2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Günaydın bütün annelere!
Biraz önce hastaneden geldim maalesef dün gecemi hastanede geçirmek zorunda kaldım.Dün sabah tv seyrederken birden başıma bir agrı girdi tansiyonumu ölçtüm 165/100 hemen dr u aradım,hastaneye gittim hemen yatış verdi,gebelik zehirlenmesinden(PREEMPLEKSİ)şüphelendiler,tahlil tetkikler falan.....
Şu an için tahlil sonuçlarımın bi kısmı çıktı iyiler sadece 24 saatlik idrar sonucum kaldı,tansiyonumda düşümce taburcu verildi Çarşambaya kontrolum var.........
Eger tahliller kötü olsaymış dr gebeligi sonlandırırdım dedi öle kötü bir gün ki anlatamam...........
Dr şimdilik birşey yok fakat herhangi bir durumda müdahale gerekir dedi................
Benim gibi bir problemle karşılaşan var mı?
Lütfen benim ve bebegim için dua edin arkadaşlar kötü şeyler düşünmek istemiyorum Allah ım sen bizi koru...................

Çok çok geçmiş olsun..Allah yardımcın olsun canım..ama geçti inşallah bak herşey yoluna girmiş..inşallah birdaha bi sorunla karşılaşmazsın..

Allahım hepimizi,bebeklerimizi.. korusun inşallah...

Günaydın bütün annelere!
Biraz önce hastaneden geldim maalesef dün gecemi hastanede geçirmek zorunda kaldım.Dün sabah tv seyrederken birden başıma bir agrı girdi tansiyonumu ölçtüm 165/100 hemen dr u aradım,hastaneye gittim hemen yatış verdi,gebelik zehirlenmesinden(PREEMPLEKSİ)şüphelendiler,tahlil tetkikler falan.....
Şu an için tahlil sonuçlarımın bi kısmı çıktı iyiler sadece 24 saatlik idrar sonucum kaldı,tansiyonumda düşümce taburcu verildi Çarşambaya kontrolum var.........
Eger tahliller kötü olsaymış dr gebeligi sonlandırırdım dedi öle kötü bir gün ki anlatamam...........
Dr şimdilik birşey yok fakat herhangi bir durumda müdahale gerekir dedi................
Lütfen benim ve bebegim için dua edin arkadaşlar kötü şeyler düşünmek istemiyorum Allah ım sen bizi koru...................

canım, çok büyük geçmiş olsun.. a.s. tahlil sonuçların iyi çıkmış çok şükür ki.. inşAllah idrar tahlili sonucun da iyi çıkar ve bir daha böyle bir sorun yaşamazsınız...
Rabbim seni ve tüm anne adaylarını korusun bebeklerimizi bize bağışlasın, Allah onları sağlıkla dünyaya getirebilmeyi nasip etsin..
:nazar:

Günaydın bütün annelere!

Çok geçmiş olsun canım..
Kötü şeyleri aklına getirme canım. içini ferah tut... Allah bebişlerimizi koruyacaktır... Melekler bizim bebeklerimizin yanında korumak için....

Kızlar bu sabah 8 de evden çıktık.. Kayınvalideme kahvaltıya gittik.. Ordan koçtaş ordan bauhaus.. yapı marketleri gezdik... Oğlumun odası için boya ya da duvar kağıdı kararsız kaldık... boyanın daha sağlıklı olduğuna karar verdik.. Ama bu seferde renk konusunda karar veremedik... Akşama kadar gezdik.... Ama canım çıktı... Çok yoruldum...

Daha da kesin bişeyler yok kafamızda.. tatlicadiarzu

Bıcı bıcı yapıp geliyorum...

Kızlar bu sabah 8 de evden çıktık.. Kayınvalideme kahvaltıya gittik.. Ordan koçtaş ordan bauhaus.. yapı marketleri gezdik... Oğlumun odası için boya ya da duvar kağıdı kararsız kaldık... boyanın daha sağlıklı olduğuna karar verdik.. Ama bu seferde renk konusunda karar veremedik... Akşama kadar gezdik.... Ama canım çıktı... Çok yoruldum...

Ne güzel canım kocacınla oğluşun için gezmişsiniz bişeyler beğenseydin daha iyi olurmuş
ben daha hiç bişey almadım:1no2: kocama kalsa acelesi yok alırız erken deyip duruyo
buralarda pek alternatif yok gözüme bişey takılmıyo belki ondandır anneme gidince oralarda daha çeşitli ve güzel şeyler var annecimle birlikte alırız bende çünkü çok kararsızım CADIARZU

selam kızlar kız kardeşime geldim fazla kalamıcam gene ama hepinizi özledim .bu arada bebeğim iyi ben fenayım ama o iyi allahıma şükür busabah 4 boyutluya girdim ayrıntılıda tüm organları incelediler kızımın şükür herşey normal çıktı

Herkese selam, kablosuz adsl yüzünden oek nete girmiyorum kabloluya çeviriem, zira son haberler kötü, bebeği çok etkiliyormuş kablosuz bağlantı...Çok geçmiş olsun şebekcim hep tüm hamilelere dua ediyorum, allah bebeklerimizi korusun...

Selam kızlar bugün bebişimin odasını hazırlamaya başladık.Duvarları boyandı.Odadaki eşyalar diğer odalara yerleştirildi.Eşim ilgilendi oda işiyle.Bende fayansları sildim oturduğumuz odanın camını sildim birşeyler yaptım işte.9 saat ayakta kalma sonrasında can acıtıcı kramplar girmeye başladı ve artık durdum.Eşimde otur diyor ama her yer heryerdeydi dayanamadım napıyım.:1no2:Ben bu kadar iş yaptıktan sonra sabaha kütük gibi kalkarım kesin.Nasıl kalkar hazırlanırda kayınvalideme anneler günü kutlamaya giderim hiç bilmiyorum.Eşimde yola gidiyor erkenden.Başım dönüyo şu anda.Hâlâda ev berbat durumdasenağlama.Artık uzansam iyi olacak.Kendinize iyi bakın.Benim gibi yapmayın kızlar.Pişmanım ama iş işten geçti.Öptüm sizleri.a.s.

Son düzenleme:
mavili dikkat etsene kendine ama keşke birini çağırsaydın yardım için eminim çok güzel olmuştur bebişin odası

Selam kızlar bugün bebişimin odasını hazırlamaya başladık.Duvarları boyandı.Odadaki eşyalar diğer odalara yerleştirildi.Eşim ilgilendi oda işiyle.Bende fayansları sildim oturduğumuz odanın camını sildim birşeyler yaptım işte.9 saat ayakta kalma sonrasında can acıtıcı kramplar girmeye başladı ve artık durdum.Eşimde otur diyor ama her yer heryerdeydi dayanamadım napıyım.:1no2:Ben bu kadar iş yaptıktan sonra sabaha kütük gibi kalkarım kesin.Nasıl kalkar hazırlanırda kayınvalideme anneler günü kutlamaya giderim hiç bilmiyorum.Eşimde yola gidiyor erkenden.Başım dönüyo şu anda.Hâlâda ev berbat durumdasenağlama.Artık uzansam iyi olacak.Kendinize iyi bakın.Benim gibi yapmayın kızlar.Pişmanım ama iş işten geçti.Öptüm sizleri.a.s.

Canım niye bu kadar kendini yordun Allah korusun güzelim bu kadar kendini riske sokma bence bundan sonra öyle ağır işler yapma sakın o ev işi zaten ne yapsan bitmez benim eşimde çok kızıyo bişey yaptırmıyo iyi olmasada salıya kadın çağırdım artık Allah yardımcımız olsun kendine dikkat et

Herkese selam, kablosuz adsl yüzünden oek nete girmiyorum kabloluya çeviriem, zira son haberler kötü, bebeği çok etkiliyormuş kablosuz bağlantı...Çok geçmiş olsun şebekcim hep tüm hamilelere dua ediyorum, allah bebeklerimizi korusun...

Sedacım bende uzun süredir göremiyodum seni ama haklısın güzelim mutlaka kabloluya çevir interneti umarım iyisindir sende,bi an önce kabloluya geç gel buraya sıksık kendine iyi bak canıma.s.

mavili dikkat etsene kendine ama keşke birini çağırsaydın yardım için eminim çok güzel olmuştur bebişin odası

Hoşgeldin kızz.Eşimin halasının oğlu yardım etti bize.Eşyaları felan taşıdılar.Ama yinede yaptıklarım bana yetti.Bende kimseye beceripte söyleyemem yardım edermisiniz diye.Görümcem beraber yaparız demişti bende kadın tutucam dedim ama bugün dayanamadım hazır odalar değişiyorken yapıyım dedim.:bbo:

selam kızlar kız kardeşime geldim fazla kalamıcam gene ama hepinizi özledim .bu arada bebeğim iyi ben fenayım ama o iyi allahıma şükür busabah 4 boyutluya girdim ayrıntılıda tüm organları incelediler kızımın şükür herşey normal çıktı

Canım çok sevindim bebişin iyi olduğuna ama sen neden fenasın hicrancım,kendine ve bebişe çok dikkat et Allah ım bebişlerimizi bizlere bağışlasın korusun onları inşallah:nazar:

Ne güzel cansucum bebişinin odasını hazırlayacaksın artık yavaş yavaş siz adım atmışsınız ya gerisi gelir artık sen merak etme ama kendini çok yorma arkadaşım,benim yerim olmadığı için oğluma oda yapamıyorum içimde çok kalıcak ama napalım hayırlısı dün bizde eşimle park yataklara baktık bakalım alıcaz inşallah,hadi sana iyi bıcı bıcılar canım bi güzel dinlen

X