2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

herkese iyi akşamlar
ben hastaneden öglen geldim dr pazar gününe yatışımı yaptırdı arkadaşlar çok üzüldümsenağlama ya hemen hemen 4 gün evde olmııycam pazar günü öğlen saat 2 de yatışım olcak artık ne zaman görüşürüz bilmem yarında işlerim var ancak bugün biraz takılabilirim sanırım buraya

serencimm canım çookkk geçmiş olsun aman dikkat et ama ( mavili)emelinde dediği gibi insan duramıyor işte bende dün mutfak dolaplarını sildim çok zorlandım valla neyseki herişim bitti yarın kendimi hazırlıycam misafirlerimde gelcek offf offf

aslıcım teşekkür ederim tel no istemişsin ama özel msj naasıl atılır bilmiyorum ki denedim msj kısmı kapalı diyor nerden açılıyor bilmiyorum:sm_confused: yardımcı olursan gönderirim elbette

duygucum inşallah geldiğinde okumuş olursan bebişinle ve ogluşunla saglıklı ve mutlu uzun yıllar diliyorum evlilik yıldönümüz kutlu olsun

gülcüm aman dikkat et ama son aylarda dr herhafta çağırmaya başladı senin dr pek anlayamadım ama sen ihmal etme bence

geçmişi hep okudum ama aklımda kalan bunlar arkadaşlar unutuklarım varsa kusra bakmasınlar bende bugün iki gözüm iki çeşmeyimsenağlama

Niye üzgünsün canım yaa anlamadım ben? bebeğine mi kavuşucan pazar günü?

yok canım bebeğime p.zartesi sabahtan kavuşcam ama ben önceden de kadın doğumda yattım ve hastane fobim var düşündükca kötü oluyorum :çok üzgünüm:

Korkma bak bu sefer çok hayırlı birşey için yatacaksın allahın izniyle....Eskiden ne için yattın bilmiyorum ama bu sefer bebeğini koklayacaksın...

Al benim doktordan da o kadar...Nst falan istemiyor, 15 güne bir gel diyor ama ben hayır haftaya gelicem diye ısrar ediyorum, nst yi eğer günün geçerse yada bebekte tehlike varsa yapılır diyor...:sm_confused:

Korkma bak bu sefer çok hayırlı birşey için yatacaksın allahın izniyle....Eskiden ne için yattın bilmiyorum ama bu sefer bebeğini koklayacaksın...

seda teşekkür ederim canım

ARKADAŞLAR SANIRIM BAYA Bİ SÜRE YAZAMIYCAM BU YOLDA BANA DESTEK OLAN TÜM KADER ARKADAŞLARIMA HAYIRLI DOĞUMLAR DİLİYORUM :CüvCüv:ALLAH HEPİNİZE SAGLIKLI Bİ ŞEKİLDE BEBEĞİNİZE KAVUŞMAK NASİP ETSİN

ASLICIM MAVİLİ EMELDEN İSTEDİĞİN BİLGİYİ ALABİLİRSİN

HEPİNİZ SAGLICAKLA KALIN HEPİNİZE CANIGÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM BANA MÜSADE ARTIK a.s.

gülden canım Allah sağlıkla bebişini kucağına almanı nasip etsin inşallahhhh
hiç fobi falan deme... hastanede de sadece bebişini düşün.... Ne güzl az kaldıbebişinin kokusunu duyacaksın hayırlısıyla inşallahhh
hihoyyyt

cnm sanada hayırlı doğumlar hiç endişelenme ne güzel bebeğin kollarında olcak 2 gün sonra hihoyyytne mutlu ssana .sen döndüğünde bebişinle evine biz seni yine böyle:CüvCüv:karsılıcaz.Allahım seni ve meleğini korusun:Saruboceq:dualarımız seninleea.s.

herkese iyi akşamlar arkadaşlar.iki gündür yoktum.
ilk gün evlilik yıldönümümüzdü,eşimle vakit geçirdik.(ilk kez böyle bi günde bakımsızlık abidesiydim)
ikinci gün ise misafirim vardı.
işte böyle.
yazıma veda yazısı gibi demişsiniz mommy'ciğim ,güzel doğum haberlerini aldıkça deli gibi seviniyorum ama ne yalan söyleyim heyecan ve sevincin yanında korku ve heyecan da kaplıyo içimi.sonra sizleri düşündüm..öye işte..
gülden nereye fıstığım.sonra eleceksin dimi.
ya benim evde bilgisayarımda yok sırf KK için bilgisayar alıp,int baglatcam..

iyi akşamlar tüm hamile arkadaşlar.........

umarım iyisinizdir bebişlerinizle

ben idare ediyoyorum sıcaklar kötü yapıyor sadece sıkıntım bu şükürler olsun yinede..........

eşim ve kız kardeşim ev düzenlemeyle uğraştılar bugün bende başlarında patronluk yaptım tabiii...........

kendinize ve bebişlerinize iyi bakın.......

Slm.herkese...Güldencim ne güzel hayatım bebişini almak için gideceksin bu sefer hastaneye kendini hiç kasma inşallah minik oğlunu kucağına alınca herşeyide unutacaksın,inşallah güzel haberlerle gelirsin büyük ihtimal sen geldiğinde ben hala doğurmamış olurum çünkü bazen en son ben doğuracakmışım gibi hissediyorum hayırlısı bakalım..
Alin canım sizinde geçmiş evlilik yıldönümünüz kutlu olsun,seneye inşallah bebişinizle birlikte dilediğince süslenerek kutlarsın,benimde bu sene öyleydi acaip bakımsızdım ve özel hiçbişey yoktu neyse inşallah seneye bebişlerle güzelce kutlarız..
Merve canım dr.a gidecekmişsin ya gelince hbr.ver yazımı okursan ok.canım nasıl geçti kontrolün diye

Duyguuuuuuu!
SENİN KADER ARKDAŞIN BENİM!
58 dim hamile kaldığımda veeeee
şu an taaaaammmm 80kg yummmm.
yaaaa
ben 59 u hiç geçmemiştim hayatım boyunca kendime inanamıyorum. üstelik daha 36 haftalığım.dolabımdaki herşey eski halime göre ve ben napcam biliyorum.hayatım boyunca kilo problemim olabileceğini düşünmemiştim..:1no2:

arkadaslar merhaba,
yine yorucu bır gun bıttı sukur..
gecmısı okudum bıraz.. bende suyumun gelısını yazamam belkı ama normal doğum hıkayemı tum ayrıntılrıyla anlatmak ıstıyorum.. :icecream:
Allah nasip insallah, hepimizin gönlüne göre versın.. gercekten sezeryan olan o kadar cok ki, sankı doğumun normal şekli oymuş gibi.. :sm_confused:
herkesın kendı tercıhı yada zorunlulugu tabi ama ben normali çok istiyorum yaa..epidural + normal kısmetsee...
bakalım 39. hft da bellı olucakmıs muayeneden sonra.. fisfisfis

Son düzenleme:
yaa herkesin doktoru her hafta çağırıyormuş ben
gıcık aldım şimdi benim doktordan ne yapsam haftaya ben geldim deyip bir bahaneyle gitsemmi???
Bana 8 eylüle randevu verdi yani normal rutin aylık randevu,yaa 15 gün sonra gel deyip bi suyuma bakmazmı insan,bir çatı muayenesi,nst,bunların hiçbirine bakmıyor benimki.artık doğuracam nerdeyse bana 8 eylüle randevu verdi.

aslıcıııım yeni evin hayırlı olsun canım...Bebişini güle güle büyüt içinde
Duygu tatlım senin de bebk beşiğine bayıldım,deliksiz bebek uykuları dileriiim...

Gül canım ben sana dün dedim ya benimkide aynı 8 ine gün verdi şurda herkes 15 te haftada bir giderken bizim daha gitmemize çok var,anlam veremiyorum eşime diyorum neden dr.bu kadar ilgisiz diye oda çok üzerine düşmeyelim dr.ne zaman dediyse o zaman diyo,benim sancılarımda çok oluyo zaten inan korkuyorum bi yandanda kötü şeyler düşünmek istemiyorum ama dr.herşeyede normal diyo bende çok gıcık aldım dertleri ne bunların paramı öyleyse Allah gözlerini doyursun inşallah bu süre zarfında bişey olmaz yani olumsuz

merhaba güzel annişlerrrrrrrrrrrrr...............
nasılsınız dün yazamadım evde temizlik vardı neyse tüm işler bitti tüller yıkandı camlar silindi...ohh çok rahatladım gerçekten..yazdıklarınızı okudum ve çok şaşırdım nasıl cam falan siliyorsunuz öyle yapmayın arkadaşlar yaa çok tehlikeli bir yerlere uzanmak ,yorulmak bizim için..kendimize dikkat edelim..
ben de dün ilk defa nst ye girdim yarım saat ve sonuçlarımızı beğendi doktorumuz haftaya bir daha istedi aynısından bakalım gidicez..
kızım da 2.750 g. civarıymış teyzeleri fazla kilo almamış geçen seferden bu yana yani belli olmuyor demek ki bu iş dedim..sağlıklı olsun da bakalım ..
güldencim sana da hayırlı doğumlar dilerim canımmmmmm..........
....

güldencim sana hayırlı doğumlar allah kurtarsın canım kolaylıkla sen döndüğünde belkide bikaç kişi daha doğum yapmış olur hepinizin hikayelerini merakla beklicez

güldencimm Allah hayırlısı ile bebişini kucagına almak nasip etsin güzelimm.mavili Emelcimmm Güldenin tlfnunu bana özelden msj atabilirmisinn tabi kendi tlfnumaranıda tatlım sana zahmett. Güldencimm güzel haberlerini bekliyoruz güzel annem yanında olamasakda gönlümüz seninle.

ohhh ebrucumm maşallah bebişimizee. sende evi temizlemişsin ohh mis gibi güle güle kirletin artıkk.
gül canımm tşk ederimm. inşllah sende hayırlısı ile bebişini alıp istda yeni evinde güle güle büyütürsün canım benim. bu arada benim dr 36.haftamdan sonra haftada bir çagırmaya başlamıştı ve o haftadan sonra her hafta nstye girmeye başladık.
betülcümm bende normal yapmak istiyorum ama bakalım biz son 10 günümüzü alıyoruz önümüzdeki hafta çatı kontrolü var bebiş biraz iri kafalı ve kilolu görünüyordu eger öyle olursa sezeryan olma ihtimali yüksek Allah hepimize hayırlı dogumlar nasip etsin..
arkadaşlarr unutttugum arkadaşım yoktur umarım. her gece oldugu gibi bu gece uyku tutmayan saat biraz erken oldu. bakalım kaça kadar ayakta kalacagım.

herkese günaydınlar güzel eylül anneleri en erkenciniz benim heralde dün gece de uyku tutmamıştı kaça kadar dolandım durdum evin içinde hava da sıcaktı sabahta 7de uyandım kahvaltı hazırladım kocişi yolladım giriyim bi bakıyım kim var kim yok dedim ama daha herkesler uyuyo heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…