2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

burdayımmmmmm ben ama bu sabah fazla çoşku yok galibaa
biraz şenlendirelim şuraları haydiiiiiii :teytey::teytey::teytey::teytey:

Hilerya selam;

Çok sevindim herşeyin güzelmiş, Allah nazarlardan saklasın. Bende 21.haftamdayım, benimde kızım olacak.iki hafta sonra gideceğiz bizde doktora..Bende 6 kilo almışım bu arada. Nasıl dizginleyeceğim kendimi bilmiyorum ya. İş yerindeykende acıkınca anca abur cuburla geçiştiriyom o da iyi olmuyo, miğde de zaten reflü başlangıcı var.Arada bi kasık ağrılarım ve bel ağrılarım var. Yataktan kalkarken belimi kaldıramıyom sanki. Bide karnım çok geriliyo, şişkinlik yapıyo heralde rahat yatamıyorum yatarken.

Benim sormak istediğim size, ayrıntılı ultrason nasıl yapılıyor. Daha renkli ve net olarak mı görüyorsunuz bebeği. Şu ana kadar yaptıran yada bilen var mı? 2'li ve 3'lü testlerimiz maaşallah çok iyi çıktı. Arada bende kıpırtılarını hissediyom.Çok güzel bişey ya , Allah her isteyene nasip etsin?

Bu arada kıyafet uyduramıyom, 2 tişört 2 pantolon aldım ama..Uzun karnımı kapatan tişörtler falan bulmam lazım, işte te giyebileceğim. Hesaplı bildiğiniz yerler var mı?

mennnn geldiiiimmmm:))))))
haydin kıslar sabah halayınaaaa:teytey:
ooohhhh haydiiiiinnn , çayırdaaa buldum seniii ellereeee vermemmm seniiii ooohhhhh yadiinn cansuu geç kıs halay başınaaa:teytey:haydii seraaa ortadan girr kıssss:dance:
bak yinee ebru arkalarda kalmışşş gel kıs burayaa:mymeka: cabukk halayaa
ooohhhhh günümüzzz bölee neşelii olsunnn ohhhh

Hilerya selam;

Çok sevindim herşeyin güzelmiş, Allah nazarlardan saklasın. Bende 21.haftamdayım, benimde kızım olacak.iki hafta sonra gideceğiz bizde doktora..Bende 6 kilo almışım bu arada. Nasıl dizginleyeceğim kendimi bilmiyorum ya. İş yerindeykende acıkınca anca abur cuburla geçiştiriyom o da iyi olmuyo, miğde de zaten reflü başlangıcı var.Arada bi kasık ağrılarım ve bel ağrılarım var. Yataktan kalkarken belimi kaldıramıyom sanki. Bide karnım çok geriliyo, şişkinlik yapıyo heralde rahat yatamıyorum yatarken.

Benim sormak istediğim size, ayrıntılı ultrason nasıl yapılıyor. Daha renkli ve net olarak mı görüyorsunuz bebeği. Şu ana kadar yaptıran yada bilen var mı? 2'li ve 3'lü testlerimiz maaşallah çok iyi çıktı. Arada bende kıpırtılarını hissediyom.Çok güzel bişey ya , Allah her isteyene nasip etsin?

Bu arada kıyafet uyduramıyom, 2 tişört 2 pantolon aldım ama..Uzun karnımı kapatan tişörtler falan bulmam lazım, işte te giyebileceğim. Hesaplı bildiğiniz yerler var mı?

güzelim ille de hamiş kıyafetleri satan yerlere bakma, çarşılarda zaten senenin modası uzun tunik şeklinde bir sürü tişörtler var bu arada LCW mağazası da sanki hamişlere göre diyebilirim bol pantolonlar falan alabilirsin ben geçen hafta da pazardan bir sürü şey buldum evde falan da giymek için sonuçta geçici süre fazla da para dökmeye gerek yok diye düşünüyorum naniknanik

cansummm çok sevındım valla maşallah nazar değmesin eylül bebişleri çok ii gidiyoo allahım nazarlardan korusunnnn:nazar:

esra yazacagıma sera yazmışım:icecream::teytey:

güzelim ille de hamiş kıyafetleri satan yerlere bakma, çarşılarda zaten senenin modası uzun tunik şeklinde bir sürü tişörtler var bu arada LCW mağazası da sanki hamişlere göre diyebilirim bol pantolonlar falan alabilirsin ben geçen hafta da pazardan bir sürü şey buldum evde falan da giymek için sonuçta geçici süre fazla da para dökmeye gerek yok diye düşünüyorum naniknanik

senii bilmişş seniiiinaniknanik ama dogru LCW uygun fıyata bırsuru bol bol hemde uzun askılı kısa kollu tunık tarzında ıncecık tırıl tırıl t-shırtler var ole pahalı yerlere gıtmeyın annem merterden 1,5 mılyona cok guzel kosa kollu buluz almıs bana:roflol: fiyatı duyunca şaşırdım yrn resmınıde cekerım :))))))) yani istedıkten sonra ucuza hersey bulunuyor vallasırnaşık şey

Hilerya selam;

Canım Allah sağlık versin inşallah hepimizin bebişlerine..
Ben daha ayrıntılı ultrasona girmedim.. Ama giren arkadaşlarımız var.. doktorun bana sadece doğduğunda göreceğin gibi göreceksin bebeği dedi.. Bütün damarlarındaki kan akışına kadar inceleniyormuş..
Bence illa ki hamile mağazaları ile sınırlı kalma.. Ben de alışveriş yaptım ve normal mağazalardan aldım aldıklarımı.. tiffany den uzun sarı penye tunik aldım.. 19 ytl idi.
Hem uygun fiyata hem de seçeneklerimiz daha fazla oluyor normal mağazalarda.. elbet kendine göre uzun tunikler bulacaksındır..

Nerde kaldın kıssss Serenn Geçtim halay başına ama geride kimse yoktu.. Tek kişi ile halay nereye kadar şakkıdı

serennnnnn hoşgeldin kısss nerdesin sen hehhh
bu sefer sen ye bakalım şaplağı aaaaaa
SEN HAAAAAAAA BANA HAAAA
AL SANA ŞAPLAKKK:mymeka: BÜYÜNEE EL KALDIRMAYA UTANMİİNNMİİİ HEE
:eek:klava: FURURUM SENUUUlülülülülülü
hilarya .!.:
Nerde kaldın kısss Serenn Geçtim halay başına ama geride kimse yoktu.. Tek kişi ile halay nereye kadar
işte geride ebru kalmışşş şaplattık ama ters tepki yapmış herhalll:))) sen geç cnm halay başınaa yanında ben varımm oohhhh ay canım oynamak istedi vallaaaaa:dance:

ayyyy canım gezmek istedii yaaaa bölee güneşlii havayı görünce yerimde durasım gelmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:dance::icecream:

gelll yaz gel yaz bitsiinn buhasretttttt
yolunu bekleyen hamişşşş
güneşeee hasretttttttt:teytey::sm_cool:

günaydın kızlar allah neşemizi bozmasın inşallahhh
CANSUCUM gözünaydın hep böyle sağlıkla devam eder inş.meleğin
seren bende geldim halaya haydeeeeeee

günaydın kızlar allah neşemizi bozmasın inşallahhh
CANSUCUM gözünaydın hep böyle sağlıkla devam eder inş.meleğin
seren bende geldim halaya haydeeeeeee

hoşşgeldiinn bacımmmmmm havalar güzel olsun bebişler saglıklı büyüsünnnn
dogum sıramız yaklaşsınnnn bizler güzel olalımmmmm yaz gelsiiinnn daha ne isteriss çıkarım sitenin masasına oynarım valahaaaa:sm_cool:

oooooohhh haydiinnn canlanınn oynayınnn :teytey:
cocukta dicek bu anam delimi ne her yerde oynayası geliiii:roflol:

öznurrrrr günaydınnnnnn h.g.
bişey merak ediyorum seren sen dün akşam benim adım seren benim adım seren yazmıssın ben çıktıktan sonra da o niyeeeeeeeee naniknanik

X