2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

hilarya senın adına cok sevındım, ne guzel haberler almıssın bebegını beslemıssın tebrık ederım.. senın kacıncı haftandı suan bebegın 400 gr oldugu ıcın sordum.. benımde vıtamıne ıhtıyacım yok cunku bebsımı gayet guzel beslıyorm cok sukur artık beslenmem duzene gırdı ve sadece 1.100 gr almısım dun doktordaydım buraya yazmıstım belkı gorursun.. her doktora gıdısımızde guzel haberlerle donelım ınsllah saglıkla kavusalım bebişlerimize sevgiler..a.s.

19 hafta 4 günlük canım..
Güzel dileklerin için çokk teşekkürlerr arkadaşımm inşallah hepimiz güzel haberlerle dönelim doktorlsrdan...
Seninde gayet güzel kilo alışın...

Arkadaşlar biz doktordan geldik...

Allah a şükür herşeyimiz gayet iyi görünüyor.... :nazar:
Oğluşum 400gr olmuş.. Tam haftasında bütün ölçümleri...
3 hafta sonra 2.düzey ultrasona girecekmişim.. Cd sini de alacakmışım..
Beyinini de ölçtü doktorumuz herşeyi gayet sağlıklı dedi.. Ohh içim rahatladı biraz daha...
Yürü ama çok abartma dedi.. Ben fazla yürüyormuşum..Günde 1.5 saati aşma dedi..
kilo alımıma da çok iyi gidiyorsun dedi... Şu anda hamile kaldığım kilodayım.. Benim tartı ile doktorun ki arasında 2 kilo oynuyor.. Ama ilk hamile kaldığımda dr da 64 kiloydum.Yine aynı çıktım..
doktor beni çok tebrik etti... Kendine kilo almayıp bebeği iyi besliyorum diye.. vitamin de sana yok dedi.. Çünkü gayet iyi besleniyormuşum..

İşte sevinip mutlu olupp oğluşumuzu görüpp ayrıldık doktordan ...

merhaba arkadaşlar ,
cansu tebrik ederim gözün aydın da baya şaşırdım açıkcası fisfisfis nazar degmesin bebişine
benim ayrıntılıya girdiğimde ogluşum 19+6 iken 315 gr idi şimdi olduk 22 haftalık ne durumda bilmiyorum ama daha yeni olmuştur 400 gr falan bebişini gerçektende iyi beslemişsin k, aman nazar degmesin canım inş hep böle gider bi sırrın varmıyerimseniben

selam kızlar benim pc iki gündür açılmıyordu yazamadım hç size allahtan bugün servis geldi yaptı ama bu seferde virüs varmış işletim sistemi bozulmuş siteye giriyorum 2 satır yazıyorum atıyor beni sinirim bozuldu çıktım bende .eşim şehir dışına çıktı iş dolayısı ile 1 ay yok malesef o yüzden ben yarından itibaren anneme gideceğim ama kızkardeşime geçip ara da bakıcam yazılara katılmaya çalışıcam size fırsat oldukça malesef şimdilik böle.eşimide özlüyorum valla hamileliktenmidir bilmem ama sabah erkenden kalktık 7 uçağıyla gitti gece uyuyamadım hiç sabahta kalktım ay bir ağladım bir ağladım eşimin gitmesi ve ondan uzak kalma duygusu bana acayip acı verdi salya sümük yolladım herifi valla neyse sağ salim ulaştı kocişim 1 gün geçti sayılır kaldı 29 gün :KK43:

Merhaba Eylül Annişleriiii

Biz tatilden döndük.. İlk ailecek tatilimiz sayılır bu.... Çok güzel geçti.. Çok da yorulduk..

Bu hafta içinde dr a gidicez...İnşallah iyi haberler de alıcaz..Oğluşumuz büyümüştür inşş...

Ayşenur için üzüldüm.Ama hayırlısı buymuş demekten başka çaremiz yok.. Yeter ki kendisi de bebişi de sağlıklı olsunlarr.....

Bebişinin cinsiyetini öğrenen arkadaşlar sizleri de çokk tebrik ediyorum..
Allah hepimizin bebişlerini sağlıkla dünyaya getirmemizi nasip etsin inşallahhh

Hepinizi çok özledim.....
Şeniz

HOŞGELDİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNŞeniz

[COLOR="DarkRed"]günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
abrum hoş geldin canım erkencisinnnn
şaşırdım gıııııı[/COLOR]

hehehehehheh bi türkü çığracaktım da vazgeçtimmmmm

6128 günaydınn tatlım senin adın neydi yawwwwww

merhaba arkadaşlar ,
cansu tebrik ederim gözün aydın da baya şaşırdım açıkcası fisfisfis nazar degmesin bebişine
benim ayrıntılıya girdiğimde ogluşum 19+6 iken 315 gr idi şimdi olduk 22 haftalık ne durumda bilmiyorum ama daha yeni olmuştur 400 gr falan bebişini gerçektende iyi beslemişsin k, aman nazar degmesin canım inş hep böle gider bi sırrın varmıyerimseniben

canımm saoll arkadaşım..
Valla ayrı bir formülüm yok.. Ama pilav makarna ekmek fazla tüketmiyorum. Gün içinde mutlaka ceviz kuru kayısı fındık çekirdekli siyah üzüm tüketiyorum.. ekmek yiyeceksem de faydalı olsun diye bol tahıllı yiyorum.. Abur cubur bisküvi kurabiye falan çok çok az tüketiyorum..
Bir de tabi bende babası da uzun boylu yapılıyız.. Bebiş de bize benziyor yerimseniben

günaydın cansuuuuuuuuuuuuuuu doktordan iyi haberlerle dönmene sevindim ben de canım darısı başımızzzzaaa gerçi daha doktora gitmeme çok var ama esranın başına diyeyim bariii yerimseniben

inşallah kızlar.. Hepimiz her gidişimizde sağlıklı haberlerini güzel resimlerini alalım bebişlerimizin...

cansu hoş geldin güzelimmmmmmmmmmmmmmmmmm
eee anlat bakalımm bebiş nasıdı annesini görünce hop hop oynadımı

ebrucum hehe sıra bende dimii
ay kız valla çok oldu 1 ayı geçti özledim bebişimiiiii

cansucum canım çok sevindim güzel haberlerine hayatım
darısı tüm annişlere

cansu hoş geldin güzelimmmmmmmmmmmmmmmmmm
eee anlat bakalımm bebiş nasıdı annesini görünce hop hop oynadımı

Canım Bebişi çok net göremedim bu sefer.. doktorumuzda büyüdükçe böyle olacak dedi.. Ancak bölge bölge inceleyebildik.. Yüzünü gördük..Dr umuz beyninin içinde birkaç şeyi ölçtü.. Herşey çok güzel dedi.. Gr ımını söyledi.. Tansiyonum ve kilomu çok beğendi..
yürüyüşleri sınırlandırdı..Ben fazla yürüyormuşum.. 34. haftaya kadar günde 1.5 saati aşma dedi... 34. haftadan sonra bebek istediği zaman gelsin o zaman bütün gün yürü dedi.. süprizzzzz
Eşim de bende pek anlayamadık bu sefer bebeğin neresini gördüğümüzü..Dr bize anlattı.. Sadece yüzünü ve omuriliğini anlayabildik.. 3 hafta sonrada 2. düzey ultrasona gidecekmişiz.. Orda daha net göreceksin dedi..

X