2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

canım benim ızgara tavuk ye mutlaka. ama yağda kızartılmış tavuk yeme, sonra kızartma patates patlıcan yani yağda kızartılmış her türlü yiyecek zaten vüvuda bebeğede faydası yok yağda kızartılmış şeylerin sonraa hazır meyva suları bebekk için faydalı değil hiççç onlarıda kes kola meselaaaa hiç içmeee bak nasıl kkilo alman durı-uyor. ama vitaminli be proteinli şeyleride tüket bebek beslensin tahılllar meyva sebze et tavuk, mutlaka yeeee.a.s.

dondurma da yasaktır demı aytencım tatlı olarak bır tek meyve yanı demı?

aslında ben yemekten degıl abur cuburdan kılo alıyorum tatlı dondurma meyve suyu falan cok tuketıyorum zaten yemek yemeye yer kalmıyor.
bebek ıcın sut peynır meyve sebze onlarıda tuketıyorum..sonucta ıste boyle 1 ayda 3.5 kg almısım((

a.s.cokacimcoook İNŞALLAHHH UYGULAMAYA GEÇERSİN CANIM

ya kızlar
su yukarda bannerde tatıl vıtrını dıye bır sıte var goruyormusunuz???
bız o sıte tarafından gecen sene dolandırıldık tatıle gıttık felaket seyler yasadık...
aman gozunuzu seveyım sakın bakmayın bıle...elımde belgelerımız hala duruyor..mahkemelık olduk tam 1 sene ugrastık en sonunda aldık paramızı...
ben sımdı burdakı ınsanları bununla ılgılı uyarmak ıstıyorum ama nereye yazıcam bılmıyorum bılen varmı??

Neden yolun var? İstanbulda bir sürü hastane var korkma...Mutlaka sana yakın olan bi tane vardır...Yada illa uzaktaki hastaneyi tercih ediyorsa da korkma ilk doğum 8-12 saat sürebiliyormuş...:CüvCüv:

aynı telaşlar benıde sardı bebegımın erken gelmesınden cok korkuyorum her ağrı gırısınde bır yerıme lutfen gelme bebegım bıraz daha bekle az kaldı dıye konusuyorum onunla:asigim:
annelık ne kadar degısık bır duyguymus...hanı hep derler ya anne olunca anlıcan dıye...gercekten oyleymıs..daha kucagımıza bıle almadan onu koruyup kolluyorsun onun ıcın atıyor yuregın...onun ıcın neler yapabılcegını dusunmekle gecırıyorsun zamanını...gelecegını bıle dusunmeye baslıyorsun sımdıden...bazı geceler onu kaybetme korkusu dustumu ıcıne gozlerınden suzuluverıyor yaslar...alev alev yanıyor o an ınsanın ıcı...
dogmamıs bebegım, senı sımdıden cok ama cok sevıyorum lutfen tam zamanında gel bız senı ıste tam o gun yanı gelmen gereken gun dört gözle beklıyoruz meleğim...

Evet duygucum aynı hisleri bende yaşıyorum onu kaybedersem diyorum aklıma geliyor allahım sen evlerden uzak tut yarabbim diyorum... kuzularımıza o kadar yaklaştık ki gün sayıyorum resmen.Terhis edeceğim günü bekleyen asker gibiyim , yada mapus mahkumu gün sayarya hani, günler geçmek bilmez aynı onlar gibiyim, meleğim kuzum canım kızım ne olur zamanında sağlıkla gel..

slm kızlaarrr.... dün gece apar topar hastaneye gittiikk doguruyorum diye .))) 2 saat sonrada eve donduk .)) kendime cok guluyorumm artık her sanıcyı dogum sancısı zannediyorum.. sezeryan yapacaım halde dün oyle acil gidince şu çatı muayenesi dedikleri seyi yaptılar acılma varmı diye baktılar bide. hic acılma yokmus normal olarak...zaten pzt son gidicem doktora anestezi uzmanıyla fln goruscez..niye boyle aceleci davranıyorum bilmiyorumm dogsada kurtulsam die dusunuyorm heralde .)

herkese merhabalar herkes iyidir umarım geceleri uyku problemi hepimizde var sanırım bebkler gelmeden alıştırmamı yapıyordu nedir valla öle derler vücut otamatik annelige hazırlarmış kendimi
mujdes geçmiş olsun canım umarım hayırlısıyla vakitli gelir günümüz yaklaştıkca her sancıda panik yapıyoruz :)
benim heycan dorukta son 3 gün

müjdecım gecmıs olsuna.s.hepımızde aynı panık basladı gun sayıyoruz artık...
umarım meleklerımız bızı uzmeden zamanında saglıkla gelırler...

süper ya 3 günün mü kaldı şimdi cok heyecanlı hihoyyytsıra aslı da sanııyordumm ben

merhaba güzellerrr
benim geceler kabus oldu artık
sancı desem değil galiba ama gecenin bir vakti karnım taş gibi oluyor uykumdan uyandırıyor beni resmen
sonra kalkıyorum evin için dolanıp duruyorum
söylemesi ayıp gaz sancısı gibi oluyor
sonra sabah uyanıp birşeyler yiyince afedersiniz wc ye zor yetişiyorum
ishal gibi(
bunlar erken doğum belirtisi olabilirmi kızlaarrr((
korkmaya başladım

inşallah zamnında olur ama erken dogum belirtisi olduğunu sanmıyorum canım bende geceleri hiç uyumuyorum karnım kabartıyor sürekli gaz sancında yediklerinden olabilir yada sıcaklarda içini ferah tut ama kendini de kontrol et tabi a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…