2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

deryaaa bak sana bişi yazdım eski sayfada kaldı canm
oooh kızlar hava güzel ya bugün neşelerimiz yerinde maşallh dimiiii :nazar:

teşekkür ederim arkadaşlar iyiz bebişimde iyi cumartesiyi bekliyoruz heycanla dr gitcez ogluşumu görcez

canım gayet iyi bebişin..benim kitabımda da 19. haftada 200 gr 20 .hafta da 260 gr yazıyor...ayrıca senin de belirttiiğin gibi bebişler anne babalarını genetik yapısına göre kilo alıyorlar artık...mesela ben 21 haftalıkken gittim bebişim 496 gr dı...normaldekitapta350 gr yazıyor...tombiş bebiş..ama ben de eşim de tombişiz :)

:roflol: bızde az degılız hanı cıtır sayılmayız ama neyse..:sm_cool: saglıkla doğuralım buyutelım de daha ne isterım kı..

kızlar kocacığım evde öle bakıyor pc den kalksamda o otursa diye artık bugün ara ara gelirim yazdıklarınızı hiç kaçırmadım hepsini okudum ve çok büyük keyif alıyorum burda olmaktan kendinize iyi bakın bebişlerinizede öpüyorum sizleri

kızlar kocacığım evde öle bakıyor pc den kalksamda o otursa diye artık bugün ara ara gelirim yazdıklarınızı hiç kaçırmadım hepsini okudum ve çok büyük keyif alıyorum burda olmaktan kendinize iyi bakın bebişlerinizede öpüyorum sizleri

kocan neden evde bakiim ...seni rahat bıraksın..

YAZILAR KARIŞIYOR
TAKVİMLER YOKKKKKKKKKKKKKKKKK

GREV YAPICAZ HEEEEEEEEEEEEE:eek:klava:

H.G. HİCRANNNNNNNNNNN GÜLE GÜLE GÜLDENN GENE BEKLERİSSSSSSSS

X