2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydın kızlar

cansucum hoşgeldin.tatilizin iyi geçtiğine sevindim.

serencim çok merak ettik seni ya.ama iyi olduğuna sevindim.çok çok geçmiş olsun.allah kocanı sana bağışlamış.verilmiş sadakanız varmış.bi hayır yapın bence.

ay oğluşum sabahtan beri kıpır kıpır ya durmuyo yerinde habire tepikliyo beni.:)))

ay o kadar yoruldum ki haftasonu temizlikten.ama hala bitmedi.mutfak.kiler ve ayakkabılık kaldı.neyse onlarıda haftaiçi yavaş yavaş yaparım artık.allah kocacımdan razı olsun.çok yardım etti bana.

saol cnmmm eşim birazdaha ii şoka gırmıstı kolay dgl yaa arabayı gorunce ben bıle yıgılmısım oraya cok sukur canına bısey olmadı arabadan sag cıktıgına şükredıyorum valla ama yanında ben olsaymısım arabadan fırlarmısın hep ona dua edıyo iiki yoktun dıye aman allahım korudu bızlere bana ogluna bagısladı valla kıs ayy aklıma geldıkce fena oluyorum ya bısey olsaydı ben napardım dıyee ama cok sukur yanımda

allah korumuş canım düşünmemek en iyisi allah size bağışlamış .bende üzerinde durup sana hatırlatmayayım daha çok .

eeee listeye benim kzımın adınıda ekleyin teyzeleri EYLÜL olacak allahın izniyle
ama birde eylülsu diyorum çokmu uzun sizce
kafamçokkarıştı yada sadece eylül dahamı iyi

eylul de guzel eylulsu da ama benımde kızım olsaydı ya eylul yada nehır koyacaktım:))))))

günaydın hamişler a.s.
serencim gecmiş olsun cnm yaa okudum bende sok oldum Allahım korumus esini sana ve oglusuna bagışlamıs cnm arkadasım Allahım korusun herkesi cana gelene kadar mala gelsin cnm tekrar gecmiş olsun a.s.a.s.

Serencim Canummmmmmmmmmmmm Geçmiş Olsun Tatlummmm
Canlarim Bugün Biraz Yoğunum Siteye Giremiyorummm
Haberiniz Olsunnnnn
Hoş Sohbetler Sizeeeeeeeeee

ekledim canımm listeye eylül kızımızı .................

arkadaslar bende kızımın adını ebru koymayı düsünüyorum ama ikinci bir isim daha düsünüyorum ne olabilir sizce fikri olan varmı anlamı dini olarak güzel olacak ama cnm fisfisfis

gunaydın arkadaslar listeye söyle bı baktım da saolasınız ben daha oğluma isim bulamamısken sız koyuvermısınız :roflol: :smiley-cool: a.s.

günaydınnnn rabiyasin nasılsın canım
ayyy kızlar birileriniz geliyor birileriniz yoksunuz ben hep burda birilerini bekliyorum :))))
şimdide güldenm sarıkanarya wiski yok pişşttt kızlar :))))))

cok saol bıtanem rabbım kımseye yasatmasın bole bıseyı bızlerede tekrardan gostermesın ınsallah hatırlamak bıle ıstemıyorum, valla 7 aylık olsaydım kesın orada dogururdum okadar kotu oldum neyse yaa rabbım kımseye yasatmasın bole seyı babamızıda bıze bagısladı coookkk sukur allahımaaaa

tesekkür ederim öznurcum iyiym cnm siz nasılsınız inşallah hersey yolundadır bebişler nasıl bakalım yerimseniben
arkadaslar ben 19 haftaya girecegim 2 gün sonra ama daha 3 lü testi yaptırmadım sorun olurmu acaba bu hafta içinde yaptırsam bilmiyorum yaa ne yapacagım ikili testi de yapmamıstım ben fisfisfis

kııızzllarr şimdiden bez almayı dusunuyormusunuzzzz:uhm: bana sımdıden al koy dıyorlar fisfisfis napıcagımı bılemıyorum valla

kıs nerdesın sen bakımmm:mymeka: hee nerelere gıdıyorsun nıye kaytarıyorsun hee hee sole cabukk yoksam baska yerlerdemı gezınıyorsunnnnKötü Kazen

HEH ŞÖYLE KENDİNE GEL KIS Şeniz
BEN BEZ ALMAYACAĞIM ŞEKERİM ZATEN ONLARI YIĞACAK YERİM DE YOK Bİ DE ALDIĞIM ŞEYLERİ KIZIM BEĞENMEZ DE DEĞİŞTİREMEZSEM DİYEEE

serencim erken degilmi cnm daha bebiş bezi için 7-8 aylık old olabilir ama :1no2:bilmiyorum cnm yine sen daha iyi bilirsin ben kendi adıma diyorum ben 7 aylık old herseyini almayı düsünüyorum hayırlısı ile o günleri sabırsızlıkla bekliyorum melegimide yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…