2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

günaydın kızlarrrr
aslında sabah 7 de uyandım ama ağlayarak uyandım,aslında hiç uyuyamadım bütün gece,daldığım bir buçuk saattede kabus görmüşüm, (((
hala etkisinden kurtulamadım(
doktora gitmiştik ve ultrasonda kızımın kalbinin durmuş olduğunu (Allahım korusun) söylüyordu doktor
amannnn valla ağla ağla gözlerim şişmiş, eşimi yolcu ettikten sonra tekrar uyumuşum,şimdi uyandım ama hala etkisindeyim kızlarrr

Canım evime arabayla 5dk uzaklıktaki Keçiören Eğitim Araştırma hastanesinde yapıcam doğumumu.Doktorumda giriyormuş.Hastane o kadar temizki birde ilgililerki.Çok memnunum şimdilik.Umarım doğumdada memnun kalırım.İkinci doğumumada Allah nasip ederse Lokman Hekim hastanesini düşünebilirim.Ssk ile olan yeni anlaşmalarına göre muayene ücreti 9 ytl normal doğum 350 ylt imiş.Bir çok insanda çok memnun.Diğer özel hasteneler gibi en ufak şeyde sezaryene alalım durumuda yokmuş.Normal doğum oranı yüksek bir hastane.O zamana kadar zaten neler değişir bakalım....

gülşahcım tesekkur ederım canıma.s.gecelerı aynı sancıları bende yasıyorum dun oyle bır uyandımkı sankı kasıklarıma bırısı bıcak saplamıs gıbı...allah korusun dıkkat etmek lazım kendımıze su son zamanlarımızda...

sarıkanarya;allah hayıra cıkarsın bende ara sıra oyle kabuslar goruyorum ınsan cok kotu oluyor bılıyorum son gunlerde cok normalmıs..allah korusun meleklerımızı bıze bagıslasın saglıkla sıhatle ınsallah...:Saruboceq:

anladım canım..o tarz ağrılar da normal şu sıralar çünkü son aydayız..artık yalancı doğum ağrıları, kasılmaları olurmuş dr un söylediğine göre..eğer ağrılar kasılmalar periyodik olarak belli aralıkla düzenlii ise o zaman gerçek doğum sancısıdır dedi :bbo: onun dışında düzensiz giren ağrılar rahimin kendini doğuma hazırlamasıymışş..

Cahil cesareti benimki tek cesur olduğum şey bu tür işler.Başka konularda cesaretin c si yok bende.Birazdan nstye giricem onda bile heyecanlanıyorum hastanenin yazısını görsem kalbim güm güm atıyor.Azıcık cesaret azıcık ferahlık diyorum ama olmuyor.Evde sinek öldürmeye cesaretim yok:roflol: Olmayacak işlerde kullanıyorum cahil cesaretimi.

kızlar ben cıkıyorum kac gundur bılgısayarı ıstanbula tamıre gondercez ben hep ertelıyorum esım bugunde gondermezsen kalır soylıyım dedıbende bırazdan paketleyıp kargoya verıcem..artık ne zaman gelır bılmıyorum..hepınızı cok ozleyecegım..sakın ben gelmeden dogurmayın ona gore:roflol:
ınsallah uzun surmez gelmesı...
cok opuyorum hepınızı saglıklı gunler dılıyoruma.s.

Saol canım galiba dediğin gibi zaten sürekli olsa o zaman tehlikeli ay inşallah Allah ım bu sancılarada dayanma gücü versin,tabi artık son ayda olunca herşey normal,kramplar ağrılar neyse ya şimdiden düşünmeyelim böyle şeyleri...Ay benimde çok işim var ben bu işleri nasıl halledicem bari bugün bi evi süpürmeye çalışayım,annem ben gelince temizlik yaptıralım diyo tabi bebiş temiz eve gelsin,zaten anneminde yapacak durumu yok en iyisi birini tutmak,bu arada hurma yemeye başladım merve günde 2 tane yiyorum bakalım inşallah faydalı olur

Vallamı kız,ilahi korkma bişey çıkmaz inşallah gir bakalım nst.ye gelincede bildir durumunu,sen yinede şu ev işleri konusundada bu kadar cesaretli olma gülüm bak son zamanlar kendini koru,seninkide nasıl kaynanaymış anlamadım valla o oyunda sen şu halinde temizlikte çok ilginç ya:roflol:

Duygu geri çabuk gel oldumu,bide havuz yerine denize gir valla benim yerimede iki kulaç at:roflol: öyle özledimki yüzmeyi aahhh ahhh,neyse duygucum şimdiden iyi tatiller kendini çok yormaa.s.

hım bende yakın sayılırım keçiörene ama aydınlığa daha yakınım...bende istedim önceleri ama eşimin çalıştığı kurumla anlaşması yok 350 ise bişeyde değilmş ben halen karar veremedim bizim emekli sandğı birazını karşılasın istiyrm kurumum ama bide gidip orayla görüşcem bende bilkentteki atatük has. düşünmştm ama yenidoğan servisi yokmş araştryrz bakalım....gamyoncuiremsu

amin canım inşAllah dayanma gücü verir Rabbim kolayca doğumlarımızı yapar bebişlere kavuşuruz :CüvCüv: annen ne zaman geliyor canım ne güzel yalnızlıktan kurtulacaksın sen de fazla yorma kendini annenin dediği gibi yaptırırsınız tertemiz bebişi karşılarsın yuvanızda canım :sm_cool: ben de yiyorum hurma inşAllah faydasını görürürüz doğuma giderken de yiyin diyorlar ..tabii unutmazsak o telaşla hihoyyyt :dance:

elif hoşgeldin şimdi daha iyisindir inşAllah..
rüyan hayır olsun inşAllah..
Allah göstermesin kimseye öyle birşeyii..

Yok kız bişey çıkacağından değil,geçen pek bi uğraştılar aç gözüküyosun silik çıkıyor dediler,sonrada kağıt bitti baştan yaptılar derken pek bi tutuldum.Bide hastane ortamı oldum olası geriyor beni.Bazen evde kendi yatağımda doğum yapmayı çok istiyorum ama tüm ekipman olacak bizde...Amma abarttım ay doktorlarda Emeli doğurtmaya gidelim diyorlardı.

hımmmm mavi ben seni şu özel keçiören has.diosun sandım hım şimdi şarj ettm anladımm sen sanatoryumda vardı yanlış hatırlamıosam orasımı bide şey dicem özel dr. göründün mü önce sen cnm ben önceleri şu problemli zekai tahiri düşünüymkötükedihüso dr umda ordaydı ama orayı bıraktm başta hata ettimklava: yani şimdide hastane arıyrm anlıcan

Hazırlanayımda gideyim.Oğlum yine diriyo her tarafını etlerimi acıtıyo kereta.Hoşçakalın kızlarrr..

cnm ağlama ya hamilelikte böyle rüyalar görmek normal.kötü seyler düşünme iyi düşün.ben de uyuyamiyorum özellikle sıcak yüzünden.bi hafta önce oğlumun bütün esyalarını yıkadım sonrada yattım şeytan rahatdurmadı ttabi aklıma geldi ya şimdi doğum yapacak olursam cocuga ne giydirecez herseyi ıslak diye ve tümgece rüyamda kıyafetlerle uğrastım kurutmaya calışıyom kurumuyo yenilerrini almaya kalkıyorum para bulamıyorummm sabah kalktığımda ohh dedim doğurmadım

serencim emelcim masallahbu ne güç ben zor kalkıp haftada bir süpürüyom valla cam falan twemizlenmedi daha ancak bi misafir gelecek olursa bi güç geiyo yapıyom herseyimi aman yormayın kızlar kendinizi sonuna geldik Allah korusun ters bi durumla karsılasmayalım

Zekai Tahir hastanesine ikili tset için gittiğimde ağlayarak çıkmıştım hiç sevmemiştim orayı nasıl sertler nasıl soğuklar.İyikide gitmemişim.Özel doktora 6. aydan beri gidiyorum.Gel sende burda doğur kız.Valla mis gibi hastane.Gerçi bu ara zekai tahırden dolayı kalabalıklaşmış biraz.

Mervecim annem daha eylülde gelecek benim doğum şimdilik eylül sonuna doğru gözüküyo ya aslında bi dr.la konuşalım ona göre çağırıcam,doğumundan 10 gün önce gelirim 1 ay kalırım diyo bakalım net bi tarih belli olsun bende çağırırım temizliği filan yaptırırız şu yalnızlıktan kurtulucam inşallah bu zor günlerimde çok kimsesiz kaldım ama oğluşum gelecek inşallah o zaman benim yalnızlığımda biter,hurmayı bende tüketüyorum inşallah işe yarar doğumdan öncede hatırlarmıyız sence o ruh haliyle,umarım hastane çantasını falan unutmayız diyorum

kızlar nst ye hiç bağlanmayan var mı
ben hiç bağlanmadım niye acaba
her hafta iki hafta da bi dra gidnler var armızda ben temmuzun son haftası gittim ağustosun son haftasoı ngel dedi yarın gidecem aslında kontrollerde cok ilgili ama ne biliyim ben burdakileri okuyuncada cok mu ilgisiz acaba diyorumm:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…