2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydın kızlar

nasılsınız bakalım ? valla ben çok mutluyum.dün oğlumu gördüm.annem benim ya bir görünüp bi kayboluyodu oyun yapıyodu bize.benim erkekim 574 gr.olmuş.maşallah oğluma.yine renkli fotoğrafını verdi.ababsına benziyo ağız kısmı.burnuda bana benziyo.azcık büyük olcak galiba.:)gözleride hep açıktı.dr.amcası açıkgöz olcak bu çocuk dedi.herşey gayet güzel dedi.işte oğluşumdan haberler bu kadar.
ayın 15inde haftaya perşembe günü hastaneye gidicez.tahliller için.59 kilo olmuşum.55 ile başlamıştım.1 ayda 2 kilo almışım.kilona dikkat edersen senin için iyi olur dedi.hergün 1 saat yürüyüş verdi.bizde dün doktordan çıkıp k.vaidemlere kadar yürüdük tam 1 saat.iyi oldu ama.

işte bu kadar .amam oğluşumun iyi olduğuna çok sevindim.darısı sizlerin başına inş.

Halimecim hayırlı olsun arkadaşım çok sevindim güzel haberlerini duyduğuma,oğluşunda kocaman olmuş maşallah,darısı başımıza artık teyzesi minik kuzumu görmek için sabırsızlanıyorum valla,kısmetse haftaya görücem bende inşallah bende burdan güzel haberlerini getiririm yavruşumun,bolbol yürü hayatım ben çok yürüyorum ve faydasınıda görüyorum inan çok hareketli olmak bi sorun olmadığı müddetçe herzaman iyi,yerim ben o bebişleri:nazar:a.s.

Halimecim hayırlı olsun arkadaşım çok sevindim güzel haberlerini duyduğuma,oğluşunda kocaman olmuş maşallah,darısı başımıza artık teyzesi minik kuzumu görmek için sabırsızlanıyorum valla,kısmetse haftaya görücem bende inşallah bende burdan güzel haberlerini getiririm yavruşumun,bolbol yürü hayatım ben çok yürüyorum ve faydasınıda görüyorum inan çok hareketli olmak bi sorun olmadığı müddetçe herzaman iyi,yerim ben o bebişleri:nazar:a.s.

sağol canım.inş.sende sağsalim görürsün kuzucuğunu.valla gerçekten yürümek iyi canım.ben zaten işe gidip gelirken yürüyorum biraz ama dr.um bu rutin bişey bunun dışında da yürüyeceksin dedi.bu teyze o bebişlerin hepsine kurban olsun.o kadar tatlılar ki.masum meleklerimiz bizim.

kuzenim geldi 3 gün önce.onunda ikizleir var.kız 2 side.ay o kadar tatlılar ki.11 aylıklar daha.ay deli olduk başlarında ya.allahım bize de o günleri göstersin inş.seninde güzel haberlerini bekliyoruz canım.

kızlar günaydın nasılsınız bakalım bugün...
halimecim hayırlı olsun... maşallah diyelim oğluşuna nazar değimesin... kızlar hiçbiryerden msn adresi vermeyin bence... dün kızlarda oradan yazdılar ama banlandılar...bence başka bi siteye üye olun oradan verin... sonra da silin gitsin...

sağol canım.hepimizin evlatlarına maşallah.:nazar:evet canım ya öyleymiş.inş.bişey olmaz.

halimecimmm oğluşunun güzel haberlerini okudum çook sevindim canımcımm
Allahım herkeze böyle hep iyi haberler almayı nasip etsin iyişallahhhh

Slm.kızlar biz oğluşumla pazara gittik geldik bide karnımızı doyurduk şimdi burdayız ama neden bu kadar durgun bugün ya,hiç ilerleme olmamış onca saat ee neler yaptınız nasıl bebişler hareket ediyolarmı melekler,maşallah teyzeleri benim oğluşum bugün pek bi hareketli tabi o oynadıkça ben dünyanın en mutlu insanı oluyorum,hayırlısıyla bide kucaklarımıza alsak kimbilir nasıl mutlu oluruz,yarında dahiliyeye gidicem hastaneye tiroitime baktırmak için 1 ay oldu inşallah iyidir sonuçlar

merhaba hanımlar bende bugün dr. gittim bebişimi gördüm.renkli doppler ve şeker yükleme için gün verdiler.ayrıca ilk aşımıda oldum.özel hastane ve devlete beraber gidiyorum.

evet ya.pek katılım yok bugün nedense.afiyet olsun gülşahcım.benim oğluşumda işte canı ne zaman isterse o zaman hareket ediyo.inş.tiroidin iyi çıkar canım.

serennn nerdesin ya.inş.kötü bişey yoktur.bak endişelenemye başladım yine senin için.

Slm.kızlar biz oğluşumla pazara gittik geldik bide karnımızı doyurduk şimdi burdayız ama neden bu kadar durgun bugün ya,hiç ilerleme olmamış onca saat ee neler yaptınız nasıl bebişler hareket ediyolarmı melekler,maşallah teyzeleri benim oğluşum bugün pek bi hareketli tabi o oynadıkça ben dünyanın en mutlu insanı oluyorum,hayırlısıyla bide kucaklarımıza alsak kimbilir nasıl mutlu oluruz,yarında dahiliyeye gidicem hastaneye tiroitime baktırmak için 1 ay oldu inşallah iyidir sonuçlar

evet canım bugün site sakinlerinde bir uyuşukluk var gibi dimilülülülülülü

20.haftadan beri benim minnoşum düzenli olarak kıpraşıyor teyzesi:)))
hergün de kuvvetleniyor galiba,çünkü şiddetide artıyor:teytey::teytey:
bende bayılıyorum o vurdukça bende ona aferin benim güzel kızıma diye seviyorum:)))
kızlarr bebişlerimizle bu haftadan itibaren konuşabilir onlara müzik dinletebilirmişiz,ben bugün şoförün iğrenç müziklerini dinlemek zorunda kaldım yol boyunca,sanırım kızımda nefret etti,çünkü çokkk vurdu vallaa:dance:

merhaba hanımlar bende bugün dr. gittim bebişimi gördüm.renkli doppler ve şeker yükleme için gün verdiler.ayrıca ilk aşımıda oldum.özel hastane ve devlete beraber gidiyorum.

gözünaydın canım.ne güzel bende dün gördüm oğluşumu.bende haftaya perşembe yaptırcam şeker yüklemesi ve tahlillerimi.bende şimdi aradım dr.umu ne zaman aşımı olcam diye.dün sormayı unutmuşum o da bişey söylemedi.tahlillerinden sonra olacaksın dedi bana.

merhabalarrr güzell annelerr bugünn herkes tembel bakıyorumdaaa aaa geliyor ama sopaa nerelerdesiniz bakayımmm çıkın ortayaa. :eek:klava:
ben derslerimi,koromu yaptım okuldan çıktımm bankaya gittim ek dersimi çektim, markete gittim alışveriş yaptım eve geldimm kendime meyvemi,fındık fıstıkımı herşeyimi yanıma stokladımmm pc başına oturdumm. kızlarrr ben bugün acayip oburum ne yesem doymuyorumm.:icecream:

merhabalarrr güzell annelerr bugünn herkes tembel bakıyorumdaaa aaa geliyor ama sopaa nerelerdesiniz bakayımmm çıkın ortayaa. :eek:klava:
ben derslerimi,koromu yaptım okuldan çıktımm bankaya gittim ek dersimi çektim, markete gittim alışveriş yaptım eve geldimm kendime meyvemi,fındık fıstıkımı herşeyimi yanıma stokladımmm pc başına oturdumm. kızlarrr ben bugün acayip oburum ne yesem doymuyorumm.:icecream:

aslııııııı h.g.
alemsin kız fındık fıstık mı depoladın
bugün annişlerden bazıları siteden yasaklanmış bazıları da tembellllllllllllllll

valla ben bugün çok çalışkanım.en çok ben yazmışım galiba.hatta bazen kendi kendime bile konuşmuşum. :))

aslıcım hoş geldin tatlummmmmmmmmmm

kızlar 1 saat müsade sonra burdayımmmmmmmmmm

X