUYUM ONU Bİ SOR SANA ZAHMET :1hug:

SERENCİM SENİ ÜZMEK İSTEMEM AMA. SEN 32. HAFTA İZİN ALIP 35. HAFTAYA KADAR ÇALIŞABİLİR İZNİ ALIRSAN DAHA SONRASINDADA 35. HAFTADA İZNİNİ RESMİ OLARAK BAŞLATMAN LAZIM ONUN İÇİNDE ÇALIŞTIĞIN ŞİRKETİN MUHASEBESİNE ALDIĞIN EVRAKLARI VERİYOSUN ONLARDA SENİN SİGORTANI İŞ GÖRMEZLİK NEDENİYLE DURDURUYOR TAKİ DOĞUMDAN SONRA İŞE BAŞLAYACAĞIN GÜNE KADAR. İŞE BAŞLAMIŞTIR ŞU TARİHTE YAZISINI ALMAN GEREKİYOR DİĞER TÜRLÜ PARA VERMİYOLAR. SEN İŞTEN ÇIKMIŞ OLACAKSIN ZATEN DOĞUM ÖNCESİ. DOĞUM SONRASINDA NASIL ALACAKSIN O YAZIYI. SENİN İŞ BİRAZ ZOR GİBİ GÜZELİM YAA.:emir_bebek:

SERENCİM SENİ ÜZMEK İSTEMEM AMA. SEN 32. HAFTA İZİN ALIP 35. HAFTAYA KADAR ÇALIŞABİLİR İZNİ ALIRSAN DAHA SONRASINDADA 35. HAFTADA İZNİNİ RESMİ OLARAK BAŞLATMAN LAZIM ONUN İÇİNDE ÇALIŞTIĞIN ŞİRKETİN MUHASEBESİNE ALDIĞIN EVRAKLARI VERİYOSUN ONLARDA SENİN SİGORTANI İŞ GÖRMEZLİK NEDENİYLE DURDURUYOR TAKİ DOĞUMDAN SONRA İŞE BAŞLAYACAĞIN GÜNE KADAR. İŞE BAŞLAMIŞTIR ŞU TARİHTE YAZISINI ALMAN GEREKİYOR DİĞER TÜRLÜ PARA VERMİYOLAR. SEN İŞTEN ÇIKMIŞ OLACAKSIN ZATEN DOĞUM ÖNCESİ. DOĞUM SONRASINDA NASIL ALACAKSIN O YAZIYI. SENİN İŞ BİRAZ ZOR GİBİ GÜZELİM YAA.:emir_bebek:

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:HADİ YAA EGER OLE OLURSA GERCEKTENDE ZOR OFFFFFFFFFF AMA DOGUMDAN 1-2 AY SONRA PARA ALINIYORMUS NORMALDE 6 AY IZIN HAKKIM VAR YANİ İŞE BASLASAMDA BASLAMASAMDA 6 AYDAN ONCE PARAMI ALICAM AMA BEN YINEDE İİCENE ARASTIRAYIM SAOL CNM AY Bİ HALLEDEMEDIM SU SSK PARASINI YAHUUUkafamçokkarıştı

kizlar yeni topic hayirli olsun ,guzel haberler getirsin ..topigin ilk haberi benden .
az önce doktordan geldik ,bu aya kadar erkek bildigim bebegimin KIZ oldugunu ögrendim :1shok: :1shok: halimi siz dusunun ,sevinseemm sevinemiyorumda fisfisfis kafam allak bullak :bbo: cok kiz istiyordum ,5 yasinda bir oglum var bide kizim olsa derdim ama simdi ogrenmek cok tuhaf ...ee herseyimiz mavi mavi ..hatta bugun bebek arabasi falan alicaktik,yarinda butun eksikleri tamamlayacaktik ..simdi herseyi biraktik yasakkelime

4 aylikken turkiyede baktirdim cinsiyetine kadin %100 erkek pipisini goruyorum dedi ,hatta annem doktor hanim hic yanilma payida olamazmi dedi ..kesinlikle olamaz dedi..
simdi kendi doktoruma soyluyorum o zaman kesin dedi diye daha 4 aylikken oyle kesin konusmasi hos degil diyor ,ben kiz oldugunu soyluyorum diyor ..gelde alisvris yap simdi ..ben mecbur dogumu bekliycem ..dogumdada ilk orasina bakicam bakalm ne cikicak sansimiza :uhm: napicam kizlarr ben yaaa:sm_confused:

anammmm mehtap ya;
Türkiyede 4.ayında baktırdıktan sonra bi daha kimse bakmadı mı yahu.... Bana da hep erkek gibi diyolar ama yok kıız diyorum. Korktum şimdi ya...
Ama bana ayrıntılı ultrason doktoru da kız demişti.
Valla hayırlısı olsun canım.

X