2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

arkadaşımın 1,5 yaşında oğlu var şuan hamile kaldığı kilodan daha zayıf veririz kiloları merak etme kocam için değil kendim içinkaydirigubbakcemile5
kocamada kızdım geçen gün hormonlar zaten altüst olmuş insan güzel bi laf söyler biraz pofpoflar yoook olurmu onun omzu ağrır beli ağrır benim sesim çıkmaz ama suç bende başta hata yaptım laelaelaelaelae

Slm.kızlar umarım herkes iyidir,başında çok oturamıyorum pc.nin arada yazılanları okuyorum işte valla hiç halim yok bi evi bile süpüremedim evi resmen şey götürüyo ben eskiden böylemiydim şimdi kolumu kıpırdatamıyorum çok canım sıkılıyo çok,bugün yarın hep erteliyorum işleri napıcam Allah bilir,şu epilasyon aletini aldım elime belki yapabilirim diye çok canım acıdı onu bile yapamadım nolcam ben böyle tüylerimle başbaşa oturuyorum burdada hiç ağdacıya gitmedim daha önce hep kendim yaptığım için bari ağda alıp bi seferde cart diye çekerim belki daha kolay olur işim yoksa makinayla yapamıcam,bu arada kiloları sormayın 14 kilo aldım bende heryerimde kırmızı çatlaklar ama bende kararlıyım atıcam inşallah bunları üzerimden,doğumdan sonra beni arayan diyet köşesinde bulsun,geçen gazetede gördüm kadın 6 ayda 63 kilo vermiş hemde kendi iradesiyle millet başarıyosa bende başarıcam inşallah,tek öncelikle bebişlerimizi kucaklarımıza alalımda bi hayırlısıyla sonrasını halladeriz umarım,herkese güzel bi gün dilerim canlar

canım cevremde benımde oyle ornek cok en basta kuzenım 50 kılo hamıle kaldı 68 kg doguma gırdı cocugun ılk dogum gununde dar saten elbıseyle kutladı.tam 50 kgydu..boyle bır suru arkadasım var.ama ben zaten hamıs olmadan oncede 67 kg ıdım evlendıgımdede 65 tım yanı hep balık etlıydım ama sısman degıldm..sımdı sısman kalmaktan korkuyorum(

Selam gülcüm ,nasılsın, arada bakmaya çalışıyorum bende.. Bana sezeryan gözüküyor o yüzden 9-12 arası sezeryan olacağız galiba... Bende de ana kucağı var. Bende battaniyeye sarıp ana kucağında taşıyacağım.Alışmasınlar kucağa, orada bari fazla hırpalanmayacak gibi geliyo. .
Bu arada duygucum, kalın çıtçıtlı battaniyeler var. Ben aldım bi tane, kafa tarafından çıtçıtları yapıştırdığında, kalın da olduğundan taşıma için iyi gibi. İstersen öyle ibşey de alabilirsin.Ben 25 YTL'ye aldım bi tane.

bende altına alt acma mınderını koyup tasımayı dusunuyorum canım...bır ton para verıyoruz kulanamadıktan sonra ne yapayım ben.ama bakalım altını destekleyınce rahat olucakmı bebıslerımız ınsallah olur..

Kızlar bende aldım ana kucağı oto koltuğu olanlardan ama annemde portbebe almış sanırım hastaneden çıkarırken portbebenini içine koyup öyle eve getiricem yavrumu evdede ana kucağına oturturum arkasına battaniye filan koyup portbebeyide düşünün hastaneden çıkarken kolaylık sağlıyormuş oda

Gülşah'çım hoş geldin cnm.Cmt günü bende gittim ağdaya ama bacağımın üst kısmını alamadım makinayla alırım demiştim ama olmadı maalesef.Şu hamilelikte kıl kökleri ne kadar hassas oluyomuş ya çok acıdı valla benimde bıraktım napim.Eylülde sonkez gidince onlarıda aldırıvericem artık.Hafta sonu bende annemlerdeydim.Ne uyuyabildim ne dinlenebildim hiç sorma.Şimdide gözümden uyku akıyo.Evime bi atsam kendimi uyuycam

gulsahcım bır agdacıya gıtsen daha ıyı degılmı havada sıcak evde cok zorlanırsın bence..
ıkı dakıkada cırt cırt bıtıyor:=)

canım senın aldıgın kılo zaten ıdealkı..vermemen ıcın hıc bır sebep yok.zaten dogumunda gıdıcek 5 10 kg su..sorun bızım gıbı 18 20 kg alanlar((dogumda en fazla ne gıderkı...

bencede portbebe süper..ama önden aşağı bacakları sarkıtanlar omura baskı yapıyo bebekte ..ben yandan aldım..rahimde gibi yatışa en yakın..eskilerde bağlarmış ya bebeleri iş yaparken ya yanlarına ya arkalarına en güzel..tarih tekerrürden ibaret her dem..allah kulllanmayı nasip etsin..emeklerimizi zayi etmesin..

Hoşbulduk kübracım valla benim asıl sorun zaten o üst bacaklar,benim üst bacaklardaki kıl kökleri oldum bittim çok hassas hep acırdı zaten zar zor hallederdim şimdi süremiyorum bacağıma of berbat bi durum ne kadarda zormuş kadın olmak,hem tüysüz ol,hem çatla,hemde çocuk doğur tabi bunlar daha çok az bi kısmı,bendede uyumakta sorun var canım sıcaklardan töbe töbe yine artıyomuş zaten napıcaz bilemiyorum,sende evine gidince hemen yat uyu bence dinlen biraz canım bide çalışıyosun bu durumda

ben geçen sene kışın 74 kğ ya cıktım ve artık kendime dur dedim.haziran ayında ise am 63 kğ olmuştum.önemli olan aç kalmak degil kendini sıkmadan kğ vermek beni gören arkadaslar artık verme cok zayıflık sana yakışmaz diyolardı.biraz düzene girdimi yemeklerimiz gerisi gelir zaten.hem uzmanlar emziren anneler için bi dagcı kadar enerji harcıyo diyo

slmm
ben de hiçbişey yapmıyorum valla yemek bile zorla o da eşim olmasa yapmıcam
bu arada evde ağda yapmaya kalkma bence -ben evde agda 2 gün önce eridi kaldı elimde ağdacıya gitcem mecburen
herkes kilo için bişeyler diyoo ama takmıyom hamile kaldığımda 49 kl duminsanlar hastamısın bi derdinmi var salak salak sorular sorarlardı klava:.yani bende hamişlikten sonra eski kl suna dönmek istemeenlerdenim

canım ya yarın ya da çarşemba..bugün saa 4 te nst ye gieceğim kesinleşcek...çarşmaba abahı sanırım olacak...

Ayyy deryacım hayırlısı ile geçer inşallah... Bende eylül ilk haftasından sonra sezeryan olacağım. İnşallah her şey yolunda gider çar çabuk toplarız kendimizi.... Tekrar hayırlı olsun canım... Bizede yazarsın eksik bişey falan ihtiyaç duyulan bişay oluyorsa....

Aslında doğru söylüyosun duygucum bikaç kişiye sorsam iyi olur sanırım belki gittikleri yerler vardır banada tavsiye edrler şöyle iyi ve hijyenik bi yer bulsam zaten 5 dk.durmam,ya ne bileyim canım geçen dr.um biraz imalı alay eder gibi bi hal takındı keşke almasaydın filan giblerinden bende takıntı yaptım sinir oldum yani,bide eşim doğumdan sonra verirsin diyip duruyo sürekli aklım fikrim kiloda şimdi hayırlısı inşallah veririz bi şekilde hepimiz(

Haklısın canım emzirmek çok iklo verdiriyo diyolar bakalım benim göğüs uçlarıda küçük inşallah bebeğimi emzirebilirim bide o dert var ya ofsenağlama

Haklısın canım emzirmek çok iklo verdiriyo diyolar bakalım benim göğüs uçlarıda küçük inşallah bebeğimi emzirebilirim bide o dert var ya ofsenağlama

kızlar neye adapte olursak o basımıza gelir.bebekler eme eme göğüs basını çıkartıyomuş zaten olmazsa slikon baslıklar var onları takarsın.bol bol bebişini emzirecegini düşün.bende de sütüm olmazsa korkusu vardı düşünmüyorum artık bebişimi emerken hayal ediyorum iyi geliyo...sende dene

bende 2 sene once 71.5 oldum hemen dıyetısyene gttım dıetle 59 kg ya dustum ıdeal kılomun 59-63 arası oldugunu soylemıstı o zaman doktor.. aynı senın gıbı arkadaslarım hastamısın dedı bana cok zayıf olmusun verme sakın..
yanı ben 63 olursam yeter banasırnaşık şey

hoşgeldiniz gülşah, kübra...
gülşahcım biraz daha az düşün böyle şeyleri tatlım rahat ol .. inan ki geçen gün seninle doğumdan falan bahsedince rüyama girdi..normalde hiç görmezdim böyle rüyalar..başka bir gece de bebeğimi gördüm kucağımda.sapsarışın çok tatlıydı..hayır olsun..ama düşündükçe bilinç altına yerleşiyor..boşver canım kiloları da..veririz yeter ki sağlıklı olalım..çıtır anneler olucaz inşAllah :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…