2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

bende çıkıyorum kızlar.öznurcum ve naimecim dikkat edin kendinize ha eğer giderseniz.hepinizi ve minik kuzucukları öpüyorum.k.i.b.

ya daha önceki senelerde bir kere bile yarın gelecekmiyiz demedim hep sirkeciden yürüyerek geldim
ama biz hamişiz tek sorunumuz bu neyse çıkmadan önce bir kez daha konuşacağım artık vedalaşır giderim eşiminde arayıpta bulamadığı sırnaşık şey çalışmamı istemiyordu artık

hakkımızda hayırlısı olsun artık.
hamile olduğumuzu unutuyorlar heralde

k.çekmece/cennet bir hayli uzak benim evim işyerine cnm
seninde pek yakın sayılmaz
cnm benim patronum insafa geldi ne olduysa artık yarın gelme dedi allah allah CADIARZU

canım valla şimdi bizim patronda gelmeyin dedi
ama ikinci patronla henüz konuşamadık adam hastaneye yattı apandisten

canım valla şimdi bizim patronda gelmeyin dedi
ama ikinci patronla henüz konuşamadık adam hastaneye yattı apandisten

bizimki çıktı taksimde hazırlıkları gördü ondan caydı galiba
neyse inş seninde kesinleşir heber ver tamam mı kesinleşince

bizimki çıktı taksimde hazırlıkları gördü ondan caydı galiba
neyse inş seninde kesinleşir heber ver tamam mı kesinleşince

ben kesin gelmiyorumda sırnaşık şey
amann hazırlıkları görmese ciddiye almıyor demekki senin patron
gazetelerde tv de o kadar söyleniyor duymadı sanki

bende kaçtım kızlarrrr gorüşürüüükk ebrummm nirdesiinn gıttınmii kıs bana öpücük vermeden :kızgın:
baaaşşş başşşş mucukss a.s.

Kızlarrr biz hala oğluşumuza isim bulamadık.yok yok yok senağlama
kitaplar siteler.. ı ıh
kafamçokkarıştı

filmlerde dizilerde herkesin isimlerine bakıyorum heryerde...

bende 19+4 um ama ıkı gun once doktordaydım bebişim 264 gr dı ve doktor gayet normal oldugunu soyledı.. tabi aslında boyle karsılastırmalar yapılmaması gerekıyor her bunye farkılıdır ama ne bılıyım sahsen senden haberım yokkende doktordan daha fazla bıse soylıcek sanmıstım..belki cıhazlar arasındakı ufak farklardanda kaynaklanabılıyordur ama ben bebişimi ac bırakmadım kı ama senağlamasenağlama

Doktorun normal ve iyi olduğunu söylüyorsa öyledir..
Bende eşim de uzun boyluyuz.Eşim 1.85 ben 1.72 boyundayım.Ve ince değiliz.. İri yaplıyız..
eşim de anne karnındayken fazla büyüdüğü için 4 ay boyunca kayınvalidem diyet yapmak zorunda kalmış..Ve yine de eşim 3.200gr doğmuş.. diyet yapmasa kimbilir nasıl gelecek.. Biraz genetik olarak iri olacak bizim bebiş.. Doktorum da o yüzden bana vitamin takviyesi vermiyor.. Bebek daha fazla büyümesin diye...
Önemli olan dr larımızın bizlere söylediği canım.. a.s.

GÜÜNAYYYDINNN DÜNYA GÜZELLERİİİİİİ VEEE TATLIII BEBİŞLERİİİİİİİ:teytey::teytey:[

ALİN CNM BİZDE BULAMAMIŞTIK VE HALA ARIYORUZ AMA ŞUAN AKLIMIZDA İKİ İSİM VAR YA İKİSİNİ BİR KOYUCAZ YADA TEK TEKsırnaşık şey

TUAN: CENNETTEN DÜŞEN TEK BİR DAMLA TANESİ
EGE

X