2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

hahaha düşün iştahım yokken 10 kilo almışım bide açık olsaydı :)))
Cidden ama ben eskiden 1,5 is.....r götürürdüm. İsmini yazmiyim şimdi canınız çeker , sizde hiç anlamamış gibi yapın bari :))

Bende çok severim o dediğin şeyi maşallah kız nasıl yiyodun öyle,geçenlerde bütün gece rüyamda yiyecek gördüm özelliklede tatlı sürekli pastane ortamı ve yemedik tatlı bırakmıyorum ortamda ama okadar canım bi tatlıdan istediki eşime ertesi günü hemen aldırttım sonrada pişman oldum vallananiknanik

yok anlamadım ben de vee canım da hiiiçç istemedi tatlicadiarzu

delikız ben de canımın istediğini yiyorum da şimdi canım istedi.. bu saatte de pizza yenmez ki kilo yapacağını bile bile sırnaşık şey

Mervecim canım ya eğer canın istediyse mutlaka ye bak bugün olmazsa mutlaka ye,bende yiyorum canım ne çekerse şimdi yemicezde ne zaman yicez hamişiz diye hem biraz şımarmakta hakkımız:lepi:sırnaşık şey

Bende çok severim o dediğin şeyi maşallah kız nasıl yiyodun öyle,geçenlerde bütün gece rüyamda yiyecek gördüm özelliklede tatlı sürekli pastane ortamı ve yemedik tatlı bırakmıyorum ortamda ama okadar canım bi tatlıdan istediki eşime ertesi günü hemen aldırttım sonrada pişman oldum vallananiknanik

ayy rüyaya bak ne güzel :dance: yediklerin kilo da yapmıyo işte ne güzel yemiş kadar olmuşsundur valla :roflol: :roflol:
ayy hangi tatlıydı kız kulağıma söle merak ettim jeyyar

Kızlar ben çıkıyorum hepinize iyi geceler dilerim rüyalarınızda bebişlerinizi görün güzel eylül annişleri öptüümmmm

Tatlıyı sevmem hiç aram yoktur....Hamileykende yemiyorum zar zor bazen dondurma...
Ben kırmızı et ve hamur işi severim...

ayy rüyaya bak ne güzel :dance: yediklerin kilo da yapmıyo işte ne güzel yemiş kadar olmuşsundur valla :roflol: :roflol:
ayy hangi tatlıydı kız kulağıma söle merak ettim jeyyar

Gülüm tam çıkıyodum gördüm yazını canın istemesin tel kadayıfı çok aşırı sevmem ama deli gibi kadayıf istedi canım sonrada bi güzel götürdüm istemedi dimi canın bak doğru söyle,mervecim senle güzel kızınıda öperim iyi geceler tatlım

Bende çıkıyorum, bebek şeyime vuruyor içim tuhaf oluyor ayakları hala aşağıda ve artık acıtıyor... iyi akşamlaaaarrr

Mervecim canım ya eğer canın istediyse mutlaka ye bak bugün olmazsa mutlaka ye,bende yiyorum canım ne çekerse şimdi yemicezde ne zaman yicez hamişiz diye hem biraz şımarmakta hakkımız:lepi:sırnaşık şey

hı hı yiycem tabii kaçar mı elimden :eek: az önce eşim geldi ona da söyledim canım çok istedi diye acıdı galiba bana :) hemen gidip alayım mı diyo yazık sırnaşık şey yarın yerim artık kız duygu nereden aklıma soktun bak yarın sen de yiyeceksin pizza haa ona göre :icecream:

Tatlıyı sevmem hiç aram yoktur....Hamileykende yemiyorum zar zor bazen dondurma...
Ben kırmızı et ve hamur işi severim...

canım kim zorluyor senı dondurma yemeye..:roflol:
zar zor demıssın sankı yemek mecburıyetın varmıs gıbı.. :1rolleyes:
ben en cok dondurmayla ferahlıyorum bu sıcaklar da en cok ta buz dondurmayla.. :icecream:

Gülüm tam çıkıyodum gördüm yazını canın istemesin tel kadayıfı çok aşırı sevmem ama deli gibi kadayıf istedi canım sonrada bi güzel götürdüm istemedi dimi canın bak doğru söyle,mervecim senle güzel kızınıda öperim iyi geceler tatlım

yok canım çekmedi valla..neden mi :)) dün yemiştik dışarıda biz de naniknanik
sağol canım sana da iyi geceler..öptüm görüşmek üzere..

ben de kaçıyorum arkadaşlar Allaha emanet olun..öpüyorum hepinizi Şeniz Şeniz

hı hı yiycem tabii kaçar mı elimden :eek: az önce eşim geldi ona da söyledim canım çok istedi diye acıdı galiba bana :) hemen gidip alayım mı diyo yazık sırnaşık şey yarın yerim artık kız duygu nereden aklıma soktun bak yarın sen de yiyeceksin pizza haa ona göre :icecream:

ben cumartesı doktora gıdıcem kız bu sefer azar ısıtmeyım dıye tutuyorum kendımı
sımdı 1 ayda 2 kg aldım ılk olarak hep cok alıyordum onun ıcın 4 gun daha sabredeyım dıyorum:)))
ama cumartesı zıyafet cekıcem bende pızza ve tatlıkafamçokkarıştı

ben cumartesı doktora gıdıcem kız bu sefer azar ısıtmeyım dıye tutuyorum kendımı
sımdı 1 ayda 2 kg aldım ılk olarak hep cok alıyordum onun ıcın 4 gun daha sabredeyım dıyorum:)))
ama cumartesı zıyafet cekıcem bende pızza ve tatlıkafamçokkarıştı

ay canım nasıl pizza çekti şimdi anlatamam

ben yarın yapıcam pizza kendi yaptığımı daha çok seviyorum ben dışardakilerden içini de bol koyuyorum ohhh mis gibi

sabredın kızlar bu saatte yememek lazım saat 11 oldu.bende acıktım valla ama bır bardak su ıcıcem:KK43:

ben cıkıyorum ıyı geceler sıze...allah tatlı tatlı uykular versın:)

artık bi magnum midede arkadslar yemek tatlı derken aklıma soktunuz valla
afiyett olsun oğluşumm

alemsiniz...bende sizleri okurken arada dayanamayıp bişiler yedim :) şimdi sıra tatlıda..canımın istedğini yemekde olmasa zevk alcaam ne kaldikii.......................

ay kızlar bende şimdi yedim bişeyler size bakayım dedim sizde yiyeceklerden bahsediyorsunuz...........
bisküvi çokoprens yedim süt içtim kesti açlığımı..........
ama benimde canım simit istemişti sıcak sıcak şimdi istemiiyor doydum .............

kızlar bugün sabahtan beri keyfim yok sıcak çok ve oğluşlarım rahatsız oluyorlar sanırım bende rahatsızım .........
karnım geriliyor dikiliyorlar sağdan soldan aşağı direniyorlar sanki çok fena oluyor yan yatınca ortada birleşiyorlar sivriliyor karnım rahat edemiyorum tansiyonumu ölçtüm ilk kez yüksek çıktı normalda tansiyonum 10-6 olurdu 2 saat önce ölçtüm 13-7 olmuş korktum sarımsak yedim düştü...........

buhaftadan itibaren bunların olması normalmi sizce
sizinde aynı şeyler oluyormu?????????

kızlar bugün sabahtan beri keyfim yok sıcak çok ve oğluşlarım rahatsız oluyorlar sanırım bende rahatsızım .........
karnım geriliyor dikiliyorlar sağdan soldan aşağı direniyorlar sanki çok fena oluyor yan yatınca ortada birleşiyorlar sivriliyor karnım rahat edemiyorum tansiyonumu ölçtüm ilk kez yüksek çıktı normalda tansiyonum 10-6 olurdu 2 saat önce ölçtüm 13-7 olmuş korktum sarımsak yedim düştü...........

buhaftadan itibaren bunların olması normalmi sizce
sizinde aynı şeyler oluyormu?????????

Canım tansiyonum normal ama dediğin rahatsızlıklar oluyor özelliklede akşamları,şu an kötüyüm mesela,yatsam bi ağırlık kalksam bi rahatsızllık.Karnım çatlayacak gibi.Bazen alta vuruyor bazen alt yanlarıma canımı yakıyor hattta bağırtıyor bile bazen.Seninkiler ikiz gayet normal böyle şeylerin olması.

X