2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ayyyyy demek derya aldı bebişini kucağınaaa ya kim bilir nasıl sevinçlidir ay bak bende heycanlandım şimdi allahımmm darısı tüm doğurmayanlara nasip etsin çok sevindim onun adına hoş
gelmiş duru bebek hayata zamanda geçmiyo ki yahu...ne güzel o kurtuldu inşallah doğumu güzel geçmiştir
güle güle büyütsün bebişini
kızlarrr allah bi avazdada bizi kurtarsın inşallah

canım benim hamilelik şükürler olsun iyi geçiyor tabii ağırlaştım çok gece yatarken hareket etmek kalkmak zor oluyor ama olsun bunlar zor güzelikler........................:dance:
geri sayım başladı en fazla 20 günüm kaldı şuanda 33 hafta içindeyim 36 hafta bitimi alınacak sanırım eylül 2 gibi dr.gideceğiz dr. doğum planı yapacak hangi gün olacak diye ......
takvim geriden geliyor düzeltemedim..............kaydirigubbakcemile

epidürel sezeryan olacak canım :CüvCüv:

Ay bende istiyorum yaaa biran önce doğsun istiyorumm....

Betülcüm inşallah sinavlarini geçersin bak bu kadar hamile senin için dua ediyor bence geçeceksin....

bana ne bende bebişimi kucagımda istiyorum yaa-tatlicadiarzu-
derya şimdi kucagında seviyodur bebişini.allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.darısı bizlerin basına olur inşallah agız tadıyla.....:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
cok sevindim şimdi 3 tane bebişmiz oldu.umarım arzuda iyidir bebişyle.en kısa zaman da resimlerinide görürüz.......

Ayyy bende artık sevmek koklamak istiyorum ya... Minnacık çoraplarını giydirmek istiyorum ya.... SAnıyorum ben kucağıma aldığımda çok ağlayacağım. Hatta sezeryane girerken de ağlayacağım...Allah yardımcımız olsun...

Kızlar ben 4'te çıkacağım işten, toparlanayım.Yorgunum bugün erken çıkayım bari..
Herkese iyi akşamlar. Bebişlere iyi bakın.
Bye

kızlar benden dualarını esirgemeyen tüm arkadaslara cok teşekkür ederima.s..eşimin yurt dışı görevi tümden iptal oldu kimse bi yere gitmiyor.cok mutluyum cokkkkkkkkkkkkhihoyyytkaydirigubbakcemile2hihoyyyt

kızlar benden dualarını esirgemeyen tüm arkadaslara cok teşekkür ederima.s..eşimin yurt dışı görevi tümden iptal oldu kimse bi yere gitmiyor.cok mutluyum cokkkkkkkkkkkkhihoyyytkaydirigubbakcemile2hihoyyyt

gözünAydın canımmm hihoyyythihoyyyt

ohhhh şükür gözün aydın canım Allahım ayrılık kimseye vermesin
sevindim inan :1hug:

ooyoy:çok üzgünüm:hele benim gözlerde fıskıye var sanki........çizgifilmlerde fışkırtıyolar ya öylesi ağlıyorum bi sürü şeye..sanırım bende vara yoğa heleki doğum öncesi ve uzunca bisürede sonrasında zırliicam sinir oluyorumbu halime guya güçlü duruyorum ilk bakışta sonraa mantarsporsenağlama

Bende sevindim senin adına canım.Gözün aydın..Ya bu arada bende doğurmak istiyorum artık yaaaaa çok merak ediyorum kime benziyo nasıl bişi acabaaaaa:CüvCüv:

merhaba kızlarrrr
derya cım kuzusuna kavuşmuş demekkkk:)))))
süpper bir haber bu
arzu nasıl acaba?onlardan haber alabilmek için girmiştim nete,akşama ağır misafirlerim var:))hazırlık yapıyorum,kayınbiraderimle müstakbel eşi evimize teşrif edecekler:)))ortalığı topluyorum kek poğaça falan yaptım...

zeos cummm canımm senin için çokkk sevindim valla, yavrunuzu birlikte karşılayabileceksiniz:))))gözün aydın canımmmm

Bende sevindim senin adına canım.Gözün aydın..Ya bu arada bende doğurmak istiyorum artık yaaaaa çok merak ediyorum kime benziyo nasıl bişi acabaaaaa:CüvCüv:

valla hepimiz aynı şeyi merak ediyoruz galiba canımm:))
benim aşkımı başka bir telaş sardı ama:))
doğumdan önceki birkaç gün izin alacakmış,baş başa geçireceğimiz son günlerimizmiş,ne yapmak istermişim onu düşünüyor:CüvCüv::1hug:
sanırım oda korkuyorrr

ben çok stresi ve heycanlıyım ama ogluşum sanırım bana benziyor dr en son ultrasyon fotoğrafını eşime verirken güldene bak buna bakmana gerek yok anneye benziyor demişti
5 gün sonra görcez bakalım kime benziyorkaydirigubbakcemile2:teytey:

Benimkin de var o tedirginlik..İzne ayrılıcak zaten.Dün gece sıkı sıkı sarıldı son günlerimiz böle 2 kişilik diyekaydirigubbakcemile3 karnımı okşayıp sevmesi yokmu hele....kulağını dayayıp dinlemesi,bişeyler söylemesi...aşkım benim yaaaaaa...kocacım benimmmmmm:asigim:

ooo daha gelmeden gözü korktu desene neyse bence sende bu anların tadını çıkar hihoyyyt

zeos senın adına cok sevındım canım..
Allah duydu dualarını bak gıtmıyor esın ne guzell.... :1hug:

Allahım karnımızdakı gunahsızların yüzusu hurmetıne hepimizin gönlüne göre ver dualarımızı kabul et,
hayırlı kolay doğumlar nasip et, evlatlarımızı bızlere bagısla, guzel gunlerını göster, bahtlarını acık eyle,
benım gıbı derslerınden gecmek ısteyenlere yardım et, dertlilere deva, hastalara şifa, borçlulara eda nasip eyle, göz acıp kapayıncaya kadar bebeklerımızı kucagımıza saglıkla alacagımız gunlerın gelmesını nasip eyle, yavurlarımızın gelısının hayırlara vesıle olmasını nasıp eyle, sezeryan olan arkadaslarımızın acılarını dındır,
normal dogum yapanların sancılarını hafıflet ınsallah.. :Saruboceq: ( AMİNN!! )

içimden geldi kızlar..

Son düzenleme:

benim eşim saglıkçı olunca karnımı severkekn tedirgin oluyorum bebege bişey olcak diye.kızıyorum yavruma ne yapıyosun diyorum.o nedenle uzaktan seviyo kocacım.bi laf vardır askların en güzel uzaktan sevmekmiş kaydirigubbakcemile3

erkekler hayatlarındaki büyük değişikliklere bizim kadar kolay adapte olamıyorlar, önce evlilik zor geliyor sonra çocuk sahibi olmak,ama alıştıkları zamanda ayrılamıyorlar
benim aşkım öyle en azından, şimdiden uykusuz geceleri falan düşünüyor, hatta sokakta ANNNEEEEEEEEEEEEEEEEE diye gıcık sesle bağıran çocukları duyup bizim kızımız böyle bağırmasın olurmu falan diyor:))))
bir keresinde; arabada gidiyoruz, emniyet kemerini takmadım,alttan gelen kısmı ani frenlerde bebeğimi sıkıştırır falan dedim,takmıcam dedim, kızdı, şimdi benim için önemli olan sensin dedi,yani haklıydı aslında ben Allah korusun ön camdan uçsam meleğimde iyi olmaz dimi?aşkımmmm çok düşüncelidir kızlarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…