2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

benimde başım ağrıyor yatıcam sıcaktan nasıl olcek bilmiom ama çoook uykum varrrr balkona bir yatakmı sersem ne etsem:roflol:

hepinize iyi geceler iyi uykularrr bebişlerinizede tabiiii allah onlara sağlık sıhhat bol vitamninnn versinnnn

kızlarr ben yine gece nöbetindeyim.. bu arada akşamda netimiz geldii. artıkk aranızdayımm ve çok mutluyum. şuan kimseler yoktur sanırımm.

herkese günaydınnlarr şu kış gelsede biraz serinlesekk artık eridik bu yaz rabbim şu doğanın dengesini düzeltir inşallah tüm insanlık rahat bir nefes alır inşallah hava su toprak hepsi berbat biz mahvettik tabii yine hepsini bari çocuklarımıza öğretelim toprak hava ve suyun değerini kızlarrr eğitim annede başlarrrrrrrrrr

hicrancımmm günaydınnn canımm bakıyorumm erkencisinn ben uyuyamayanlardanımm geceden beri ayaktayımm bugünde annem geliyor birazdan onu almaya gidecegim.. bebişimizede maşallah güzelimm pek güzel çıkmışş

günaydin canim aynen öle yaww uyumak ne mümkünnn sicaktan sular başimdan aşaği doğru akip duruyor heppp yüzüm hep yikamiş gibi insanlarla tokalaşmaya çekinir oldummm ne bu kadinin hali dicekler diyee
gözün aydin annene kavuşuyorsun yineee iyisin iyiii tabii doğum yaklaşti anneler gelecek artik yanimiza benimki bana yakin istanbulda o da zaten ama kalp hastasi ve kizkardeşim öğretmen okul açilinca onun kizina bakacakk yani doğum yaptiğimda yeğenime bakacak kimse olmadiği için yanimda fazla kalamicakkk
bu arada okullar 17 eylüldemi açiliyordu yawww

günaydın hepinize eylül annişleri..
mutlu sağlıklı veee serin bir gün geçirelim inşAllah..
herkese sevgiler Şeniz

günaydın arkadaşlar....gece 2,30 da girdim siteye ama kimsecikler yoktuu ben bu hafta izine çıkıyom artık aslında daha 34 haftadayım ama olacak gibi değil dayanamıyorum çünkü sıcaklara daha fazla bir de yolum var bir saat yollarda doğuracakmışım gibi hissediyom valla...inşallah gün güsel sorunsuz ve çabuk geçer

kızlar günaydııınnn..........
aslıcım hoşgeldin canım yerleştin mi aklım hep sendeydi bende 6 aylıkken taşındım çok zor olmuştu sen nasıl taşındın kim bilir?
neyse annen geliyormuş dinlenirsin birkaç gün sonra ıngaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yaaaaaaa ne bu sıcaklar ya huuuuuuuuu insan bayılajakkkkkk gibi oluyorrrr bir hada ki sefere kıslar kışa denk getirelim biz bu olayııııı hamilelik yaza gelinceee zor muşşşşşşşşşşş

Ya valla mürekkepbalığı, şu NST'lerde bile heyecanlanıyorum nefesim kesiliyo sanki... :Saruboceq:Bide annemi babamı falan orada görürsem , bide babamda ağlar benim ya... Onu bi tek ben evlenirken evden çıkarken ağlarken gördüm. Hiç kıyamaz bana, arkadaş gibiyiz . Ama orada ağlar işte, onu görürsem hiç toplayamam kendimi ya..
Bide eşimi görürsem ağlarken çok kötü olurum. Eşim çok serttir aslında ama aslında içi bendende hassas. Bana ben senden çok ağlarım diyo. Ayyyy ikimizin bi parçası olacak ya, bize benzetecekler ...Ne bileyim ya çok tuhaf hissediyom bunları düşününce...
Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin. Vatana millete de hayırlı evlatlar olsunlar...

günaydın kızlarrrrr herkese guzel bır gun dılıyorum:)
gece bende sabahcıydım hıc uyumadım klıma calıstıgı halde ustumde sureklı bır huzursuzluk vardı...hep bırseylerı kafama taktım en sonunda sabaha karsı dalmısım...
hızla kılo almaya devam edıyorum cok moralım bozuluyor..hıcrancım senın kılo alman durdu demı??hatta verdın sanırım..nelerı kes dedı doktor.surda 24 gunum kaldı barı bende dıkkat edeyım bıraz...

ayy evet yaa bende kesin ağlarımmmm eşimi düşünemiyorummm ne yapar eder insana rüya gibi geliyor hala bakalım doğdukları zaman allah kısmet edrse gerçek olduğunu daha iyi anlayacağız:sm_cool:

kader arkadasım nuraycım senın nasıl kılolarınla aranbır ara bız senle aynı hızla gıdıyorduk ben hala devam edıyorum:))

kader arkadasım nuraycım senın nasıl kılolarınla aranbır ara bız senle aynı hızla gıdıyorduk ben hala devam edıyorum:))

duygucum ben de geçen ay 1 kilo verdim bebeişim kilo almıştı bu ay ne kilo almışım ne vermişim bende şeker olduğu için yediklerime dikkat ediyorum sana söyliyeyim istersen.
1- ekmek hamur işi bisküvi cips kek börek ıvır zıvır yemiyosun
2- şekerli yiyeceklerin hepsinden uzak duruyosun
3- meyveyi bol tüketiyosun karpuz falan yiyebilirsin mesela çünkü şekerinide dengede tutman lazım sende şeker yok çünkü
4 bol bol salata ve sebze yemekleri yiyosun. kesinlikle kızartılmış hiç bişey yemiyosun
5- her öğün ikişer dilim una kepekli ekmeği yiyosun çünkü en vitamini bol olan güvenilir kepek ekneği uno
6- sonra cola hazır meyva suyu falan gazozo bu tür şeyleride tüketmiyosun

yani anlayacağın vitamin ve protein bol tüketiyosun karbonhitratlı şekerli şeyleri tüketmiyosun:1hug:

yani dondurma falanda yasak tatlıda demı:çok üzgünüm:
kızartılmıs derken mesela tavuk ızgara falanda olmayacakmı?
ben cok meyve suyu ıcıyorum hazır yanı hem ıyı bır sey olmadıgını bılıyorum hemde ıcıyorum yaaa:çok üzgünüm:ne olcak benım bu pıs bogazlıgım..
bende alıcam uno kepeklı...
tesekkur ederım aytencıma.s.

aslı hoşgeldin iyi günllerde oturun yeni evinizde
ne güzel takvimde 9 günün kalmış görünüyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…