2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

ee benimde sata göre 27 eylül ama beni haftaya çağırdı ondan sonra haftada bir dedi senin dr niye seni ölee çağırdı:uhm:

Ay bilmiyorumki canım benim dr.çok aşırı rahat valla sancım gelse umurunda olmayacak adamın,bebeğin durumu iyi dedi aslında kritik zamanlar daha fazla ilgilenmesi gerek ama 8 eylül son kontrol diyo ondada çatı muayenesi falan yapacakmış o zaman kesin söyler heralde tarihi bana kesin hiçbişey demiyo herkesin bi tarihi var ama benim kesin değil tarihim bile

Meltem ben de anlamıyorum hiçç
sata göreyse eğer ben 41 haftalık doğum yapacam

ay fil gibi nerdeyse,:roflol:sanmıyorum ya ben 39. haftamda bekliyorum.

Canım ben doktoruma sordum,doğum bebeğin ultrasonundaki gidişatına göre bekleniyormuş.Doktorunun sana 20. haftalarda söylediği tarih sat tarihine göredir.Ama gelişimi önde gittiği için sat tarihini beklemeyebilir bebek.

Benim bebişinde gelişimi önde ama adam hala ilk söylediği tarihi veriyo,peki neden o halde haftamı önde söylüyo hep bunu anlamıyorum işte neyse bi dahaki sefere inşallah kesin belli olur

iyi geceler hamişler............
duş aldım yoksa yatılacak gibi değil yatacağım şimdi ....
ama yatmadan sizlere bir bakayım dedim........
hepinize allah rahatlık versin bebişlerinizi rüyanızda görün inş................

canım aslolan sat tarihine göredir doktor fazla sölüyorsa bu bebeinin önden gittiği anlamındadır yani gelişimi fazla demektir benimkide 1 hafta önden sölüyor bazen bu sonuncuda 4 gün farketmişti ama doğum tarihi hep sata göre 40 hafta hesaplıyorlar fakat 40 haftada doğum yapan %10 gibi falan yanii genelde 39 haftada oluyormuş doğumlarrr zaten sezeryanıda o yüzden 38 hafta olarak alıyorlarr

kızlar benim takvimim 5 gün geriden geliyor nasıl düzelteceğim bana yardım edermisiniz??????????

bende sıcaktan bunaldım ama uykusuzluktan artık göz kapaklarım kapanıyor ben kaçıyorum herkese iyi gecelerrr

iyi geceler arkadaşlar...ben yatıyorum..yarın saat 7-7.30 da hastanede olacağız..kan tahilili yapılacak..saat 9.00 da szeryana gireceğim....dua edin kızlar...ben hepinize ediyorum...

allah yardımcınız olsun cyıldız ve derya..delikızında gözüaydın olsun..ama 38 haftalık bebek neden 6gün küvözde kaldı sıkıntı nedir merak ettim...ben bugun yemeği fazla kaçırınca kayınvalidemin yazlıktaydık açık hava mangal derken bi fenalaştım tüm vucudum şişti..nefsimin kendime eziyete varıcak kadar zayıf oluşuna bikezdaha öfkelendim..allahın gücüne gitmesin ama hem bendeki bu irade zaafiyeti hem fiziki koşullar hareket kısıtlığı takık psikoloji derken yoruldum artık..eşim bile dün yolda yürürkenki halimi görünce boş bi anında doğsun artık yaa deyiverdi..allahım sen emeklerimizi zayi etme..hasletlerinizi yazmışsınız saç boyamak makyaj giyim..oofof..selülit denizi olmuş bacaklarım ..çatlayan kılcal damarlarım.. sarkaça dönen göğüslerim.. gıdığım la ben ıssız bi adaya düşmenin bunların hayalini kurmaktan daha hayırlı olcana inanıyorum :)) enazından bi sene .....................

GÜÜÜNAAAYYYDDIIINNNNNN kızlarrrrrrrr şafaklar yakınlaşıyor heyecan doruktaaa bugün bizden iki kişi bebeğine kavuşuyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr öle değilmi

Son düzenleme:
iyi geceler arkadaşlar...ben yatıyorum..yarın saat 7-7.30 da hastanede olacağız..kan tahilili yapılacak..saat 9.00 da szeryana gireceğim....dua edin kızlar...ben hepinize ediyorum...

allahım kolaylı versin inşallah kolay atlatırsın bugünü ve ameliyatııı bebeğinle aramıza dön hemennn

canım hoşgeldin görmemişim ben seni hay allah ..
üzme kendini düzelir o kemiklerde bişey olmadıkça düzene girer benim arkadaşımın bebeği kolunu hiç oynatmıyorduu normal doğumd sorun çıkmıştı fizik tedavi ile 6 ayda düzeldi kolu çok şükür allah beterinden saklasın kiloda alır merak etme sen itina ile yemek saatlerini kontrol et dikkat et yeter benim kızım 2,600 doğmuştu 38.haftada çok şükür atlattık o günleri kimse benim kadar çekmemiştir benim kızım ayrıca böbrek hastasıydı 7 yaşına kadar hastanelerden çıkmadık çok şükür 7.yaşından sonra iyileştiii anlayacağın allah güç kuvvet ömür versin gerisi gelirrŞeniz

allah deryanın ve cyıldızın yardımcısı olsun bugün,sorunsuz bir doğum geçirirler ve güzel haberlerini alırız onlardan, inşallah biz de sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız bebeklerimizi.

günaydın güzel annelerr
deryacım şuan ameliyatta olabilir dimi?
arzuma ve deryama dua ediyorum dünden beri
iyişallah iyi haberlerini alırız bugün
peki kimden alıcaz haber?yani görüştükleri birisi varmı burda acaba?

çok kötü bir gece geçirdim kızlarr
feci gaz sancım vardı,kızımda kasılıp durdu, resmen sancıdan 4 kere kalkmak zorunda kaldım
kabus gibi bir geceydi
en son saat 5 de uyandım sonrada uyuyamadım maalesef
gözlerim kapandı kapanacak ama benim yaramaz kızım içerde ne yapıyorsa karnımı yamultup duruyo resmen,bir otarafa vuruyor bir diğer tarafa:)))
amann o iyi olsunda ben yamulmaya razıyım,yamulttu yamutacağı kadarya neyse:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…