2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydın kızlarrrr dün gece kızımı gördüm rüyamda nasıl mis kokuyoduu nasıl tatlıydıııı bitanemmm anlatamammm .)))

günaydın eylül annişleri ve kuzucukları

bugün kimsecikler yok galiba.dr.a gidenler oldu tabi.inş.hayırlı haberlerle gelirler.

izmirin neresinde oturuyosun ? ben k.yakalıyım ama yeşilyurtta oturuyorum.evlenince buraya geldim.

güzel anneler merhaba. ben kasım annelerindenim. antalyadaki hamilelerle bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum. aslında hangi doktora gittiğinizi merak ediyorum.
ben yaşam hastanesinden cemil bey e gidiyorum ama memnun değilim. yardım ederseniz çok sevinirim.

ben çıkıyorum canım.p.tesi görüşürüz inş.arkadaşıma gidicem inş. bugün.akşamada yemeğe davetliyiz.yarında pikniğe gitcez allah kısmet ederse.

aaaa kimsecikler yok amaaaaaaaaaaa
bende dr geldimmmmmmmmmmmm
herşey çok güzeldi ve bebişimiz çok sağılıklıydııı.yine dayadu pipisini ekrana heheh:)
tek problem 1,5 ayda 5 kilo almam oldu arkadaşlarrr.yardım edin ban ben çok yiyorummm
durduramıyorum kendimi ama artık yemek yokkk ekmek şeker yokkkk

arkadaslar bende 4,5 ayda 7 kilo aldım cok yiyorum bende yaa
ne yapacagımı bilmiyorum
kızımın yerine ben kilo alıyorum galiba

persembe günü gittim dr bende kızım masallah cok hareketliydi
onu hiç böyle görmemiştim cok heyecanlandım
canım ebusum benim

üzülme cnm ya meleklerimiz sağlıklı olsun yeter bende carsamba dr a gittiim 1 ayda 3 kl almışım, üstelik almamışışmdır diyodummben cok yiyemiyorum ama alınıyo ister istemez heralde 49 la başladım 56.8 oldummbu arada takvimler yok söyleyim 20. haftadayım .hani erkek bebeklerin pipileriinin özellikle fotoğraflanması vardır ya sinir olurdummmdaha doğmadan oğlum fotosunu aldık drum pipisininin fotosunu cekti verdi

selıncım merhaba bende 20 haftalık oldum ve suana kadar 8 kg aldımbogazıma hıc hakım olamıyorum sen yıne cok almamısın.hıc uzulme yanı...

ayyyyy kızlar sormayın bebiş sağlıklı ama işte çok yiyorummmm başka allaha şükür
problemimiz yokkkkk.ekmeğe ve şeker çikolataya sonnnnnnnn
meyva yiğcem artık bol bol yoksa taşıyamassın son aylarda bu sıcaklarda çok zorlanırsın dedi dr.

bende resmen tatlı krızıne gırıyorum ve kendıme cok kızıyorum sen kac haftalıksın canım ve kac kılo aldın?doktor 12 kg ıle bıtırmemı ıstıyor ama cok zor hatta ımkansız...

bende resmen tatlı krızıne gırıyorum ve kendıme cok kızıyorum sen kac haftalıksın canım ve kac kılo aldın?doktor 12 kg ıle bıtırmemı ıstıyor ama cok zor hatta ımkansız...

be nn 21+2 canımmmmm
şimdiye kadar 9 kilo aldımmmmmmsenağlama
ama bundan sonra çokk dikkat etmemiz lazım canımmmm
ben kendi adıma çok üzüldüm valla.oğlumuz sağlıklı ama
annemizzz böle giderse çok zorluk çekicek buna eminimmmmfisfisfis

yani napıyoruz kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr(uygulayabilirsek)
ekmeğe sonnnnnnnnnnnn
şekere sonnnnnnnnnnnnnnn
meyve bol bol meyveeeeeeeeeeeea.s

bende cok uzuluyorum ama yemedende duramıyorum aynıyım senle bende 20 hafta 8 kg ıste bu gıdısle 20 kg yu bulcazmı acaba yaacok dıkkat etmek lazım..oglanlarmı aldırıyor acaba bu kadar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…