2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Bebişim ve benim için iyi dileklerini dile getiren getiremeyen tüm annişlere teşekkür ederim.................

merhaba kızlarrr
papatyacım bebeğinin iyi haberlerine çook sevindim canımm

kızlarr bugün babamız ilk defa kızının tekmelerini hissetti:)))))))

kızlarrrr
kimsecikler yok galiba
ben ablamla bugün minnoşuma birsürü cici aldım
resimlerini diğer sayfaya ekledim
nasıllar tayzeleri?:)))

neyse kimse yok galiba
bizde çıkalım
kablosuz internet zararlı diyor herkez buaralar
fazla açık kalmasın dimi..
hepinize iyi geceler kızlarrr

Sevgili Anneler,Anne adayları ve anne olmak isteyen herkesin
ANNELER GÜNÜ KUTLU Olsuna.s.a.s.a.s.
Hamile arkadaşlarım seneye anneler gününde inşallah hepimiz bebeklerimizle birlikte oluruz, onların o güzel gülüşleri ve o miniminnacık ağızlarından çıkan yarım yamalak anne sözcüğü bizlere en güzel hediye olur eminim :nazar::nazar:
Herkeslere İyi geceler, rüyanızda bebeklerinizi görün

eveeeettttttttttt kızlar henüz meleklerimiz dünyaya gözlerini acmadıı ama onları hissettiğimize anne adayı olarak değil artık anne olarak görüyorum bizi
hepimizin anneler günü kutlu olsunnn inşallah >Allah bize eşlerimizle bebişlerimizle uzun sağlıklı mutlu yıllarr anneler günü babalar günü geçirmeyi nasip etsiinnn (bbeeğim tekmeliyoo rahat durmuyoo minik sıpaam)

bugün dr gittim ayrıca dr umum değiştirdim cok ilgilendi inşallah böyle devem ederrr cokk sekerrr yaa.
:emir_bebek:

günaydın eylül annişleri.
HEPİNİZİN ANNELER GÜNÜN KUTLARIM.ALLAH YENİ SENEYE KUCAGIMIZDA BEBİŞLERİMİZLE KUTLAMAMIZI NASİP ETSİNN.ÖPTÜM HEPİNİZİ.....a.s.

günaydın güzel ANNELERRR
inanamıyorummmm
bugün ANNELER GÜNÜ ve Allahım izin verirse BENDE ANNE OLACAĞIM:))))
Tüm annelerin ve anne adaylarının ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUNNN

aşkım uyuyor şimdi kızlarr
ben erkenden kalktım banyomu yaptım,kremlerimi sürdüm:)))hazırlandım,şimdi saçlarımıda kurutup aşkımı uyandırıcam ve ANNECİME gidicez, beraber kahvaltı yapıcaz hedisini vericez,onu tatlı yanaklarından öpücem...
sonra kayınvaldemlere gidicez,onunda hediyesini vericez,sonra aşkımın annanesine uğrayıp onunda hediyesini verip ellerini öpücez
bugünü çoook seviyorummm
İiyişallah seneye anneler gününde kızım 9 aylık olacak ve oda anneler günü sabahı beni öpecek:))düşündükçe heyecanlanıyorum

Günaydın hepinize kızlar ANNELER GÜNÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN,inşallah bizde evlatlarımızla bir ömür boyu her anneler gününü birlikte geçiririz Allah ım yavrularımızı bize bağışlasın inşallah,herkese güzel bir gün dilerim

anneler-gunu-kart4.jpg

günaydın güzell anne adaylarımm hepinizz anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorumm allahım seneyede bebişlerimizle kutlamayı nasip etsin ve daha nice nice seneler. herkese güzel bir pazar diliyorum.

HEPİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN BİRDAHA Kİ SENEYE BEBEKLERİMİZ KUCAKLARIMIZDA ONLARI KOKLARKEN BULUŞMAMIZ DİLEĞİYLE

a018io0vn1ceju0.gif

hepinizin anneler gününü kutluyorum..seneye de minik bebeklerimizle kutlamak nasip olur inş.... sevgiyle kalın..:1hug:

Anneler gununuz kutlu olsun guzel anneler..benim 4,5 yasinda bir oglum daha var ..Allah izin verirse seneye iki yavrumla birden kutlarim..
hepimizin bebisleri bugun sevimli tekmeleriyle anneler gunumuzu kutluyor..Allahim nice guzel anneler gununu evlatlarimizla kutlamayi nasip etsin..bu arada butun anne olmak isteyenlerede bugun hepimiz dua edelim ,Allahim bir an once saglikli ve hayirli evlatlari onlarada nasip etsin..iyi pazarlar arkadaslar

Ne güzel cansucum bebişinin odasını hazırlayacaksın artık yavaş yavaş siz adım atmışsınız ya gerisi gelir artık sen merak etme ama kendini çok yorma arkadaşım,benim yerim olmadığı için oğluma oda yapamıyorum içimde çok kalıcak ama napalım hayırlısı dün bizde eşimle park yataklara baktık bakalım alıcaz inşallah,hadi sana iyi bıcı bıcılar canım bi güzel dinlen

canımm çok saol...
Bende oda takımı almayacağım.zaten dolabım ve şifonyerim vardı o odamda.. Bende park yatak alacağım.. Ama odasını yine de boyayacağız.Ve süsleyeceğiz...
4- 5 aydan sonra artık kendi odasında yatsın istiyorum...

X