2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

o zaman seni bekliyoruz istanbula canm, gel de prensesin deniz havası alsın kısssss
hepimiz buluşup alişverişe çıkalım göbişli göbişli :roflol:

canımm eskiden yılda en az 3-4 kere gelirdik ama dayımın rahatsızlığından sonra içimden hiiçç istanbula gelmek gelmiyorsenağlama
oralar onunla güzeldi,onu öyle hasta görmeye dayanamıyorum
amannn yine sulugözlülüğüm tutacak , boşveriiiinnn
ama bebişim için ona birsürü uygun fiyata ciciler almak için gelmeyi düşünüyorum
iyişallah gelmeden öncede haberleşiriz
kocaman göbişlerimizle gezeriz:)Şeniz

ayyy merter dedin..
benim bütün akrabalarım (anne tarafı) merter ve bakırköyde oturuyorlar
çook özledim oraları gerçekten
merterde keresteciler sitesinde dolaşmayı, merterin penyecilerini bilirim:))))

hadi yaa bende 23 yasına kadar merterdeydım evlendim cekmeceye tasındım:)))) belkım o akrabalar bizizdir anamlar hala orda ıkı amcamlarda orda bende orda okudummmmlülülülülülü

nunuu .!.:
Serencim Merter'de yukarı doğru sıralı dükkanlarda mı buldun 5'er milyona tişört?
Bende bu hafta kısmet olursa bakayım. İşteyken malum 2 tişörtle olmuyor. Diğerleri dar oluyo çok karnım çıkıyo sıkılıyorum. Ayrıntılı yerini söyleyebilirsen sevinirim.

Herkese iyi günler..
canım merterde veysel karani camii var ya tam karsısında bi magaza var herseyı dısarı cıkartmıslar o sıradan aldım cok degısık ole sıradan bılındık degıl git bak o caddeye birsuru guzel şey var askılıda alsan ıcıne kısa kollu gıyersın super olur valla gıt bak uzun ve bol şeyler var caprıler var cok guzel 5 ytl hemde kıs cok ucuz:))))))))))

bende cumartesi sabahı prensesimi görücem iyişallahhhhh
çok heyecanlıyım valla
iyişallah herşey yolundadır

CANIM HADİ HAYRLISI OLSUN
VALLA BENDE CUMARESİ GİDİYOM YAAA
DOBLERE GİRİCEMMMM
İNŞ GÜZEL HABERLERLE GELİRİZZ

KIZLAR BİLGİNİZ OLSUN HAFTA SONU KARDEŞİME GEÇTİMMM
BAHÇEŞEHİR PAARINDAN ÇOK GÜZEL TUNİKLER ALDIMMMM
15-20 YTL KUMAŞLARIDA SÜPER RENGAREK CIVIL CIVIL

SERNCİM SANA ÇOK YAKIN GIIIIII
Bİ BAK BAKALIMMMM

hadi yaa bende 23 yasına kadar merterdeydım evlendim cekmeceye tasındım:)))) belkım o akrabalar bizizdir anamlar hala orda ıkı amcamlarda orda bende orda okudummmmlülülülülülü

canım merterde veysel karani camii var ya tam karsısında bi magaza var herseyı dısarı cıkartmıslar o sıradan aldım cok degısık ole sıradan bılındık degıl git bak o caddeye birsuru guzel şey var askılıda alsan ıcıne kısa kollu gıyersın super olur valla gıt bak uzun ve bol şeyler var caprıler var cok guzel 5 ytl hemde kıs cok ucuz:))))))))))
ben çıkıp buradan geleceğim şimdi ya.....geçen cumartesi kendime 2 bluz 2 kapri aldım çok pahalıydı...

CANIM HADİ HAYRLISI OLSUN
VALLA BENDE CUMARESİ GİDİYOM YAAA
DOBLERE GİRİCEMMMM
İNŞ GÜZEL HABERLERLE GELİRİZZ

KIZLAR BİLGİNİZ OLSUN HAFTA SONU KARDEŞİME GEÇTİMMM
BAHÇEŞEHİR PAARINDAN ÇOK GÜZEL TUNİKLER ALDIMMMM
15-20 YTL KUMAŞLARIDA SÜPER RENGAREK CIVIL CIVIL

SERNCİM SANA ÇOK YAKIN GIIIIII
Bİ BAK BAKALIMMMM

evet cnm orayıda bılıyorum abıyeler bıle 15-50 ytl arasıjeyyar cok uygunlar bana bıraz ters ama orayada gıdıcem şu araba hayırlısıyla bi cıksın tamırdende olenaniknanik

ebrucumm evet caprı aldım baglamalı kumasıda yumusacık aksam resımlerını cekımde yollım barım:))) oda 5 ytl bacımmmmmm mertere bakın derim kızlar boşuna hamiş magazalarına cok paralar harcamayın vallasengözlerimebaksanab

deryaaaaa biz ayda bir gölcüğe geliyoruz anneme, sanırım senin eczane de gölcükte bakarsın bir süpriz yaparım sanaaaaaaaaaa lülülülülülü

hadi yaaaa:1shok:valla olur olur dünya küçükmüş:)))))))
başaranlar bizimkiler
yani merterde meşhurdurlar:))))

başaranlarmııı:1shok: kıs bunların oglu yada kızları kemal hasoğlu lisesinde yada ortaokulunda okudumu?????????????kafamçokkarıştı

X