2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Benim de meleğimiş görmeyeli 3 hafta olmuştu dün gittim canım kızım çok iyiymiş...kocaman olmuş...senin de öyledir öerak etme..

ben de çıkıp geri geldim şimdi...kızım kocaman olmuş yarım kilo artık :) 24 cm boyu :) hareketlerini artık daha rahat hisedebiliyorum ...sen nasılsın?

günaydınnnn herkessse minik bebişleree ve annelerineee. güzel bir pazar geçirmenizi diliyoruzz.

günaydın eylül anneleri.....................................................................

benimde sıkıcı geçiyo bavul hazırlayacağım bugün istanbuldan evime döneceğim yarın sabah 9 da yolculuk var kcişime kavuşcam

cnm benimde iyi geciyor sayılır evde su anda yalnızım bebişimi düsünüyoru o geldiginde hersey cok güzel olacak hayırlısı ile
sende inşallah iyi gecirirsin gününü canım sıkma canını lütfen melegini düsün sırnaşık şey
sanırım arkadaslar mesgul su anda gelirler birazdan işlerini bitirince yerimseniben

benimde sıkıcı geçiyo bavul hazırlayacağım bugün istanbuldan evime döneceğim yarın sabah 9 da yolculuk var kcişime kavuşcam

oh ne güzel cnm inşallah iyi bir yolculuk yaparsın sanırım ailenin yanına gitmiştin sırnaşık şey
bende ailemi cok özledim canlarım benim hayırlısı ile haziranda bende gidecegim kırıkkaleye ailemi görmek için bayadır görmüyorum malum yol durumu işte :1no2:

arkadaslar bebişlerinizi düşünün lütfen inşallah güzel gecer gününüz bende su anda evdeyim ama iyi seyler düsünüyorum aslında bende sıkılıyorum ama üzüldügüm zaman yine kendime ve bebişime yaparım zararı onun için moralinizi yüksek tutun mutlu olun hayırlısı ile bebişlerimiz dünyaya gelseydi o zaman sıkılmaya vakit bile bulamayız :)

Merhaba Eylül Annişleriiii

Biz tatilden döndük.. İlk ailecek tatilimiz sayılır bu.... Çok güzel geçti.. Çok da yorulduk..

Bu hafta içinde dr a gidicez...İnşallah iyi haberler de alıcaz..Oğluşumuz büyümüştür inşş...

Ayşenur için üzüldüm.Ama hayırlısı buymuş demekten başka çaremiz yok.. Yeter ki kendisi de bebişi de sağlıklı olsunlarr.....

Bebişinin cinsiyetini öğrenen arkadaşlar sizleri de çokk tebrik ediyorum..
Allah hepimizin bebişlerini sağlıkla dünyaya getirmemizi nasip etsin inşallahhh

Hepinizi çok özledim.....
Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…