2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

hoooşşbuldummmmmmmmmmmm:)))))))))) iyiz allahasukur cnm geldık işte yıne evımıze işimize:))) sız napıyonuz bebiş nasıll ay ben oglusumu ruyamda gordum bugun kocaman sınek vardı ondan koruyordum oglusumu:))) nedemekse artık allah ahyrlara cıkartsın...
bı kackıyafette aldım aksam resımlerını cekımde yarın koyarım artıkın:icecream:

kızlar azız bebe var orda cok kalıtelı ve cok guzel kıyafetler var tavsıye ederımmmmm

CANIM LALELİDEKİ AZİZ BEBEDEN Mİ BAHSEDİYOSUN EĞER ORASIYSA ABLAM ALIŞVERİŞİNİ ORDAN YAPMIŞTI HEM ÇOK UCUZA GELDİ HEMDE ÇOK KALİTELİ ÇIKTI YIKA YIKA YEPYENİ HİÇ YIPRANMADI BİDE EMİNÖNÜNDE KARDEŞLER BEBE VAR ORASIDA GÜZEL BİDE MİNİ DAMLANIN ÜRÜNLERİ ÇOK KALİTELİ OLUYO

Günaydın arkadaşlarıma.s. nasılsınız bugün bebişlerde iyidir inşallah,seren ve gülden hoşgeldiniz,gülden nerelerdesin kız sen kaç gündür:eek:klava:,yarına temizlikçi çağırdım ama daha ses seda yok gelicekmi bilmiyorum şu temizlik işi bi hallolsaydı:çok üzgünüm:

CANIM LALELİDEKİ AZİZ BEBEDEN Mİ BAHSEDİYOSUN EĞER ORASIYSA ABLAM ALIŞVERİŞİNİ ORDAN YAPMIŞTI HEM ÇOK UCUZA GELDİ HEMDE ÇOK KALİTELİ ÇIKTI YIKA YIKA YEPYENİ HİÇ YIPRANMADI BİDE EMİNÖNÜNDE KARDEŞLER BEBE VAR ORASIDA GÜZEL BİDE MİNİ DAMLANIN ÜRÜNLERİ ÇOK KALİTELİ OLUYO

laledıdekı dıger azız bebe magazalarına gore cok daha uygun saolsunlar semt semt fıyatları arttırıyolar :eek:klava: dedıgın gıbı cok kalıtelı ve cok degısık seyler var cnm orda herkese tavsıye ederım:)) kardeşler bebeyıde duymustum ama henuz gıdemedım kısmetse bi haftasonu hem oraya hemde emınonu havuzlu hana gıtmeyı düşünüyorum cihconunda malları cok süperrr biraz pahalı ama eminonunde onunda yerı var daha uyguna daha kaliteli alınabılırrrrr:teytey:

Araştirmak Lazim Almadan önce Biraz Gezip Piyasa Araştirmasi Yapmak Lazim Ben özenerek Almak Istiyorum Bir Yere Bağli Kalip Al çik Yapmak Istemiyorum Değişik Yerlerden Değişik şeyler Almak Daha Iyi Olur Sanirim

Araştirmak Lazim Almadan önce Biraz Gezip Piyasa Araştirmasi Yapmak Lazim Ben özenerek Almak Istiyorum Bir Yere Bağli Kalip Al çik Yapmak Istemiyorum Değişik Yerlerden Değişik şeyler Almak Daha Iyi Olur Sanirim

elbettekı cnm bende senınle aynı fıkırdeyım o yuzden daha bişi almış sayılmam sadece bu magazalar ii dıye duydum ve azız bebedede gordum:)) dedıgın gibi iicene arastırılıp degısık guzel şeyleri uygun fıyatlarda almak gerekk:icecream:

günaydın kızlar nasılsınız geçmiş anneler gününüz kutlu olsun

seren kız bende allah nasip ederse cmtesi eminönüne gideceğim alışverişe hürriyet pasajıydı sanırım ordada hem çok uygun hemde çok kaliteli şeyler var annem ve teyzem benim kızıma almış %100 pamuklu hemde çok şirin.

günaydın kızlar nasılsınız geçmiş anneler gününüz kutlu olsun

seren kız bende allah nasip ederse cmtesi eminönüne gideceğim alışverişe hürriyet pasajıydı sanırım ordada hem çok uygun hemde çok kaliteli şeyler var annem ve teyzem benim kızıma almış %100 pamuklu hemde çok şirin.

OYY İİ GUNLERDE KULLANIN CNMM SEN BI GITTE BIZE BILGI VER BEN BU ARALAR GIDEMEM CUNKU AŞDA RESIMLERINI KOY BAKALIM:))))

Günaydın arkadaşlar ben bugün 21+3 lığım fakat bebğin tekmelerini çok aşağıda hissediyorum, hatta vajinama tekme atıyor sanki.bu durum beni endişelendiriyor sizde nasıl?Göbek deliğimin oraya kadar rahmin çıkmış olması gerekirken neden orada hissetmiyorum bilen var mı lütfenn??

günaydınn herkese nasılsınızz
bugün evdeyim kan testlerim vardı aşımı oldum.yatıp dinleniyorumm evde olmak süperrrrrrr ya

Günaydın arkadaşlar ben bugün 21+3 lığım fakat bebğin tekmelerini çok aşağıda hissediyorum, hatta vajinama tekme atıyor sanki.bu durum beni endişelendiriyor sizde nasıl?Göbek deliğimin oraya kadar rahmin çıkmış olması gerekirken neden orada hissetmiyorum bilen var mı lütfenn??

cnm endişelenme bende ya neredeyse midemde ya da kasıklarımda hissediyorum tekmelerni

sadece aşağıda mıhissediyorsun dr una sordun mu

cnm kız bebekleri genelde anneler aşağıda taşırmış tabi druna danış için rahat eder endişelerin biraz azalır böylece.birde 24.haftaya kadar bebek tekmelerinin bazı annelerde aşağıda hissedildiğini bu durumun 24.haftadan sonra geçtiğini okumuştum

Canım bende karnımın alt tarafında hissediyorum belki zamanla yukarı çıkar diye endişe etmedim bugüne kadar perşembe kontrolüm var dr.uma danışayım umarım önemli bişey değildir sende endişelenme arkadaşım herkesin hamileliği farklı oluyor işte ama içini rahatlatacaksa dr.una sor bencede,üzme sakın kendini

Kızlar benimde bu aralar tansiyonum düşüyor sürekli 10/5 napçam bilmiyorum çok korkuyorum.Özellikle yemeklerden sonra başım bir dönüyor sormayın gitsin korkuyorum valla düşüp kalıcam diye sizdede oluyormu acaba aynı şeyler

Kızlar benimde bu aralar tansiyonum düşüyor sürekli 10/5 napçam bilmiyorum çok korkuyorum.Özellikle yemeklerden sonra başım bir dönüyor sormayın gitsin korkuyorum valla düşüp kalıcam diye sizdede oluyormu acaba aynı şeyler

21. Hafta
Tansiyona dikkat!
21’inci haftaya ulaşıldığında bebekteki hızlı büyüme biraz yavaşlar. Bu haftada en önemli olay kalp kasının güçlenmesidir. Bebeğinizin kalbi, kanı çok daha etkili şekilde pompalamaya başlar. Sizin dolaşımınızdaki kan miktarındaki artış nedeni ile özellikle tüm gün ayakta olan gebelerde akşamları ayaklarda ve ayak bileklerinde şişmeler olabilir. Bu tamamen normal bir durumdur. Gün içinde zaman zaman ayakları hafif yükselterek dinlenmek ve eğer mümkünse 2 saatten fazla ayakta kalmamak duruma yardımcı olabilir. Bol su içmek bu yakınmaları arttırmaz tam tersine azaltır. Bu nedenle gün içinde bol bol su içmeyi ihmal etmeyin. İhmal etmemeniz gereken bir başka konu ise artık en azından haftada bir kez tansiyonunuzu ölçtürmenin faydalı olur. Karın boşluğu içerisinde büyüyen uterusun diğer organlar ile birlikte diyafram kasını da sıkıştırması sonucu pek çok gebe bu dönemde nefes darlığı ya da çabuk nefes nefese kalma sorunu yaşayabilir. Bu da gebeliğin normal sonuçlarından birisidir. Gebelik ilerledikçe bu sıkıntılar artabilir. Yine daha önce başlamadıysanız bu haftadan itibaren demir desteğine başlamanızda fayda var. Diyet ile aldığınız demir gebelikte size yeterli gelmez. Bu nedenle mutlaka dışarıdan destek almalısınız.

belki faydası olur cnmŞeniz

cnm ben cmtesi dra gittim benim şuanda tansiyon problemim yok ama drum bu haftalarda normal olduğunu söyledi.düşük tansiyonda korkulacak birşey olmadığını duymuştum daha önceki hamiş arkadaşlarımdan .eğer ortamın müsaitse yemeklerden sonra biraz dinlen cnm hemen hareket etme

Kübracım geçmiş olsun hayatım aslında hamişlikte düşük tansiyon iyi önemli olan yüksek olmasın,bugün benimkide 9 a 6 çıktı hafif baş dönmeleri yaşıyorum,tansiyon düşünce ayaklarının altına yastık koyup biraz dinlen ama sen çalıştığın için bunu yapmanda zor olacaktır canım yerinden kalkarken falan çok hızlı hareket etme Allah yardımcımız olsun ve tekrardan geçmiş olsun canım

X