2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Bence En Güzeli Normal Arkadaşlar......... Allah Izin Ederse Ben Normal Istiyom..
Bu Arada Ben ölüyommm Galibaa Başim çatliyo Sürekli Kusuyomm (işyerindeyim)
Tansiyonum Düştü Rengim Sarardi Kasik Ve Karin Agrim Var. Ateşim çikti Elim Ayagim Buz Gibi.

canım çok geçmişolsun aman dikkat et tansiyonunu devam lı takip et bende öle oldum benimki 5-2 ye düştüüü aman canımmm eve git yat dinlen ayak altınada 2 yastık koy kan dolaşımı bozulduğu içinde düşebilir tansiyon öle dedi doktorum ayakta fazla kalmak fazla oturmak neden olabiliyormuşş

CANIM İŞTEYİMMM 2,5 SAAT KALDII EVE GİTMEME BEN DE SİZLER İÇİN BİRKAÇÇ FOTO KOPYALIYOMM BEBEKLERİMİZ İÇİNN TABİ.. ŞİMİD KAPI SÜSÜ KOYACAMM TARAFTARR DESEM DAHA İYİ İSTEYEN TAKIMIN RENGİNİ YAPAR.
sarikirmizi11in8.jpg

Papatyam canım sen clexane falan kullanıyordun değilmi,ne yaptın hala kullanıyormusun,benim yeni gittiğim dr.bırakmamı söyledi bende 1haftadır falan kullanmıyorum,sen ne yaptın merak ettimde canım

canım ben doğuma kadar devam edeceğim daha önce 3 düşüğüm olduğundan riske etmıyorlar ama genelde 4.ayda bıraktırıyorlarmış bana öle dedi doktorlar 4.ayda bıraktırıyoruz ama seninki riskli gebelik oyüzden doğuma kadar clexane devam dedi

canım ben doğuma kadar devam edeceğim daha önce 3 düşüğüm olduğundan riske etmıyorlar ama genelde 4.ayda bıraktırıyorlarmış bana öle dedi doktorlar 4.ayda bıraktırıyoruz ama seninki riskli gebelik oyüzden doğuma kadar clexane devam dedi

Sende pıhtılaşma problemi var ozaman tatlım,işte napıcan herşeye bebişlerimiz için katlanıyoruz artık,sonunda o minişleri kucağımıza alalımda herşeye değer onlar için

Asli Canimm Mail Yok Canimm Yaaa .. Bebek Market Diye Bir Yer Ordan Baktim Canimm Süper şeyler Varr Perde Süsü Bilemm Var.. Isterden Numarami Vereyim Canimm Uzakta Olsa Telefonlasiriz...esra Yla Yaptigimizz Gibii

Serenn Ana Bizz Nasill Alcazzz..
Balikesir Ist Ye Yakin Mii Yaa Düğüne Gidecezz Temmuzda Olmazsa Ist Ye De Gelirizzzzzzz Anaaaaaaaa

selam kızlar şu anne karnında yaşama yolculuk isimli doğum videosunu ağlaya ağlaya seyrettim gerçekten büyük bir mucize bu kadar detayı hiçbirimiz bilmiyorduk mutlaka felaket güzel bir olaydı yaaa allah hepimize sağlıklı hamişlik nasip etsin bebeklerimizi sağlıcakla kucağımıza alalım inşallah

o videoyu nerden bulurumn

Canım çok ii bir dr seçmişsin Atıl Bey için Profların hocası derler,ben meslegim geregi özürü çocuklarla çalıştıgım için çok ii tanıyorum ben de kendim için randevu aldım şimdiden senin sonuçlar eminim ii çıkacaktır kalbini temiz tut ilerisi içinde yani ileri düzey us için de Atıl Bey den randevu almanı tavsiye ederim biraz tuzlu ama bebişlerimiz için herşeye deger

saol canım. bebeğim iyi olsunda inan diğer şeyler önemli değil inş. iyi şeyler söyler bize bakalım artık pazartesi günü belli olacak herşey dualarınızı eksik etmeyin bizden

ayşeee kızzz nerden buluyon bunlarıı yazılarıı anam bizede söyle bizde okuyalım bakalımm :) ayşecim birde mail adresin varsa bana özel msjla yollasana şekerim.
hicrancım nasıl oldun güzelm inşallah daha iyisindir.

ayşeee kızzz nerden buluyon bunlarıı yazılarıı anam bizede söyle bizde okuyalım bakalımm :) ayşecim birde mail adresin varsa bana özel msjla yollasana şekerim.
hicrancım nasıl oldun güzelm inşallah daha iyisindir.

cnm bu ürünlerin en kalitelisi ve en uygun fiyatta olanların hepsi ve daha fazlası EMİNÖNÜ HAVUZLU HAN 'da mevcut İSTANBULDA OTURAN TÜM HAMİŞLERE DUYRULUUUURRRRRR
gidinde görün valla hem kaliteli hemde uygun boşuna aynı şeyleri maağazalardan fazla fiyata almayın arkadaşlar benden sölemesiiia.s.

Kizlar Yaa Bana Bazi Tanidiklar Bbek Bezii Alin Diyo Her Ayy Alaniniz Var Miiiiii Ve Hangi Be Ztercih Edilir..

X